Firma Hines Polska podpisała umowę najmu powierzchni magazynowej w Distribution Park Będzin

Firma Hines Polska podpisała umowę najmu powierzchni magazynowej w Distribution Park Będzin

śląskie
Kajtman
Kajtman
REKLAMA

Hines, międzynarodowa firma deweloperska i inwestycyjna, ma przyjemność poinformować o podpisaniu umowy najmu powierzchni magazynowej w obiekcie logistycznym zlokalizowanym w Będzinie, przy ulicy Świerczewskiego 115. Nowym najemcą jest firma Bać-Pol S.A., która zdecydowała się na zajęcie 4.320 metrów kwadratowych przez okres 10 lat.  Firma Bać-Pol jest jednym z największych dystrybutorów w grupie produktów FMCG w Polsce.  Najemca reprezentowany był przez firmę doradczą Colliers.


Jest to pierwsza umowa najmu podpisana przez Hines Polska, od momentu sfinalizowania transakcji zakupu portfolio zlokalizowanych w Polsce obiektów dystrybucyjnych Prologis, o powierzchni 220.000 metrów kwadratowych spółce Hines Global REIT Poland Logistics Holdings I LLC. Obiekty zlokalizowane są w Warszawie, we Wrocławiu, w Będzinie oraz w Sosnowcu. W imieniu Hines Global REIT, Hines Polska pełni funkcję zarządcy aktywów i zarządcy nieruchomości.

REKLAMA
Realizując globalną strategię przyjętą przez Hines dla parków logistycznych, obiekty będą nosić nazwę „Distribution Parks” a każdy z osobna będzie identyfikowany poprzez lokalizację geograficzną (w Warszawie – Distribution Park Annopol oraz Distribution Park Okęcie, w Będzinie – Distribution Park Będzin, we Wrocławiu – Distribution Park Wrocław i analogicznie w Sosnowcu – Distribution Sark Sosnowiec).

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA