Żarki: Orlik przy Zespole Szkół otwarty

Żarki: Orlik przy Zespole Szkół otwarty

śląskie
graviteo
REKLAMA
Z udziałem władz wojewódzkich, powiatowych, gminnych poświęcono i przecięto wstęgę na boisku wykonanym w ramach rządowego programu Orlik. Uroczystość odbyła się w piątek (16.03.) w Zespole Szkół w Żarkach.
Kompleks boisk powstał z tyłu budynku. Budowa była realizowana w 2011 roku. Zadanie realizowało Starostwo Powiatowe w Myszkowie. Dzięki tej inwestycji wypiękniał kolejny fragment miasta Żarki. Przewodnicząca Rady Miejskiej Stanisława Nowak oraz burmistrz Żarek Klemens Podlejski wzięli udział w uroczystości. Podarowali piłki dla młodzieży, dyrektor Zespołu Szkół Marioli Piątek wręczyli kwiaty z podziękowaniem, a staroście Wojciechowi Pichecie złożyli gratulacje. 
REKLAMA
Gmina Żarki nieopodal Orlika buduje dwie nowe drogi: Olszową i Chopina na Osiedlu Olesiów. Inwestycja ta z pewnością poprawi dojazd do nowych boisk.  W niedługim czasie odbędzie się w Żarkach jeszcze jedna uroczystość oddania do użytku Orlika. Gmina Żarki wybudowała kompleks boisk przy Szkole Podstawowej przy ul. Częstochowskiej.
źródło: UMiG Żarki

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA