Bielsko-Biała: dostęp do Internetu oknem na świat

Bielsko-Biała: dostęp do Internetu oknem na świat

śląskie
graviteo
REKLAMA

Miasto Bielsko-Biała rozpoczęło realizację projektu pn.: "Dostęp do Internetu oknem na świat" współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej.

Miasto Bielsko-Biała rozpoczęło realizację projektu pn.: "Dostęp do Internetu oknem na świat" współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Działania 8.3 Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka, którego celem jest zapewnienie dostępu do Internetu 100 gospodarstwom domowym (z osobą z orzeczonym znacznym lub umiarkowanym stopniem niepełnosprawności) z terenu Miasta Bielska-Białej. 


W ramach projektu uczestnicy otrzymają sprzęt komputerowy i dostęp do Internetu, jak również będą uczestniczyli w szkoleniach z obsługi komputera. W dniu 25 października 2012 r. w Inkubatorze Społecznej Przedsiębiorczości w Bielsku-Białej odbyły się spotkania informacyjne mające na celu zaprezentowanie projektu i zasad uczestniczenia w nim, jak również udostępnione zostały formularze rekrutacyjne osobom zainteresowanym. W spotkaniach tych uczestniczyło łącznie 170 osób.

REKLAMA


źródło: UM Bielsko-Biała

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA