Sarni Stok w Bielsku Białej: renowacja, rozbudowa i nowi najemcy

Sarni Stok w Bielsku Białej: renowacja, rozbudowa i nowi najemcy

śląskie
graviteo
REKLAMA

Nowoczesna, przyjazna kolorystyka i materiały wykończeniowe na zewnątrz oraz w pasażu, zwiększające komfort zakupów oświetlenie, nowe meble, posadzki - od ponad 100 dni Centrum Handlowe Sarni Stok przechodzi procesy renowacji i rozbudowy.

Dotychczasowa oferta handlowa bielskiego centrum zostanie wzbogacona m.in. o najstarszą markę jubilerską w Polsce. Już w tym tygodniu swój salon otworzy W.KRUK.


W wyniku rozpoczętych w czerwcu br. procesów renowacji i rozbudowy, wygląd Centrum Handlowego Sarni Stok w Bielsku Białej znacząco się zmieni. Zarówno elewacja budynku, jak i wnętrze, zostaną zmodernizowane poprzez wprowadzenie nowoczesnych materiałów, m.in. połączenie kamienia i drewna oraz zastosowanie przyjaznej kolorystyki. Obiekt zyska również więcej przeszkleń i światła.


Choć już od ponad 100 dni realizujemy renowację i rozbudowę Sarniego Stoku, nasze centrum jest cały czas otwarte dla klientów. Po zakończeniu prac, w listopadzie br., spotkamy się na zakupach w zupełnie innym obiekcie, z odświeżonym designem, przearanżowaną strefą z punktami gastronomicznymi oraz wzbogaconą ofertą handlową. Już teraz do grona najemców dołącza W.KRUK, lider rynku jubilerskiego w Polsce - mówi Krzysztof Bocianowski, Head of Asset Management CBRE Global Investors w Polsce.


Na skutek prowadzonej przebudowy, powierzchnia Centrum Handlowego Sarni Stok zwiększona zostanie do 33 tys. m2. Dołączenie do grona najemców zapowiedziała już wcześniej ciesząca się dużą popularnością na całym świecie odzieżowa marka H&M. Już w tym tygodniu salon o powierzchni 64 m2 otworzy W.KRUK. Salon zaoferuje najwyższej jakości złotą i srebrną biżuterię, brylanty, kamienie szlachetne oraz autorskie kolekcje, inspirowane najnowszymi trendami w modzie. Salon został zrealizowany według nowego konceptu, który charakteryzuje się nowoczesnością, elegancją i przestrzenią.


Historia W. KRUK sięga 1840 roku, czyniąc ją najstarszą jubilerską marką w Polsce. Obecnie posiada ponad 70 salonów na terenie całego kraju. Markę wyróżnia otwartość na nowoczesne trendy, a wyroby jubilerskie pozwalają zaspokoić pragnienia piękna i wyrafinowania, jednocześnie dając gwarancję najwyższej jakości.


Centrum Handlowe Sarni Stok zostało otwarte w 2001 r. Jako jedyne w Bielsku Białej oferuje dwie unikalne marki: TK Maxx (salon ze znanymi i modnymi markami sprzedawanymi do 60 procent taniej) i Media Markt (sprzęt RTV i AGD). W dotychczasowej ofercie znajdują się również m.in.: Aparat, C&A, Empik, Reserved, New Yorker, Smyk, Perfumeria Douglas oraz salon obuwniczy Deichmann.


Za proces rozbudowy oraz remodelling Centrum Handlowego Sarni Stok odpowiada firma Acteeum Central Europe. Za proces rekomercjalizacji obiektu towarzyszący procesom renowacji i rozbudowy odpowiada firma DTZ, która jest również zarządcą nieruchomości. Obecna powierzchnia Sarniego Stoku wynosi 30 tys. m2. W centrum funkcjonuje ponad 60 sklepów i punktów usługowych.

REKLAMA


Właścicielem obiektu jest fundusz PFCE, zarządzany przez CBRE Global Investors.

 

###

Informacje o Centrum Handlowym Sarni Stok

Centrum Handlowe Sarni Stok rozpoczęło swoją działalność 21 listopada 2001 roku i jest tym samym najstarszym kompleksem handlowym w mieście. W ciągu roku odwiedzane jest przez blisko 4 mln klientów. Obiekt obecnie kończy proces czwartej rozbudowy, w wyniku której zwiększy swoją powierzchnię do 33 tys. m kw.

W Centrum Handlowym Sarni Stok funkcjonuje obecnie koło 60 sklepów i punktów usługowych należących do znanych sieci krajowych i zagranicznych, bądź lokalnych przedsiębiorców. Wśród nich znajdują się dwie unikalne marki, niedostępne w innych bielskich galeriach handlowych: TK Maxx i Media Markt.

Centrum Handlowe Sarni Stok zlokalizowane jest przy ulicy Sarni Sto oraz przy skrzyżowaniu głównych arterii komunikacyjnych prowadzących do centrum miasta, a także do Katowic i Cieszyna.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA