REKLAMA

Opinie o [Rzeszów] Galeria "Rzeszów Plaza" (rozbudowa) (13)

Napisz komentarz
Damian Daraż
Jan Hawełko
Nowy artykuł dotyczący [Rzeszów] Galeria "Rzeszów Plaza" (rozbudowa) [Rzeszów] Galeria handlowa z własną plażą
Jan Hawełko
Nowy artykuł dotyczący [Rzeszów] Galeria "Rzeszów Plaza" (rozbudowa) [Rzeszów] RTV Euro AGD na dłużej w rzeszowskiej Plazie
Jan Hawełko
Sprzęt sportowy i turystyczny znanych amerykańskich, kanadyjskich i holenderskich marek to główna oferta sklepu COLUMBIA w CH Plaza Rzeszów. Stoisko o powierzchni ponad 110 mkw. otwarte zostało w połowie czerwca i znajduje się na pierwszym piętrze rzeszowskiego centrum.

Columbia to czwarty po Decathlonie, Martes Sport i 4F sklep z ofertą sportową w CH Plaza Rzeszów. – Dzięki temu nasze centrum oprócz szerokiej oferty modowej może zaproponować swoim klientom akcesoria i odzież sportową na najwyższym poziomie.

pokaz-artykul.png
Jan Hawełko
Kosmetyki do pielęgnacji dłoni, paznokci, włosów i ciała oraz sprzedaż urządzeń do zabiegów kosmetycznych to oferta uruchomionej w CH Plaza Rzeszów wyspy Beauty Center.

Wyspa Beauty Center zlokalizowana jest na parterze w atrium CH Plaza Rzeszów. Zajmuje powierzchnię 12 mkw.

Dyrekcja zapowiada, że Centrum czeka wiele zmian. Część kluczowych najemców powiększy swoje sklepy. Mają być także nowości, jak np. pierwszy na Podkarpaciu wielkopowierzchniowy sklep Decathlon.

pokaz-artykul.png
Jan Hawełko
Pierwszy w Polsce Klub CityFit, pierwszy na Podkarpaciu sklep Decathlon Easy, nowe stoiska, przedłużone umowy z najemcami oraz liczne imprezy kulturalne, tak można podsumować 2014 r. w CH Plaza Rzeszów.

2014 rok był kolejnym, w którym CH Plaza Rzeszów kontynuowało intensywną rekomercjalizację. Pozwoliło to pozyskanie nowych najemców. Zaowocowało także przedłużeniem umów z kluczowymi najemcami.

pokaz-artykul.png
Orzech
Duże zmiany w rzeszowskiej Plazie

W Rzeszowskiej Plazie w 2013 r. rozpoczął się intensywny proces rekomercjalizacji. Zarządca centrum, Keen Property Management, pozyskał nowe marki oraz rozwinął współpracę z kluczowymi najemcami. 2014 rok będzie okresem dalszych zmian.

Więcej: http://www.propertynews.pl/centra-handl ... 23295.html
Orzech
Postępy w komercjalizacji Plaza Rzeszów

Keen Property Management, zarządca centrum handlowego Plaza Rzeszów przedłużył umowę z perfumerią Sephora i rozwija współpracę z marką Big Star. W najbliższym czasie ruszy również nowy sklep Tatuum. Jest to ciąg dalszy rekomercjalizacji, będącej odpowiedzią na potrzeby klientów Plaza Rzeszów.

Więcej: http://www.propertynews.pl/centra-handl ... 19892.html
Godfath3r
Inwestycja przy al. Rejtana w Rzeszowie zaczęła się na wiosnę. W miejscu, gdzie dotychczas stał salon Fiata właściciel centrum handlowego Plaza buduje nową część swojego budynku - informuje serwis Nowiny24.pl.

pokaz-artykul.png
Jan Augustynowski
No nareszcie wklejacie też na forum! :) Super, będziecie mieli więcej wejść ;)
Topbiura.pl
Firma Keen Property Partners Retail (KPP Retail), deweloper centrum handlowego Rzeszów Plaza, którego powierzchnia handlowa jest obecnie powiększana o około 5 000 m2, posiada prawomocne pozwolenie na połączenie centrum handlowego z hipermarketem E.Leclerc.

pokaz-artykul.png
Jan Hawełko
Jan Hawełko
W Rzeszowie trwa rozbudowa galerii "Rzeszów Plaza".
REKLAMA