EPP rozbuduje fabrykę pod Wrocławiemźródło: EPP Sp. z o.o.

EPP rozbuduje fabrykę pod Wrocławiem

REKLAMA
Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna "INVEST-PARK" poinformowała o wydaniu decyzji o wsparciu dla inwestycji firmy EPP w aglomeracji wrocławskiej.
EPP Sp. z o.o. za blisko 19 mln zł w miejscowości Łęg (gmina Jelcz-Laskowice) rozbuduje fabrykę wraz z towarzyszącą infrastrukturą, zakupi maszyny, jak również wdroży system informatyczny ułatwiający zarządzanie produkcją oraz całym przedsiębiorstwem.
REKLAMA
Spółka specjalizuje się w wyrobie i montażu plastikowych elementów do sprzętu AGD (w szczególności do pralek, zmywarek do naczyń, suszarek, chłodziarek i zamrażarek, urządzeń do gotowania i innych małych maszyn), dla przemysłu motoryzacyjnego (głównie systemów oświetlenia samochodów) oraz dla sektora włókienniczego (zwłaszcza produkcją elementów do przędzarek).
Firma EPP została założona w 2005 roku jako oddział włoskiej firmy matki Europlastica Group, która szczyci się ponad 40-letnim doświadczeniem w produkcji tworzyw sztucznych.

Siedziba spółki, a zarazem zakład produkcyjny, znajduje się w Łęgu koło Jelcza-Laskowic, nieco ponad 20 kilometrów od Wrocławia. Fabryka działa na terenie podstrefy Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA