Firma logistyczna drugim najemcą w Ideal Idea City Park w Warszawieźródło: Materiały inwestora

Firma logistyczna drugim najemcą w Ideal Idea City Park w Warszawie

Warszawa
Kajtman
Kajtman
REKLAMA
Trwa intensywna komercjalizacja wznoszonego obecnie kompleksu magazynowo-biurowego Ideal Idea City Park w Raszynie tuż za administracyjną granicą Warszawy. Serię najemców jako drugi z kolei reprezentuje firma Pouch Logistic.
Umowę z nowym najemcą komentuje prezes Ideal Idea Formad (IIF) Jędrzej Dużyński – Jest to dla nas wydarzenie w pewnym sensie symboliczne i znamienne dla jakości obiektu, jaki oferujemy. Wiadomo, że powierzchnie magazynowe i biurowe w takich kompleksach wynajmują firmy wszystkich możliwych branż, ale jeśli na kontrakt z nami decyduje się firma, która sama jest z branży TSL, czyli jest w najwyższym stopniu wymagająca wobec obiektów magazynowo-biurowych wówczas należy to postrzegać jako wyraz dużego uznania dla naszego potencjału projektowego i wykonawczego.
Ideal Idea Formad podkreśla, iż w toku komercjalizacji City Parku procentuje doświadczenie firmy, jako krajowego pioniera tak zwanych SBU (small business units). Rynek o tym wie i reaguje stosownie do swojej wiedzy. Spółka Pouch Logistic wynajęła moduł w hali H1 City Parku. Będzie dysponowała 500 mkw. magazynu i 110 mkw. biura. Oznacza to, że ta firma jest drugim najemcą inwestycji City Park po spółce Ventia.
REKLAMA
W zawarciu umowy najmu udział miała firma doradcza BNP Paribas Real Estate. Z ramienia BNP fakt ten relacjonuje Aleksander Kobyliński, Junior Consultant, Industrial & Logistics Department – Przedstawiciele firmy Pouch Logistic w styczniu tego roku zgłosili się do nas z potrzebą znalezienia nowego obiektu. Podstawowymi kryteriami podczas poszukiwań była dla nas lokalizacja oraz optymalizacja dotychczasowych kosztów najmu. Ideal Idea City Park znajduje się po przeciwnej stronie drogi S2, gdzie Pouch Logistic ma obecną siedzibę. Dzięki temu przeprowadzka nie będzie problematyczna operacyjnie. W połączeniu z nowoczesnym designem budynków, szeregiem udogodnień dla najemców oraz z elastycznością ze strony właścicieli City Parku rozwiązanie firmy Ideal Idea Formad okazało się najbardziej odpowiednie. Współpraca z Ideal Idea Formad charakteryzuje się profesjonalizmem oraz dynamicznością. Cieszymy się, że w ramach tego projektu wspólnie mogliśmy odpowiedzieć na wszystkie potrzeby firmy Pouch Logistic.
Przeprowadzka Pouch Logistic do City Parku jest związana ze zmianami, jakie firma obecnie wdraża w swojej strukturze. Proces negocjacyjny związany z przeprowadzką relacjonuje z ramienia Pouch Logistic prokurent Małgorzata Raczkowska – Cenimy wysoki standard obiektów budowanych przez Ideal Idea Formad. W najnowszej inwestycji będą zastosowane rozwiązania techniczne wykorzystujące odnawialne źródła energii, na razie tylko do oświetlenia terenów wspólnych. Niemniej i tak przekłada się to na korzystniejsze opłaty dla najemców. Ponadto ważna jest dla nas lokalizacja City Parku, bliskość Warszawy i głównych węzłów komunikacyjnych. W naszej działalności logistycznej stanowi to ogromny atut. Poza tymi korzyściami wspomnieć warto o dodatkowych udogodnieniach, takich jak sale konferencyjne dostępne na terenie kompleksu, czy też kantyna dla pracowników. Ponadto spółka Ideal Idea Formad zapewnia, że City Park pozostanie w jej rękach, a to także atut. Nasza przeprowadzka to efekt świetnej współpracy na linii BNP, IIF i naszej firmy. Już po pierwszej prezentacji w BNP Paribas Real Estate zrozumieliśmy, że tak istotne dla nas zmiany możemy wprowadzić wspólnie z tą firmą doradczą. Niełatwo jest znaleźć także takiego partnera biznesowego, jak Ideal Idea Formad. Od pierwszych spotkań czuliśmy fachową opiekę IIF i traktowanie nas z szacunkiem.
Źródło: materiały prasowe

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA