Nowy park handlowy w Częstochowie otwartyźródło: Materiały inwestora

Nowy park handlowy w Częstochowie otwarty

śląskie
Kajtman
Kajtman
REKLAMA
27 lutego został otwarty nowy park handlowy Panova. Obiekt powstał przy ul. Jagiellońskiej 30A w Częstochowie. Inwestorem parku jest firma P.A. NOVA S.A. z Gliwic.
Na ponad 2 tys. mkw. powierzchni swoje sklepy otworzyły tu sklepy: Action, RTV Euro AGD, Rossmann, już wkrótce ofertę uzupełni Piekarnia-Cukiernia Ziarenko. Klientom został udostępniony parking na 220 samochodów. W sąsiedztwie obiektu znajduje się hipermarket oraz stacja benzynowa.
Parki handlowe PANOVEJ powstają w atrakcyjnych dla klientów lokalizacjach – mówi Katarzyna Zdunek, prezes spółki P.A. NOVA Management. – Mieszkańcy południowych dzielnic Częstochowy bez problemu dotrą do naszego obiektu, gdzie będą mogli skorzystać z kompaktowej oferty handlowej obejmującej kilka najpopularniejszych kategorii zakupowych. Sąsiedztwo hipermarketu i stacji benzynowej czyni to miejsce jeszcze bardziej atrakcyjnym. W dzisiejszych czasach nie trzeba już nikogo przekonywać, iż szybkie i wygodne zakupy to dobro, którego poszukują klienci.
REKLAMA
Inwestorem i jednocześnie projektantem oraz generalnym wykonawcą parku handlowego w Częstochowie jest P.A. NOVA. Firma od ponad 30 lat zajmuje się kompleksową obsługą inwestycji budowlanych, zarówno dla własnych potrzeb, jak i dla klientów. PANOVA realizuje przede wszystkim obiekty komercyjne i przemysłowe. W portfolio firmy znajdują się obiekty handlowe, hale przemysłowe, produkcyjne i magazynowe, obiekty użyteczności publicznej oraz budynki mieszkaniowe.
Grupa Kapitałowa P.A. NOVA jest właścicielem 9 obiektów handlowych (4 galerii handlowych: w Jaworznie, Kędzierzynie-Koźlu, Przemyślu i Kluczborku, pawilonu biurowo-usługowego w Raciborzu oraz 4 parków handlowych: w Jaworznie, Chorzowie, Zielonej Górze i Częstochowie). Zarządzaniem obiektami zajmuje się specjalnie powołana w tym celu spółka P.A. NOVA Management.
Źródło: materiały prasowe

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA