DODAJ

Park Handlowy Estrada w Zielonej Górze otwarty

Handel / Zielona Góra
Park Handlowy Estrada w
Kajtman
2019-12-20 14:54:17
PANOVA zakończyła budowę Parku Handlowego Estrada w Zielonej Górze. Nowy kompleks składa się z trzech budynków. Jeden z nich zajmuje operator spożywczy, a dwa pozostałe należą do parku handlowego. Na prawie 3 tys. mkw. powierzchni kompleksu swoje sklepy otworzyły znane marki, które tworzą atrakcyjną ofertę zakupową dla mieszkańców Zielonej Góry.

W parku Estrada klienci znajdą dyskont niespożywczy Action, sklep Maxi Zoo oferujący kompleksową ofertę dla właścicieli zwierząt domowych, drogerię Rossmann, Pepco z bogatą ofertą odzieży, zabawek i artykułów dla domu oraz sklep znanego na rynku lokalnym producenta wędlin Zyguły. Trwają rozmowy handlowe dotyczące wynajmu ostatniego lokalu o powierzchni 187 mkw. 

Na terenie kompleksu handlowego znajduje się parking na prawie 300 samochodów. 

W ramach budowy kompleksu handlowego powstało rondo u zbiegu ul. Wrocławskiej i Sienkiewicza, które poprawi płynność ruchu w tej części miasta. 

To już 10 park handlowy, który powstał w historii naszej firmy. Podobnie, jak wszystkie poprzednie parki, obiekt ten został przez nas zaprojektowany, wybudowany, skomercjalizowany i będzie zarządzany przez spółkę z Grupy PANOVA, która zarządza także pozostałymi nieruchomościami komercyjnymi w naszym portfolio – mówi Katarzyna Zdunek, prezes spółki P.A. NOVA Management. – Obecnie w trakcie budowy jest park handlowy w Częstochowie i przygotowujemy się do rozpoczęcia kolejnych projektów z tego segmentu. Łatwo dostępne, wygodne i szybkie zakupy to wartość bezcenna w dzisiejszych czasach, a takie właśnie gwarantują klientom parki handlowe.

Źródło: materiały prasowe