Osiedle Red Park w Poznaniu rozbuduje się o kolejny budynekźródło: Materiały inwestora

Osiedle Red Park w Poznaniu rozbuduje się o kolejny budynek

Poznań
REKLAMA
137 mieszkań o zróżnicowanym metrażu i rozkładzie w 13-piętrowym budynku o wysokim standardzie. Wszystkie z ogródkami, balkonami lub tarasami. Z najwyższych pięter – panoramiczny widok na Poznań. Tak prezentuje się ostatni etap nowoczesnego osiedla Red Park. Budowa rozpocznie się za kilka miesięcy. Inwestor już rozgląda się za kolejnymi działkami.
RED Real Estate Development ogłosił właśnie szczegóły realizacji czwartego etapu osiedla Red Park na poznańskim Dębcu. Budowa 13-piętrowego budynku rozpocznie się na przełomie 2018 i 2019 roku, a zakończy się w pierwszym kwartale 2021 r. W ramach tego etapu inwestycji powstanie 137 mieszkań o zróżnicowanym metrażu i rozkładzie pomieszczeń. Wśród lokali o powierzchni od 36 do 98 mkw. znajdą się zarówno 2-pokojowe mieszkania, jak i przestronne 4-pokojowe. Ceny zaczynają się od 6,2 tys. zł za mkw. Deweloper oferuje formę płatności 20/80. – Każdy znajdzie coś dla siebie – mówi Anna Mróz, kierownik biura sprzedaży Red Park. – Mamy mieszkania odpowiednie dla singli, dla rodzin, jak i dla seniorów.
Wszystkie mieszkania w 13-piętrowym budynku D będą miały duże ogródki (parter), loggie, balkony lub tarasy. Red Park góruje nad okolicą, dlatego z ostatnich pięter roztacza się niczym nieograniczony panoramiczny widok na cały Poznań. W zależności od położenia mieszkania mieszkańcy będą mogli cieszyć się także widokiem na park Dębina, centrum miasta lub na niską zabudowę Lubonia bądź Świerczewa. Kolejnym wyróżnikiem mieszkań jest ich ponadprzeciętna wysokość – do 3 m na parterze i na ostatnim piętrze.
REKLAMA
Budynki Red Parku są od siebie oddalone o ponad 40 metrów. – To jeden z największych atutów osiedla, wyróżniająca cecha na tle innych inwestycji w Poznaniu – mówi Teresa Witkowska, dyrektor sprzedaży RED Real Estate Development. Udogodnieniem dla mieszkańców niewątpliwie będą wózkownie, komórki lokatorskie, hala garażowa oraz ogólnodostępne, zewnętrzne miejsca postojowe na ogrodzonym i monitorowanym osiedlu. – Takich miejsc parkingowych brakuje na wielu innych osiedlach – zauważa Anna Mróz. 
Red Park powstaje przy ul. 28 Czerwca 1956 r., tuż przy Lasku Dębieckim i Galerii Dębiec. Mieszkania w dwóch pierwszych, ukończonych, budynkach są wyprzedane. W trzecim, powstającym, właścicieli ma już ponad połowa lokali.
Źródło: materiały prasowe

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA