Fabryka tworzyw sztucznych ponownie wybiera Ideal Distribution Center

Fabryka tworzyw sztucznych ponownie wybiera Ideal Distribution Center

Warszawa
Kajtman
Kajtman
REKLAMA
Igus, wiodący producent elementów z tworzyw sztucznych, przedłużył umowę najmu i dobrał dodatkową powierzchnię w Ideal Distribution Center. Po ekspansji firma będzie zajmować łącznie 2 000 mkw. powierzchni magazynowej i 1 200 mkw. biurowej. Eksperci z JLL reprezentowali najemcę w procesie renegocjowania warunków kontraktu.
Ideal Distribution Center oferuje elastyczną powierzchnię magazynową, a jednocześnie jest optymalną lokalizacją do prowadzenia działalności biznesowej, stąd nasza decyzja o rozszerzeniu dotychczasowej umowy najmu. Niewątpliwe atuty obiektu, również te dotyczące jego położenia, podnoszą komfort pracy naszego zespołu, a jednocześnie wspierają sprawną dystrybucję towarów zarówno na terenie Polski, jak i za granicę – komentuje Marek Wzorek, prezes igus. 
Park Ideal Distribution Center jest utrzymany w formacie SBU, czyli "small business unit" i jest przeznaczony dla mniejszych najemców. Inwestycja jest zlokalizowana przy ulicy Działkowej, w warszawskiej dzielnicy Włochy.
REKLAMA
Kompleks Ideal Distribution Center oferuje najemcom wysokiej klasy moduły magazynowe o najwyższym standardzie wraz z reprezentacyjną częścią biurową. Atrakcyjność inwestycji podnosi jej lokalizacja. Obiekt znajduje w pobliżu Lotniska Chopina, a od centrum stolicy dzieli go 9 km, dzięki czemu posiada doskonały dostęp do komunikacji miejskiej. Z kolei w bezpośrednim sąsiedztwie biegną główne trasy wylotowe i południowa obwodnica Warszawy – tłumaczy Mateusz Iłowiecki, starszy konsultant w Dziale Powierzchni Magazynowo-Przemysłowych JLL.
Źródło: materiały prasowe

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA