REKLAMA
Znaleziono 10000 wyników
[Wrocław] Olefarm rozbuduje fabrykę na Oporowieartykuł
Pokaż artykuł
[Wrocław] Olefarm rozbuduje fabrykę na Oporowie
10 lutego polska firma Oleofarm z Wrocławia otrzymała pozwolenie na rozbudowę swojej fabryki przy ul...
Wrocław: WPB inwestuje na Osobowicach po raz trzeciartykuł
Pokaż artykuł
Wrocław: WPB inwestuje na Osobowicach po raz trzeci
Wrocławskie Przedsiębiorstwo Budowlane Sp. z o.o. planuje kolejną inwestycję w mieście. Osiedle ma p...
Uniwersytet Wrocławski obniża cenę i znów próbuje sprzedać magazyny na Księżu Małymartykuł
Pokaż artykuł
Uniwersytet Wrocławski obniża cenę i znów próbuje sprzedać magazyny na Księżu Małym
Uczelnia oczekiwała w 2016 roku 2 milionów złotych, a teraz – niespełna 1,7 miliona. Przyszły właści...
Warszawa: Kilkuhektarowy teren na Białołęce na sprzedaż. Jest wart przeszło 40 milionówartykuł
Pokaż artykuł
Warszawa: Kilkuhektarowy teren na Białołęce na sprzedaż. Jest wart przeszło 40 milionów
Nieruchomość znajdująca się na styku Białołęki, Targówka i Pragi-Północ trafi pod młotek w tym miesi...
Wrocław: Robyg zbuduje osiedle na Zgorzeliskuartykuł
Pokaż artykuł
Wrocław: Robyg zbuduje osiedle na Zgorzelisku
Inwestycję pomiędzy ulicami Grodzieńską a Nowogródzką miało zrealizować Wrocławskie Przedsiębiorstwo...
We Wrocławiu zostanie wybudowane kolejne nowe, duże prywatne przedszkole ze żłobkiem [WIZUALIZACJE]artykuł
Pokaż artykuł
We Wrocławiu zostanie wybudowane kolejne nowe, duże prywatne przedszkole ze żłobkiem [WIZUALIZACJE]
We Wrocławiu zostanie wybudowane kolejne nowe, prywatne przedszkole ze żłobkiem. Tym razem w zachodniej części Wrocławia, na Stabłowicach. Inwestycja ta jest bardzo oczekiwana przez mieszkańców tej części miasta. Stabłowice od kilku lat przeżywają szybki rozwój, powstaje tu wiele nowych inwestycji mieszkaniowych.
Po Polsce jeździ już 60 nowoczesnych wagonów PKP Intercityartykuł
Pokaż artykuł
Po Polsce jeździ już 60 nowoczesnych wagonów PKP Intercity
Flotę PKP Intercity wzmocniły ostatnie z 60 wagonów, które zmodernizowała PESA Bydgoszcz w konsorcju...
Wrocław: Republika Wnętrz wybuduje osiedle przy komendzie policjiartykuł
Pokaż artykuł
Wrocław: Republika Wnętrz wybuduje osiedle przy komendzie policji
Ten wrocławski deweloper zainwestuje na Karłowicach po raz pierwszy. Zajmie teren o powierzchni kilk...
Wrocław: Nowe osiedle na styku Maślic i Stabłowic. PKP sprzedały terenartykuł
Pokaż artykuł
Wrocław: Nowe osiedle na styku Maślic i Stabłowic. PKP sprzedały teren
Tylko jedna osoba zainteresowała się nieruchomością przy ulicy Starobielawskiej. Zapłaciła prawie mi...
Wrocław: TPR wybuduje dziesiątki domów na Wojszycachartykuł
Pokaż artykuł
Wrocław: TPR wybuduje dziesiątki domów na Wojszycach
Wrocławski deweloper zrealizował już przy ulicy Granitowej jedną inwestycję, a teraz przygotowuje dr...
Wrocław: Firma z Domaszczyna wybuduje budynek hotelowy na Karłowicachartykuł
Pokaż artykuł
Wrocław: Firma z Domaszczyna wybuduje budynek hotelowy na Karłowicach
Miasto sprzedało nieruchomość przy ulicy Bolesława Krzywoustego ponad rok temu – za milion złotych....
W Wałbrzychu zainwestuje zagraniczna firma z branży spożywczejartykuł
Pokaż artykuł
W Wałbrzychu zainwestuje zagraniczna firma z branży spożywczej
Na Dolnym Śląsku, w Wałbrzychu zamierza zainwestować nowa firma z branży spożywczej. Swój zakład pro...
We Wrocławiu powstaje wielka amerykańska baza wojskowa. To inwestycja strategiczna dla Polskiartykuł
Pokaż artykuł
We Wrocławiu powstaje wielka amerykańska baza wojskowa. To inwestycja strategiczna dla Polski
We Wrocławiu trwa budowa jednej z czterech amerykańskich baz wojskowych, które Polska realizuje za łączną kwotę 500 mln dolarów (ok. 2 mld zł). Wiceminister obrony Cezary Tomczyk poinformował, że rząd USA zaakceptował projekt. W stolicy Dolnego Śląska powstaje infrastruktura warta ok. 750 mln zł – nowoczesna baza rozładunkowa APOD, zdolna do obsługi największych samolotów transportowych świata.
Koniec prac na ul. Bardzkiej. Autobusy pojadą wydzielonym korytarzem [ZDJĘCIA]artykuł
Pokaż artykuł
Koniec prac na ul. Bardzkiej. Autobusy pojadą wydzielonym korytarzem [ZDJĘCIA]
Przebudowa torowiska na ul. Bardzkiej rozpoczęła się pod koniec czerwca ubiegłego roku. Prace objęły blisko 200-metrowy odcinek od al. Armii Krajowej do ul. Pięknej - w rejonie kościoła pw. Ducha Świętego. Po nowym torowisku tramwaje jeżdżą już od 15 grudnia, a już od najbliższej soboty, 21 marca, dołączą do nich autobusy. Jadąc z południa do centrum niemal całą trasę pokonają wydzielonym pasem, omijając korki.
Strategiczna inwestycja. We Wrocławiu trwa budowa amerykańskiej wojskowej bazy przeładunkowej APODartykuł
Pokaż artykuł
Strategiczna inwestycja. We Wrocławiu trwa budowa amerykańskiej wojskowej bazy przeładunkowej APOD
We Wrocławiu trwa budowa Airport of Debarkation (APOD) – amerykańskiej bazy przeładunkowej, która w przyszłości będzie obsługiwać największe wojskowe samoloty transportowe świata, w tym Lockheed C‑5 Galaxy. To jedna z czterech baz, które Polska realizuje w ramach współpracy obronnej ze Stanami Zjednoczonymi. To ogromny skok infrastrukturalny, który podniesie znaczenie Wrocławia na mapie militarnej i logistycznej Europy.
Jest koncepcja architektoniczna Teatru Polskiej Opery Królewskiej w Warszawie [WIZUALIZACJE]artykuł
Pokaż artykuł
Jest koncepcja architektoniczna Teatru Polskiej Opery Królewskiej w Warszawie [WIZUALIZACJE]
Poznaliśmy wyniki konkursu na opracowanie koncepcji architektonicznej Teatru Polskiej Opery Królewskiej w Warszawie, który powstać ma przy ulicy Myśliwieckiej 1. Zwyciężyła koncepcja przygotowana przez Biuro Architektoniczne Stelmach i Partnerzy z Lublina.
Ogłoszono przetargi na budowę dróg wokół nowego lotniska Port Polska (CPK)artykuł
Pokaż artykuł
Ogłoszono przetargi na budowę dróg wokół nowego lotniska Port Polska (CPK)
W ramach programu inwestycyjnego Port Polska, spółka Centralny Port Komunikacyjny ogłosiła postępowanie wykonawcze w formule „Projektuj i Buduj” na realizację czterech zadań drogowych. Chodzi o budowę 92 km nowych i przebudowę istniejących tras układu drogowego wokół planowanego węzła transportowego. Uczestnikami postępowania będą wykonawcy, z którymi spółka w kwietniu tego roku zawarła umowę ramową. Podpisanie umów z wykonawcami ma nastąpić w II kwartale 2026 roku.
Na Dolny Śląsk wchodzi węgierski koncern MOL. Znamy lokalizacje wszystkich stacji paliw [LISTA]artykuł
Pokaż artykuł
Na Dolny Śląsk wchodzi węgierski koncern MOL. Znamy lokalizacje wszystkich stacji paliw [LISTA]
Na Dolnym Śląsku zadebiutuje nowa marka stacji paliw. Będzie to europejski gigant, węgierski koncern MOL. To efekt transakcji dokonanej przez PKN Orlen, który sprzedał tej węgierskiej firmie łącznie ponad 400 stacji w całej Polsce, w tym 40 w województwie dolnośląskim. Większość z nich należała dotąd do sieci Lotos.
[Białystok] Strabag rozbuduje ulicę gen. Kleebergaartykuł
Pokaż artykuł
[Białystok] Strabag rozbuduje ulicę gen. Kleeberga
Prawie 107 mln zł będzie kosztowała rozbudowa ulicy gen. Kleeberga w Białymstoku. Ofertę o tej warto...
[Wrocław] Na Nadodrzu zrewitalizowano kolejne budynki. Powstanie w nich...artykuł
Pokaż artykuł
[Wrocław] Na Nadodrzu zrewitalizowano kolejne budynki. Powstanie w nich...
Blisko 5 milionów złotych kosztował remont budynków przy ul. Rydygiera na wrocławskim Nadodrzu. W od...
REKLAMA