Przy ulicy Grzybowskiej w Warszawie powstaje wieżowiec Unique Tower fot. Piotr Wysocki

Przy ulicy Grzybowskiej w Warszawie powstaje wieżowiec Unique Tower

ZDJĘCIA
Orzech
Orzech
REKLAMA
W Warszawie, przy ul. Grzybowskiej 51, w dzielnicy Wola na tzw. "warszawskim Manhattanie" powstaje wieżowiec Unique Tower. Zapraszamy do obejrzenia nowych zdjęć z jego budowy.
Budowa wystartowała w styczniu 2018 r., a zakończy się w kwietniu 2021 roku. Budynek będzie liczył 28 kondygnacji nadziemnych. Jego wysokość osiągnie docelowo 91 metrów do dachu. Będzie to jeden z najwyższych budynków mieszkalnych klasy premium w Polsce.
fot. Piotr Wysocki
fot. Piotr Wysocki
Powierzchnia użytkowa tej wielokondygnacyjnej wieży wyniesie 24 000 mkw. W ramach inwestycji powstanie także 2500 mkw. powierzchni handlowo-usługowej
W Unique Tower funkcjonował będzie Royal Tulip Warsaw Apartments (należący do Louvre Hotels Group) - unikalna propozycja na rynku. Apartamenty na wynajem zaplanowano do 16 piętra w głównej wieży kompleksu.
fot. Piotr Wysocki
REKLAMA
fot. Piotr Wysocki
Royal Tulip Warsaw Apartments zaoferuje apartamenty o zróżnicowanych metrażach od 28 do 67 mkw. Większość lokali dysponowała będzie aneksem kuchennym, a także loggią, balkonem lub ogródkiem. 

W ramach kompleksu Unique Tower funkcjonowała będzie również najwyższej klasy restauracja, strefa SPA i fitness oraz centrum biznesowe.
fot. Jan Augustynowski
Inwestorem jest firma Marvipol S.A. Za projekt architektoniczny Unique Apartaments odpowiada Piotr Schneider. Generalnym wykonawcą inwestycji jest firma Unibep S.A. z Bielska Podlaskiego. 
Materiały inwestora
Materiały inwestora

Komentarze (1)

Napisz komentarz
Kris(gość)
Piękny budynek. Ciekawe czy będzie wynajmowany w przyszłym roku z uwagi na niepewną sytuacje branży hotelarskiej?
REKLAMA