DODAJ

Hotel Principe w Rzeszowie dołączy do sieci Best Western Premier

Hotele / Rzeszów
Hotel Principe w Rzeszowie
Kajtman
2018-07-04 14:04:07
Best Western wzmacnia swoją obecność na południu Polski. W najbliższym czasie do sieci dołączy obiekt w Rzeszowie, który będzie działał pod szyldem Best Western Premier.

Principe znajduje się w ścisłym centrum miasta, blisko wszystkich atrakcji, takich jak okoliczne restauracje, kluby, centra handlowe, kina, teatry, galerie i muzea. Obiekt powstał z myślą o zróżnicowanych potrzebach gości i jest dostosowany do wymogów zarówno osób podróżujących w celach turystycznych, jak i służbowych. Jego wnętrza charakteryzują wyjątkowy styl, lekkość architektury i bezkompromisowy design.

W ofercie znajduje się 27 pokoi o standardzie DeLux. Wszystkie zostały wyposażone w telewizor LED, telefon, sejf, bezpłatne łącze internetowe, indywidualnie sterowaną klimatyzację, express do kawy oraz zestaw do parzenia herbaty, a także komfortowe łóżka typu queen size. Obiekt umożliwia również swoim gościom skorzystanie z monitorowanego parkingu, który zlokalizowany jest zarówno na zewnątrz obiektu oraz w części garażowej. Dogodna lokalizacja sprawia, że goście mają wiele możliwości i udogodnień komunikacyjnych. Jest to możliwe dzięki bezpośredniemu sąsiedztwu dworca kolejowego PKP i dworca autobusowego PKS, postoju Taxi oraz przystanku komunikacji miejskiej.  

– Principe będzie pierwszym obiektem pod szyldem Best Western Premier na Podkarpaciu. Tym samym na mapie Rzeszowa, pięknego i historycznego miasta, pojawi się obiekt na najwyższym, światowym poziomie. Dołączenie do naszej sieci niewątpliwie daje ogromną szansę na pozyskanie nowych gości, a także zbudowanie silnego wizerunku w oparciu o międzynarodową markę na konkurencyjnym rynku hotelowym – powiedziała Saija Kekkonen, dyrektor zarządzająca Best Western Hotels & Resorts na Finlandię, Kraje Bałtyckie, Polskę i Rosję.

W trakcie pobytu goście mogą również skorzystać z restauracji "Capella", która zachwyca szerokim wyborem bufetów tematycznych, a także autorskim menu, stworzonym z najwyższej jakości produktów z akcentem na regionalne tradycje i najnowsze trendy kulinarne. W karcie znajdują się także alkohole, w tym regionalne piwa. Z kolei Espresso Coffee & Bar oferuje przekąski, desery i aromatyczną kawę, która oczaruje każdego smakosza. 

– Best Western Premier Principe będzie drugim naszym obiektem działającym w strukturach sieci. Doświadczenie wynikające z wieloletniej współpracy przy prowadzeniu Best Western Plus Hotel Ferdynand przekonało nas do rozpoczęcia drugiej inwestycji, ponownie pod szyldem Best Western. Jesteśmy pewni, że tym razem również odniesiemy sukces – mówi Jerzy Dzieduszyński, prezes zarządu Niza Travel Sp. z o.o., firmy zarządzającej obiektem.

Budynek posiada również centrum konferencyjne oferujące idealne miejsce do organizacji szkoleń, konferencji i wszelkiego rodzaju eventów. Przestrzeń o powierzchni 200 mkw. można podzielić na 3 mniejsze, niezależne sale konferencyjne (A, B, C). Są one wyposażone w najnowszej generacji sprzęt audio i video oraz w najnowocześniejszy system klimatyzacji i wentylacji. Dodatkowo część konferencyjno-szkoleniowa została wyposażona w systemy do zarządzania agendami spotkań oraz sterowania oświetleniem i nagłośnieniem. Sale można dowolnie aranżować, co pozwala na idealne dostosowanie ich pod każdy rodzaj spotkania – od konferencji, szkoleń, po bankiety, imprezy, targi a nawet wesela. Dodatkowo obiekt dysponuje salą biznesową (D), która jest idealnym rozwiązaniem w przypadku ważnych spotkań biznesowych, narad czy też rozmów kwalifikacyjnych.

Źródło: materiały prasowe