Amerykański DROPLR otwiera polską siedzibę

Amerykański DROPLR otwiera polską siedzibę

Wrocław
Orzech
Orzech
REKLAMA
Jeden z najbardziej znanych amerykańskich start-upów Droplr zdecydował się na otwarcie swojego biura w Polsce. Firma wybrała na swoją polską siedzibę Wrocław. 
Droplr jest w absolutnym topie na światowym rynku. Droplr zajmuje się rozwiązaniami usprawniającymi komunikację wewnątrz firm poprzez narzędzia pomagające wizualnie przedstawić oczekiwania i sugestie członków zespołu, project managerów, projektantów. 
REKLAMA
Narzędzie wymyślone i opracowane przez programistów Droplr już teraz ułatwia pracę przedstawicielom wielu profesji kreatywnych i jest bardzo popularne w USA i Europie.
Co ciekawe, pierwszym wyborem Droplr w Polsce był Kraków i to tam pierwotnie ta znana amerykańska firma planowała ulokować swoją polską siedzibę i biuro. Jednak po wizycie we Wrocławiu prezesa i wiceprezesa Droplr czyli dwóch najważniejszych osób w firmie, Droplr zdecydował się jednak na zainwestowanie w stolicy Dolnego Śląska.
Amerykanie planują w pierwszym kwartale 2017 r. zatrudnić pierwszych software developerów. Oprócz specjalistów IT będą również poszukiwać osoby na stanowiska związane z Digital Marketingiem. 
Inwestycja Droplr i wybór przez firmę Wrocławia, potwierdza silną pozycję stolicy Dolnego Śląska na mapie inwestycyjnej Polski.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA