Jeden z najbardziej znanych hoteli we Wrocławiu obchodzi swoje 15-lecie

Jeden z najbardziej znanych hoteli we Wrocławiu obchodzi swoje 15-lecie

Wrocław
Kajtman
Kajtman
REKLAMA
Qubus Hotel Wrocław świętuje 15-lecie swojej działalności. Dzięki lokalizacji w sercu miasta, zaledwie 150 m od wrocławskiego rynku, obiekt doskonale sprawdza się zarówno jako baza dla turystów, jak i miejsce odpoczynku po pracy dla gości biznesowych.
Czterogwiazdkowy hotel oferuje 148 miejsc noclegowych w 83 pokojach. Uznanie gości zdobyło menu serwowane w eleganckiej restauracji „Maria Magdalena”. Dużym zainteresowaniem cieszą się także śniadania złożone z ponad 100 produktów. Niezwykłą atrakcją jest też Centrum Odnowy Biologicznej z podziemnym basenem, jacuzzi, sauną i siłownią. 
Od początku istnienia hotelu odwiedziło go jak dotąd 452 tysiące gości z najdalszych zakątków świata, między innymi z Argentyny, Arabii Saudyjskiej czy RPA. To liczba większa od populacji całej Malty. Zarezerwowano przy tym ponad 311 tysięcy pokoi. Tyle pomieszczeń liczyłyby 43 budynki wielkości Falowca z Gdańska – największego bloku mieszkalnego w Polsce. Najdłuższy pobyt jednego gościa trwał aż 125 dni, czyli ponad cztery miesiące. 
REKLAMA
Na szczególną uwagę zasługują statystki restauracji. Przez 15 lat sprzedanych zostało ponad 76 tysięcy dań. To tak jakby posiłek w hotelu zjedli wszyscy mieszkańcy Piotrkowa Trybunalskiego. Wypitych zostało 119 tysięcy filiżanek kawy. Gdybyśmy ustawili je jedna na drugiej, dosięgnęlibyśmy szczytu K2. Wykorzystano też 1 milion 130 tysięcy jajek o łącznej wadze ponad 79 ton. Tyle ważyłoby 13 dorosłych słoni afrykańskich. Zużyto również 85 tysięcy m3 wody, co daje w sumie pojemność 34 basenów olimpijskich.
Qubus Hotel Wrocław jest dziś jednym z najchętniej wybieranych obiektów mieście. Stał się synonimem najlepszych hotelowych standardów i najwyższej jakości obsługi. Ten fakt doceniają goście indywidualni i biznesowi. W obiekcie dysponujemy 2 klimatyzowanymi salami konferencyjnymi, w których pomieścić można nawet 80 osób. Mamy ogromne doświadczenie w organizacji różnego rodzaju wydarzeń. Może o tym świadczyć fakt, że przez 15 lat zorganizowaliśmy u nas prawie 6000 eventów. Jesteśmy także cenionym i nagradzanym pracodawcą. W hotelu gwarantujemy stabilną i bezpieczną pracę w oparciu o umowę o pracę – mówi Dorota Włochowicz, dyrektor Qubus Hotel Wrocław.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA