7R nawiązuje współpracę z firmą Rebel, największym sklepem hobbystycznym w Polsce. Rebelianci przejmą wkrótce obiekt 7R City Park Gdańsk Airport I.
W niecałe 20 lat firma Rebel zbudowała w Polsce imperium gier planszowych i fabularnych. Wkrótce przejmą obiekt DC3 w kompleksie 7R City Park Gdańsk Airport I i zajmą tam powierzchnię liczącą ponad 4 700 mkw.
– W ostatnich latach intensywnie się rozwijamy i wydajemy coraz więcej gier, więc potrzebujemy miejsca, żeby je wszystkie pomieścić! Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z 7R, która pozwoliła nam znaleźć idealne miejsce dla naszego biznesu. Nowy magazyn zapewni nam więcej przestrzeni i lepszą logistykę, dzięki czemu będziemy mogli jeszcze sprawniej realizować zamówienia naszych klientów – mówi Paweł Gorczyński, Administration Manager w Rebel.
Magazyn 7R City Park Gdańsk Airport I składa się z trzech hal wyposażonych w ekologiczne rozwiązania. Łączna powierzchnia obiektu wynosi ok. 40,5 tys. mkw. Park magazynowy znajduje się 4 km od lotniska Lecha Wałęsy, 800 metrów od zjazdu z trasy S6, 13 km od centrum Gdańska i 25 km. od portu w Gdyni.
– Rebel to dla wielu kultowa już marka. Cieszymy się, że nasze magazyny przyciągają rynkowych liderów. 7R City Park Gdańsk Airport I to idealny projekt dla dynamicznie rozwijających się firm: elastyczny, ekologiczny i świetnie skomunikowany z Trójmiastem – mówi Marzena Taube, Regional Leasing Director w 7R.
Podobnie jak pozostałe inwestycje dewelopera, 7R City Park Gdańsk Airport I oferuje elastyczne powierzchnie, które mogą zostać dostosowane do specyfiki biznesu. W zależności od potrzeb najemcy mogą zaprojektować wysokiej jakości hale magazynowe lub przestrzeń biurową.




![Można budować dwa odcinki Zachodniej Obwodnicy Szczecina i wielki tunel pod Odrą [WIZUALIZACJE]](https://investmap.pl/_i/gallery/144/16/685968_100x70.jpg)
![Duża i ważna inwestycja naukowa we Wrocławiu. Powstanie Centrum Technologii Medycznych HealthTech Synergy Hub [WIZUALIZACJE+FILM]](https://investmap.pl/_i/gallery/144/16/689552_100x70.jpg)
![Develia buduje we Wrocławiu nowe, wielkie osiedle z ponad 1000 mieszkań i przedszkolem [FILM+WIZUALZIACJE]](https://investmap.pl/_i/gallery/55/55/680503_100x70.jpg)
![Zakończono konstrukcję żelbetową hotelu Renaissance by Marriott w Gdańsku [ZDJĘCIA+WIZUALIZACJE]](https://investmap.pl/_i/gallery/143/15/691087_100x70.jpg)

![Kto wybuduje kolejny odcinek S17 w woj. lubelskim? [LISTA]](https://investmap.pl/_i/image/38/38/79654_100x70.jpg)



![[łódzkie] 7R wybuduje park logistyczny 7R Park Łódź West](https://investmap.pl/_i/image/85/85/48725_100x70.jpg)


![[Warszawa] Original Marines nowym najemcą Blue City w Warszawie](https://investmap.pl/_i/image/208/80/3536_100x70.jpg)
![[Gdańsk] Telezakupy nowym najemcą w galerii Madison w Gdańsku](https://investmap.pl/_i/image/10/10/45322_100x70.jpg)

![[Warszawa] Firma logistyczna drugim najemcą w Ideal Idea City Park w Warszawie](https://investmap.pl/_i/image/180/52/48820_100x70.jpeg)
![[Gdańsk] Inpro realizuje zgodnie z planem inwestycję City Park. Trwa przekazywanie mieszkań w budynku B](https://investmap.pl/_i/image/89/89/857_100x70.jpg)