Qubus Hotel Bielsko-Biała obchodzi 5-lecie działalności

Qubus Hotel Bielsko-Biała obchodzi 5-lecie działalności

śląskie
Kajtman
Kajtman
REKLAMA
W ciągu pięciu lat funkcjonowania Qubus Hotel Bielsko-Biała stał się jednym z najczęściej wybieranych obiektów w mieście.
Hotel oferuje 201 miejsc noclegowych w 122 klimatyzowanych pokojach. Goście doceniają doskonałą lokalizację obiektu, w centrum miasta, tuż przy galerii Sfera, która zapewnia bogatą ofertę rozrywkowo-usługową. Wysoko oceniana jest także propozycja gastronomiczna hotelu – śniadania składające się z ponad 100 produktów, a także potrawy kuchni polskiej i europejskiej serwowane w designerskiej restauracji 4Elements i barze Torino Paninoteka & Bar.
Przez 5 lat funkcjonowania Qubus Hotel Bielsko-Biała odwiedziło ponad 142 tysiące gości. To liczba większa od populacji Rybnika lub Rudy Śląskiej. Zarezerwowali oni w sumie ponad 117 tysięcy pokoi. Tyle pomieszczeń znalazłoby się w 36 budynkach wielkości Pałacu Kultury i Nauki. Najdłuższy pobyt jednego gościa trwał aż 88 dni, czyli prawie 3 miesiące.
REKLAMA
W restauracji 4Elements sprzedano prawie 42 tysiące dań. To tak jakby w hotelu na posiłek zatrzymało się 60 batalionów wojska. Do przygotowania potraw zużyto 3,5 tony bekonu. Tyle waży 281 sztabek złota. Wykorzystano także 175 tysięcy jajek o łącznej wadze 8,5 tony. Tyle ważą w sumie dwa dorosłe słonie afrykańskie. Przez 5 lat w hotelu zużyto również 24 tysiące m3 wody, co daje w sumie pojemność 11 basenów olimpijskich. 
Choć za nami dopiero 5 lat działalności Qubus Hotel Bielsko-Biała jest obecnie niezwykle istotnym punktem na mapie miasta. Ze względu na najwyższy standard usług i dogodną lokalizację idealnie sprawdza się zarówno jako miejsce pracy dla gości biznesowych, jak i miejsce wypoczynku dla turystów indywidualnych. Posiadamy 4 kompleksowo wyposażone sale konferencyjne oraz restaurację na 85 osób. O ogromnym zainteresowaniu naszymi usługami może świadczyć fakt, że zorganizowaliśmy już ponad 2 tysiące różnego rodzaju eventów – mówi Monika Łagoda, dyrektor Qubus Hotel Bielsko-Biała.
Prowadzimy także aktywną komunikację z odwiedzającymi nasz hotel gośćmi, a ich opinie mają realny wpływ na podejmowane przez nas działania. Na lokalnym rynku pracy jesteśmy też cenionym pracodawcą. Naszym pracownikom gwarantujemy stabilną i bezpieczną pracę w oparciu o umowę o pracę – dodaje Monika Łagoda.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA