REKLAMA

Opinie o Stadion Miejski we Wrocławiu (3441)

Napisz komentarz
Damian Daraż
29.05.2017337632_1500x.jpg
Orzech
To będzie muzyczne wydarzenie roku we Wrocławiu. 19 sierpnia na Stadionie Miejskim w stolicy Dolnego Śląska wystąpi The Prodigy. Brytyjski zespół przyjedzie do Wrocławia na festiwal Capital of Rock. Na scenie pojawią się również Wolfmother i RavenEye.
http://wroclaw.onet.pl/the-prodigy-zagra-na-wroclawskim-stadionie/pw0ljzl
R77
http://wroclaw.onet.pl/ferie-na-stadionie-miejskim-zwiedz-arene-razem-z-pilkarzami/47k4n2w
Orzech
W 2017 r. wrocławski Stadion Miejski będzie się bilansował – tak obiecywali urzędnicy trzy lata temu. Tymczasem nadal jest nierentowny. Ale zdaniem urzędników to się zmieni – już za rok stadion będzie na siebie zarabiał.
http://wroclaw.tvp.pl/29086761/urzednicy-wciaz-obiecuja-stadion-slaska-bedzie-rentowny
Jan Augustynowski
R77
http://wroclaw.wyborcza.pl/wroclaw/1,35771,21072107,frekwencyjne-dno-slaska-tylko-garstka-kibicow-chce-ogladac.html
R77
Po bolesnej porażce piłkarzy Śląska z Legią 0:4 sportowy Wrocław jest lekko zszokowany. A nowe władze klubu rozczarowane, że do blamażu doszło na oczach rekordowo dużej widowni.

Cały tekst: http://wroclaw.wyborcza.pl/wroclaw/1,35771,21044043,po-meczu-slask-legia-promocyjna-kleska-po-pilkarskim-blamazu.html
R77
BILETY na Śląsk - Legia CENY GDZIE KUPIĆ 27.11.2016 W niedziele może paść rekord frekwencji w tym sezonie na meczu Śląska Wrocław. - Na meczu z Legią spodziewamy się 20 tys. kibiców. Może nawet więcej - przyznaje Radek Bąk, szef marketingu WKS-u i apeluje do wrocławskich fanów: kupujcie bilety w przedsprzedaży.

Czytaj więcej: http://www.gazetawroclawska.pl/sport/pilka-nozna/slask-wroclaw/a/bilety-na-slask-legia-ceny-gdzie-kupic-27112016,11501289/
R77
Minęło pięć lat od zorganizowania pierwszej imprezy na nowym stadionie. We wrześniu 2011 roku wrocławianie oglądali pojedynek bokserski Witalija Kliczki z Tomaszem Adamkiem. Czy potencjał areny na Pilczycach jest dziś w pełni wykorzystany? Na stadionie organizowanych jest 300 imprez rocznie. Ale to głównie bankiety, wesela i studniówki.

Czytaj więcej: http://www.gazetawroclawska.pl/wiadomosci/a/jak-sie-nam-przydaje-stadion-wroclaw,11484316/
R77
Metallica może zagrać w 2017 roku na Stadionie Miejskim we Wrocławiu - dowiedział się portal GazetaWroclawska.pl. Z naszych informacji wynika, że rozmowy w tej sprawie trwają z amerykańskim zespołem od kilku tygodni. Metallica miałaby być główną gwiazdą drugiej edycji festiwalu Capital of Rock. W tym roku wystąpili na nim Rammstein i Limp Bizkit.

Czytaj więcej: http://www.gazetawroclawska.pl/wiadomosci/a/metallica-zagra-we-wroclawiu,11476312/
Orzech
http://wroclaw.tvp.pl/27704256/kadra-juz-we-wroclawiu
Orzech
Trójka podstawowych graczy naszej kadry wyjechała już z Wrocławia, gdzie w poniedziałek biało-czerwoni zagrają mecz towarzyski ze Słoweńcami.
http://www.radiowroclaw.pl/articles/view/60475/Kadra-zagra-we-Wroclawiu-bez-Lewandowskiego-Glika-i-Piszczka
Orzech
Wrocław musi zapłacić ponad 700 tysięcy złotych spółce, która projektowała Stadion Miejski. Firma JSK Architekci, wygrała proces, w którym domagała się pieniędzy za tzw. nadzór autorski nad budową areny. A to nie koniec spraw sądowych mających związek ze stadionem.
http://www.radiowroclaw.pl/articles/view/60421/Miasto-przegrywa-i-wygrywa-Wyroki-sprawie-stadionu
R77
Polska reprezentacja w piłce nożnej ponownie we Wrocławiu. 14 listopada podopieczni Adama Nawałki na Stadionie Wrocław rozegrają mecz towarzyski ze Słowenią. Są jeszcze bilety na to spotkanie. Początek meczu o godz. 20.45. Sprawdź dodatkową komunikację na stadion oraz  dostępność i ceny parkingów.
http://www.wroclaw.pl/14-listopada-mecz-polska-slowenia-na-stadionie-wroclaw
R77
Takiego muzeum we Wrocławiu jeszcze nie było. Na odnowionym Stadionie Olimpijskim ma powstać wystawa poświęcona historii wrocławskiego sportu. Swoje muzeum, tyle że na Stadionie Miejskim, chce też stworzyć Śląsk Wrocław. Jak zachęcić kibica do wizyty na arenie sportowej, gdy akurat nie ma meczu?
http://wroclaw.tvp.pl/27589025/czy-na-stadionie-miejskim-wreszcie-powstanie-muzeum-slaska
Orzech
Pięć lat po otwarciu wrocławskiego Stadionu Miejskiego w sądach wciąż toczą się procesy związane z tą inwestycją. Wrocław procesuje się z wykonawcą i projektantami. Jeśli przegra, do budowy możemy dopłacić jeszcze fortunę.

Czytaj więcej: http://www.gazetawroclawska.pl/aktualnosci/a/doplacimy-fortune-do-budowy-stadionu,10891179/
Orzech
Po raz kolejny na tapetę wraca sprawa muzeum Śląska Wrocław. Osoby, którym ta sprawa leży na sercu, spotkały się w środę popołudniu w siedzibie Projektu Kibice Razem na ul. Szewskiej. W poniedziałek mają oglądać pomieszczenia na Stadionie Wrocław, w których takie muzeum mogłoby powstać. Czy tym razem się uda?

Czytaj więcej: http://www.gazetawroclawska.pl/sport/pilka-nozna/slask-wroclaw/a/muzeum-slaska-wroclaw-tym-razem-sie-uda-mamy-nadzieje,10913523/
Orzech
http://www.gazetawroclawska.pl/aktualnosci/a/debata-czy-slask-wroclaw-bedzie-mial-muzeum,10789662/
REKLAMA