Sieć sklepów odzieżowych na dłużej w galerii Sarni Stok w Bielsku-Białej

Sieć sklepów odzieżowych na dłużej w galerii Sarni Stok w Bielsku-Białej

śląskie
Kajtman
Kajtman
REKLAMA
Sieć sklepów odzieżowych TK Maxx przedłużyła umowę najmu lokalu o powierzchni 2 445 mkw. w galerii Sarni Stok w Bielsku-Białej. Salon TK Maxx w CH Sarni Stok to jedyna placówka tej znanej marki na Podbeskidziu. W sierpniu br. planowany jest remont lokalu. Za zarządzanie i komercjalizację centrum handlowego odpowiedzialna jest firma Cushman & Wakefield.
TK Maxx jest obecny w CH Sarni Stok od 2009 roku, a przedłużenie umowy na kolejny okres jest dowodem na to, że decyzja o wyborze tej lokalizacji była trafna. To jedyna placówka tej popularnej marki w regionie, dlatego jest ona licznie odwiedzana nie tylko przez klientów z Bielska-Białej, ale również z regionu i Czech – skomentowała Agnieszka Ługowska, Associate w Dziale Zarządzania Nieruchomościami, Cushman & Wakefield.
REKLAMA
Sarni Stok to jedno z największych centrów handlowych w Bielsku-Białej. Na powierzchni ponad 33 tys. mkw. znajduje się 90 sklepów i punktów usługowych znanych zagranicznych i krajowych marek, m.in.: Carrefour, Media Markt, Jula, H&M, Reserved, Douglas, Pepco czy New Yorker. Atutem centrum jest dogodne położenie przy skrzyżowaniu głównych arterii komunikacyjnych, prowadzących do centrum miasta, a także w stronę Katowic, Krakowa, Żywca i Cieszyna. Obiekt posiada dwupoziomowy parking na 1350 miejsc.
Źródło: materiały prasowe

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA