REKLAMA
Napisz komentarz
Grizzly
Ronson Development rozpoczął sprzedaż mieszkań w swojej pierwszej inwestycji w Szczecinie. W ramach pierwszego etapu projektu Panoramika powstaną 82 mieszkania, prace budowlane rozpoczęły się w grudniu 2010 roku, a ich zakończenie planowane jest na II kwartał 2012 roku - podał Ronson w komunikacie.

pokaz-artykul.png
0
Zaloguj aby dodać komentarz
Jan Hawełko
0
Zaloguj aby dodać komentarz
Anna Maria
Inwestor, firma Ronson Development Sp. z o.o. rozpoczyna w Szczecinie budowę dwóch budynków mieszkalnych (A i B) na osiedlu wielorodzinnym z garażami podziemnymi przy ul. Krasińskiego. Kaskadowa forma zabudowy obiektów, połączona z naturalnym nachyleniem terenu w kierunku południowym sprawi, że z każdego z budynków roztaczać się będzie przepiękny widok na panoramę miasta. Prace mają zostać zakończone w II połowie 2012 roku.

11292.fullsize.jpg

Wykonawcą obiektów przy ul. Krasińskiego w Szczecinie jest firma Warbud S.A. Inwestycja została podzielona na kilka etapów. W ramach pierwszego etapu powstaną dwa 4, 5-piętrowe budynki z 82 mieszkaniami, o powierzchni od 36 do 98 mkw. Do każdego z mieszkań przynależeć będzie taras, balkon lub ogródek. Na ostatnich kondygnacjach znajdują się przestronne mieszkania dwupoziomowe z dużymi tarasami. Obiekt charakteryzować się będzie doskonałą jakością materiałów wykończeniowych. Poza tym wewnątrz ogrodzonego osiedla zaprojektowano liczne alejki spacerowe oraz miejsca rekreacyjne dla mieszkańców. Powstaną również dwa niezależne wjazdy na teren projektu.
0
Zaloguj aby dodać komentarz
alsen strasse 67
5579_1000x.jpg5580_1000x.jpg
0
Zaloguj aby dodać komentarz
alsen strasse 67
W prestiżowej szczecińskiej dzielnicy Warszewo zaplanowaliśmy nowoczesne osiedle mieszkaniowe. To idealna inwestycja zarówno pod względem lokalizacyjnym jak również architektonicznym. Projekt będzie realizowany w kilku etapach. W pierwszym etapie planujemy dwa 4,5-piętrowe budynki, łącznie 82 mieszkania o powierzchni od 36m² do 98 m². W kolejnych etapach powstanie kolejnych siedem budynków. Jak w każdym z naszych projektów i tym razem zaplanowaliśmy duże, drewniane okna zapewniające optymalne nasłonecznienie każdego z lokali. Do każdego z mieszkań przynależy przestronny taras balkon lub ogródek. Na ostatnich kondygnacjach zaprojektowaliśmy przestronne mieszkania dwupoziomowe z dużymi tarasami.
Projekt będzie charakteryzowała doskonała jakość materiałów wykończeniowych. Z pewnością dużym atutem inwestycji jest optymalne zagospodarowanie części wspólnych inwestycji. Wewnątrz osiedla przewidziano liczne alejki spacerowe, miejsca rekreacyjne oraz przyjazny plac zabaw dla najmłodszych mieszkańców. Osiedle będzie ogrodzone i zaplanowane są dwa niezależne wjazdy na teren projektu. Kaskadowa forma zabudowy, przy wykorzystaniu naturalnego nachylenia terenu w kierunku południowym, sprawi, że z każdego z budynków roztaczać się będzie przepiękny widok na całą panoramę miasta co z pewnością podnosi atrakcyjność tego projektu.
więcej informacji http://www.szczecin.ronson.pl/pl/site/4 ... tycji.html
0
Zaloguj aby dodać komentarz
REKLAMA