Powstanie pierwsza galeria handlowa w Zawierciuźródło: Materiały inwestora

Powstanie pierwsza galeria handlowa w Zawierciu

śląskie
REKLAMA
Master Management Group nie zwalania tempa i realizuje kolejny projekt handlowy – tym razem w Zawierciu. Brama Jury będzie pierwszym, nowoczesnym centrum handlowo-usługowym z 4-salowym kinem Planet Cinema w mieście. Deweloper otrzymał prawomocne pozwolenie na budowę i aktywnie komercjalizuje projekt.
Brama Jury to nowy projekt handlowy Master Management Group, skrojony na miarę potrzeb mieszkańców Zawiercia i okolic. Na 15 000 mkw. powierzchni najmu znajdzie się 50 sklepów znanych marek modowych, sportowych i obuwniczych. Ofertę uzupełni supermarket, sklep z branży RTV AGD, lokale z akcesoriami do domu oraz liczne punkty usługowe. Galeria będzie zlokalizowana przy ulicy Wojska Polskiego, z dogodnym dojazdem do centrum miasta i w pobliżu głównych szlaków komunikacyjnych. Otwarcie obiektu planowane jest w czwartym kwartale 2019 roku.
Cieszymy się, że Brama Jury została oceniona jako wartościowy i potrzebny Zawierciu projekt. Uzyskanie pozwolenia na budowę pozwoli nam kontynuować długofalową strategię firmy o tworzeniu atrakcyjnych i rentownych projektów w małych i średnich miastach. Tu chciałbym podkreślić, że bardzo doceniamy wsparcie ze strony władz miasta i jej otwartość przy podjęciu rozmów o zbudowaniu nowego miejsca zakupów i rozrywki w Zawierciu – opowiada Michał Masztakowski, Development Director w Master Management Group. – Wybraliśmy Zawiercie, bo to miasto z potencjałem. Szacujemy, że w zasięgu 35 minut dojazdu do inwestycji mieszka 248 700 osób, a latem wielkość ta powiększy się o turystów. Obecność Strefy Aktywności Gospodarczej w pobliżu i stale rozwijająca się infrastruktura drogowa, uzasadniają celowość naszego przedsięwzięcia – dodaje.
Nowy projekt Master Management Group w Zawierciu komentuje Marcin Wojciechowski, rzecznik prasowy miasta Zawiercie – Jesteśmy zadowoleni, kiedy miasto się rozwija, dlatego tworzymy jak najlepsze warunki do inwestowania. Mamy nadzieję, że inwestycja Master Management Group zakończy się sukcesem.
REKLAMA
Brama Jury cieszy się dużym zainteresowaniem wśród najemców. – Stawiamy przede wszystkim na wygodne zakupy i różnorodność oferty. Wszystkie sklepy znajdą się na jednym poziomie, a prosty i przejrzysty układ galerii ułatwi komunikację wewnątrz obiektu. Do dyspozycji klientów oddanych będzie około 450 miejsc parkingowych. W części rozrywkowej, klienci Bramy Jury obejrzą seans w nowoczesnym, 4-salowym kinie Planet Cinema oraz spędzą miło czas, korzystając z oferty restauracji i kawiarni. Z myślą o najmłodszych gościach, na piętrze kina powstanie sala zabaw – powiedziała Anna Polak, Head of Leasing w Master Management Group.
Autorem koncepcji architektonicznej projektu galerii w Zawierciu jest pracownia LW+ARCHITEKCI z Warszawy. Firma z sukcesami realizuje projekty na całym świecie, współuczestniczyła m.in.w tworzeniu koncepcji dla Centrum Wola Park w Warszawie.
Źródło: materiały prasowe

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA