Ruszyła rozbudowa Bramy Pomorza w Chojnicach. Powstanie park handlowyMateriały inwestora

Ruszyła rozbudowa Bramy Pomorza w Chojnicach. Powstanie park handlowy

Orzech
Orzech
REKLAMA

P.A. NOVA zawarła umowę generalnego wykonawstwa z Progress XXIII, spółką zależną Rank Progress, na realizację Centrum Handlowego Brama Pomorza w Chojnicach (etap II – park handlowy) wraz z towarzyszącą infrastrukturą techniczną. Całkowita wartość kontraktu przekracza 20 mln zł netto.

Zgodnie z zawartą umową, prace budowlane rozpoczęły się 15 stycznia 2024 r. i będą prowadzone w tempie, które pozwoli na oddanie obiektu do użytku do 30 listopada 2024 r. Projekt obejmuje nie tylko rozbudowę Centrum Handlowego Brama Pomorza w Chojnicach o park handlowy, lecz także dostosowanie infrastruktury technicznej, aby sprostać nowoczesnym standardom i oczekiwaniom klientów.

Umowa między P.A. NOVA SA a Progress XXIII potwierdza solidną pozycję P.A. NOVA SA na rynku budowlanym oraz zdolność do realizacji innowacyjnych inwestycji. Spółki z grupy Rank Progress cieszą się reputacją solidnych partnerów biznesowych, co w połączeniu z doświadczeniem P.A. NOVA SA gwarantuje skuteczną realizację inwestycji.

REKLAMA
Materiały inwestora

Grupa Rank Progress przymierzać się będzie do realizacji inwestycji w Piotrkowie Trybunalskim. Planowane jest tam powstanie parku handlowego o powierzchni handlowej ok. 6 800 mkw. i przypisaną liczbą ok. 240 miejsc parkingowych.

Grupa posiada bank ziemi o powierzchni 135 ha i szacunkowej wartości rynkowej 304 mln zł z przeznaczeniem na sprzedaż lub realizację kolejnych projektów inwestycyjnych.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA