[Szczecin] Galeria MMG Centers Szczecin oferuje największy w Polsce salon łazienek

[Szczecin] Galeria MMG Centers Szczecin oferuje największy w Polsce salon łazienek

Kajtman
REKLAMA
Marka Komfort Łazienki rozszerza swoją obecność w MMG Centers Szczecin. Najemca docenił potencjał parku handlowego MMG i przedłużył umowę najmu. Nowy, powiększony lokal zajmie ponad 1 500 mkw. i będzie największym salonem Komfort Łazienki w Polsce.
Sklep Komfort Łazienki działa w MMG Centers Szczecin od listopada 2016 roku. Po półtora roku działalności, najemca zdecydował się na powiększenie lokalu z dotychczasowych 437 mkw. do ponad 1 500 mkw. Salon zyska większą strefę aranżacyjną oraz nową, skrojoną na miarę potrzeb klientów "strefę stockową", w której najlepiej sprzedające się produkty będą dostępne od ręki.
Nasz salon w parku handlowym MMG Centers Szczecin szybko się rozwija. Jeśli chodzi o zakupy wnętrzarskie jest to miejsce pierwszego wyboru dla klientów ze Szczecina, a nawet tych z drugiej strefy, czyli z Gryfina, Goleniowa i ze Stargardu Szczecińskiego. Dobry odbiór klientów i ich satysfakcja z cen i szerokiego wyboru produktów wpłynęła na pozytywną decyzję o rozwoju naszej marki w Szczecinie – mówi Marek Pytlewski, Business Development Director w firmie Komfort Łazienki. – Dbamy o marzenia naszych klientów, dlatego intensywnie pracujemy nad atrakcyjnością oferty. Nasz nowy salon to prawdziwa gratka dla tych, którzy polują na wysoką jakość w najlepszych cenach – dodaje Maksymilian Litwinow, Head of Komfort Łazienki.
Cieszymy się, że salon Komfort Łazienki rozwija swoją działalność w naszym parku handlowym w Szczecinie. Wspólne negocjacje zaowocowały otwarciem powiększonego salonu w nowej odsłonie oraz przedłużeniem umowy najmu. Największy salon tej marki to niewątpliwie ogromna wartość dodana dla MMG Centers Szczecin. To także najlepsze potwierdzenie silnej pozycji rynkowej naszego obiektu – komentuje Anna Polak, Head of Leasing Master Management Group.
Komfort Łazienki to sieć salonów łazienkowych, działająca na terenie Polski od 2016 roku. W ciągu ostatnich lat działalności firma dynamicznie się rozwija. Obecnie posiada 26 salonów w całym kraju. Firma realizuje koncept inteligentnych salonów, łączących świadczenie najwyższej jakości usług wyposażenia łazienek – obejmujących projektowanie, finansowanie, transport i fachowe doradztwo specjalistów – z kompleksową formułą sprzedaży szerokiej gamy produktów wyposażenia wnętrz: płytek ceramicznych, ceramiki sanitarnej, mebli łazienkowych, kabin, wanien, grzejników, luster, farb, akcesoriów łazienkowych i dekoracyjnych, a także artykułów instalacyjnych oraz akcesoriów do montażu i konserwacji.
MMG Centers Szczecin to regionalny park handlowy zlokalizowany we wschodniej części Szczecina, przy ul. Struga 31. Obiekt został zbudowany w grudniu 2013 r. i obejmuje 14 300 mkw. powierzchni najmu. Naprzeciwko centrum znajduje się wygodny parking oferujący 450 miejsc. Głównym najemcą jest market budowlany Jula. Ponadto w centrum znajdują się takie marki jak Calypso, Decathlon, Media Markt, Abra meble, Chiński Supermarket oraz Fun Jump. W zasięgu dojazdu do obiektu mieszka 150 534 klientów. Park należy do portfela przejętych w 2017 roku przez MMG centrów, zlokalizowanych w Kutnie, Ciechanowie, Piekarach Śląskich, Józefosławiu, Lubinie i w Poznaniu.
Źródło: materiały prasowe

Komentarze (0)

Napisz komentarz

Najnowsze artykuły

Budowa Nautic Park w Darłowie rozkręca się
Nadmorski apartamentowiec Nautic Park z widokiem na Bałtyk wyrasta z ziemi i wchodzi na zasadniczy e...
Szczecin: Rusza przebudowa ulicy Górnośląskiej
Przebudowa ul. Górnośląskiej jest jednym z etapów inwestycji, która ma celu reorganizację układu dro...
XIX-wieczny dworzec Kraków Swoszowice doczeka się remontu
Niebawem rozpocznie się remont budynku dworca, położonego na linii Kraków Płaszów – Oświęcim. Od 199...
Wrocław: Tak może się zmienić teren nad Ługowiną. Konkurs rozstrzygnięty
Deweloper M3 Invest wraz z Zarządem Zieleni Miejskiej i Radą Osiedla Maślice wybrali najlepszy pomys...
Poznań: Onkologia dziecięca z nową siedzibą. Skanska i Uniwersytet Medyczny ruszają z budową [WIZUALIZACJE]
Rozbudowa placówki przy ulicy Szpitalnej o dwupiętrowe skrzydło pochłonie 26 milionów złotych. Młodz...
Nowa atrakcja Poznania ruszy już w 2021 roku
Centrum Szyfrów Enigma powstanie w budynku przy skrzyżowaniu ulic Święty Marcin i Kościuszki. Przez...
Rusza budowa trasy tramwajowej na Górkę Narodową
13 lipca 2020 roku rusza długo wyczekiwana budowa nowej linii tramwajowej z Krowodrzy Górki do Górki...
Wrocław: Na Pilczyce wróci budynek handlowy. Miejska działka sprzedana
Przy zbiegu ulic Gwareckiej i Sielskiej funkcjonowały apteka i sklep. Miasto zburzyło zabudowę i spr...
Wrocław: Archicom szykuje się do budowy setek mieszkań na Kępie Mieszczańskiej. W planach też remont zabytku
Wrocławski deweloper kupił nieruchomość na nadodrzańskiej wyspie w ubiegłym roku za ponad 40 milionó...
Wrocław: Miliony za grunt przy zabytkowym spichlerzu na Starym Mieście. Będzie przetarg
Miasto wykonało kolejny krok w kierunku sprzedaży terenu położonego blisko zbiegu ulic Menniczej i W...