ILS dobiera powierzchnię w Śląskim Centrum Logistycznym

ILS dobiera powierzchnię w Śląskim Centrum Logistycznym

śłaskie
Kajtman
Kajtman
REKLAMA

Firma świadcząca usługi logistyczne wynajęła dodatkowo ponad 3 tys. mkw. powierzchni w Śląskim Centrum Logistycznym należącym do Biura Inwestycji Kapitałowych. Łącznie z dotychczas wynajmowaną powierzchnią ILS będzie korzystało z 7,5 tys. mkw. magazynów.

 

Firma ILS Sp. z o.o. należąca do Grupy Inter Cars, największego w Europie Środkowo-Wschodniej dystrybutora części samochodowych, korzysta z oferty Biura Inwestycji Kapitałowych S.A. od 2013 r. Teraz podpisała umowę najmu na dodatkowo ponad 3 tys. mkw. powierzchni magazynowej w Śląskim Centrum Logistycznym . Łącznie z dotychczas wynajmowaną powierzchnią będzie korzystała w tym parku z 7,5 tys. mkw. powierzchni magazynowej i socjalnej.


ILS oferuje kompleksowe usługi logistyczne związane z magazynowaniem i obsługą towarów. Usługi magazynowania obejmują: składowanie, kompletację oraz konfekcjonowanie. Firma prowadzi też krajowy i międzynarodowy transport oraz spedycję.

REKLAMA


– „Zawsze elastycznie staramy się dopasować naszą ofertę do zmieniających się potrzeb najemców. Jesteśmy bardzo zadowoleni z powiększenia wykorzystywanej powierzchni przez najemcę, co jest potwierdzeniem jego zadowolenia z oferowanych przez nas usług” – podkreślił Krzysztof Mucha, Business Development Manager Biura Inwestycji Kapitałowych S.A.


Śląskie Centrum Logistyczne to kompleks budynków zlokalizowany na terenie Sosnowca w pobliżu drogi S1 Warszawa - Cieszyn. W odległości 4 km znajduje się skrzyżowanie drogi S1 z autostradą A4. Docelowo na Śląskie Centrum Logistyczne składać się będzie 6 obiektów o łącznej powierzchni ok. 65 tys. mkw., z tego gotowych i użytkowanych jest około 35 tys. mkw. – „W Śląskim Centrum Logistycznym aktualnie oferujemy jeszcze jeden wolny segment liczący 900 mkw.” – dodał Krzysztof Mucha.


Biuro Inwestycji Kapitałowych S.A. zarządza obecnie trzema centrami logistycznymi: CL Kraków I, CL Kraków II i Śląskim Centrum Logistycznym. W ramach tych parków najemcy korzystają z ok. 55 tys. mkw. powierzchni magazynowych. Posiada też dwie galerie handlowe, jedną w Puławach, a drugą w Bielsku-Białej.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA