Galeria Sarni Stok w Bielsku-Białej ma nowych najemców

Galeria Sarni Stok w Bielsku-Białej ma nowych najemców

śląskie
Kajtman
Kajtman
REKLAMA
W galerii Sarni Stok pojawią się dwaj nowi najemcy – Pepco, który zajmie powierzchnię 492 mkw. i rozpocznie działalność we wrześniu oraz Liberty Poland, partner firmy Polkomtel (54 mkw.). Oprócz tego, firmy Rossmann i Douglas zdecydowały się na przedłużenie umów najmu. Za zarządzanie i rekomercjalizację obiektu odpowiedzialna jest firma Cushman & Wakefield.
Na przedłużenie umów najmu zdecydowały się drogerie Rossmann (466,1 mkw.) i Douglas (287,73 mkw.). Obydwaj najemcy planują w najbliższym czasie przeprowadzić remonty na swoich powierzchniach, dzięki czemu klienci galerii Sarni Stok będą mogli robić zakupy w jeszcze bardziej komfortowych warunkach.
Podpisanie nowych umów oraz przedłużenie współpracy z popularnymi wśród klientów centrum handlowego markami pokazuje, jak istotną rolę dla handlu w tym regionie odgrywa Sarni Stok. Jest to centrum handlowe, które od wielu lat cieszy się dużą popularnością wśród klientów i stale się rozwija – skomentowała Agnieszka Ługowska, Associate w dziale Zarządzania Nieruchomościami, Cushman & Wakefield.
REKLAMA
Sarni Stok to jedno z największych centrów handlowych w Bielsku-Białej. Na powierzchni ponad 33 tys. mkw. znajduje się 90 sklepów i punktów usługowych znanych zagranicznych i krajowych marek, m.in.: Carrefour, Media Markt, Jula, TK Maxx, H&M, Reserved czy New Yorker. Atutem centrum jest dogodne położenie przy skrzyżowaniu głównych arterii komunikacyjnych, prowadzących do centrum miasta, a także w stronę Katowic, Krakowa, Żywca i Cieszyna. Obiekt posiada dwupoziomowy parking na 1350 miejsc.
Źródło: materiały prasowe

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA