REKLAMA
Znaleziono 4481 wyników
Sieć amerykańskich restauracji Popeyes otwiera pierwszy lokal w Łodziartykuł
Pokaż artykuł
Sieć amerykańskich restauracji Popeyes otwiera pierwszy lokal w Łodzi
Sieć amerykańskich restauracji Popeyes konsekwentnie kontynuuje swoją ekspansję w Polsce. We wtorek 31 marca zadebiutuje w kolejnym polskim mieście. O godzinie 10:00 w Galerii Łódzkiej otworzy się pierwszy Popeyes w Łodzi. Będzie to 34. restauracja marki w Polsce i trzeci lokal uruchamiany w tym roku.
[dolnośląskie] Grunty rolne w dolnośląskim wciąż drożejąartykuł
Pokaż artykuł
[dolnośląskie] Grunty rolne w dolnośląskim wciąż drożeją
Według Agencji Nieruchomości Rolnych ceny gruntów rolnych w całym województwie dolnośląskim w 2013 r...
[Wrocław] Rusza budowa Bulwarów Książęcych [WIZUALIZACJE]artykuł
Pokaż artykuł
[Wrocław] Rusza budowa Bulwarów Książęcych [WIZUALIZACJE]
Bulwary Książęce to pierwsza inwestycja BPI Polska na dolnośląskim rynku nieruchomości. Pr...
Wrocław: Miasto sprzedaje zabytkową nieruchomość na Nadodrzuartykuł
Pokaż artykuł
Wrocław: Miasto sprzedaje zabytkową nieruchomość na Nadodrzu
Zabudowany teren przy ulicy Kurkowej 28-32 trafi w prywatne ręce. Nowy właściciel będzie musiał zapł...
Łódź: Ponad 800 nowych lokali w sąsiedztwie Manufaktury. Atal finiszuje z Drewnowską 43 [WIZUALIZACJE]artykuł
Pokaż artykuł
Łódź: Ponad 800 nowych lokali w sąsiedztwie Manufaktury. Atal finiszuje z Drewnowską 43 [WIZUALIZACJE]
739 mieszkań, 47 lokali usługowych i 24 biurowe – tak będzie się prezentować osiedle na Bałutach rea...
[Polska] Od którego dewelopera dostaniemy świąteczny rabatartykuł
Pokaż artykuł
[Polska] Od którego dewelopera dostaniemy świąteczny rabat
Czy deweloperzy oferują świąteczne promocje? Na jakie bonusy można liczyć kupując mieszkanie przed k...
Termin uruchomienia wielkiego pieca w Dąbrowie Górniczej przełożony. Rośnie niepokój wśród pracownikówartykuł
Pokaż artykuł
Termin uruchomienia wielkiego pieca w Dąbrowie Górniczej przełożony. Rośnie niepokój wśród pracowników
Wielki piec nr 3 w Dąbrowie Górniczej ma zostać ponownie uruchomiony później niż wcześniej zapowiadano. Decyzja zarządu ArcelorMittal Poland wzbudziła niepokój wśród załogi zakładu. Pracownicy obawiają się powtórki scenariusza z krakowskiej huty koncernu, gdzie kilka lat temu tymczasowe zatrzymanie wielkiego pieca skończyło się jego trwałym wygaszeniem.
Biedronka otwiera kolejne 20 sklepów przed Świętamiartykuł
Pokaż artykuł
Biedronka otwiera kolejne 20 sklepów przed Świętami
Priorytetem sieci Biedronka jest zapewnienie klientom w całej Polsce dostępu do tysięcy produktów w jak najniższych cenach. Aby ułatwić im zakupy, jeszcze przed świętami, sieć Biedronka zaledwie kilka dni przed Bożym Narodzeniem otwiera kolejne 20 sklepów w całej Polsce, zarówno w dużych miastach, jak i mniejszych miejscowościach.
Japoński koncern Daikin pod Łodzią zatrudni 3000 osób. Rekrutacja trwaartykuł
Pokaż artykuł
Japoński koncern Daikin pod Łodzią zatrudni 3000 osób. Rekrutacja trwa
Już w grudniu 2024 r. w Ksawerowie (powiat pabianicki) pod Łodzią produkcję pomp ciepła nowej generacji ma rozpocząć fabryka Daikin Manufacturing Poland, spółka japońskiego koncernu Daikin Industries będącego jednym z największych producentów urządzeń wentylacyjnych i grzewczych w Europie. To największa zagraniczna inwestycja w ostatnich latach w województwie łódzkim i jedna z największych w Polsce.
S19 Via Carpatia w woj. podkarpackim rośnie mimo zimy [RAPORT]artykuł
Pokaż artykuł
S19 Via Carpatia w woj. podkarpackim rośnie mimo zimy [RAPORT]
S19 Via Carpatia w woj. podkarpackim rośnie mimo zimy. Choć niektóre etapy inwestycji, jak np. roboty bitumiczne czy malowanie oznakowania, wymagają sprzyjających warunków atmosferycznych, to inne prace mogą być realizowane nawet przy niekorzystnej pogodzie.
Niemiecka sieć Drogerie dm debiutuje w kolejnym polskim mieścieartykuł
Pokaż artykuł
Niemiecka sieć Drogerie dm debiutuje w kolejnym polskim mieście
Drogeria dm systematycznie podbija serca Polaków pojawiając się ze swoją ofertą w kolejnych miastach. 14 grudnia sieć otworzyła swój pierwszy sklep w Nowej Soli przy ul. Północnej 3a (województwo lubuskie). Nowy obiekt ma powierzchnię 506,19 mkw.
Sektor biurowy w Polsce powraca na pierwsze miejsce artykuł
Pokaż artykuł
Sektor biurowy w Polsce powraca na pierwsze miejsce
Utrzymujące się wysokie koszty budowy i finansowania nowych projektów, w połączeniu ze znaczną ilością wolnej powierzchni biurowej, wpływały na decyzje deweloperów dotyczące rozpoczynania kolejnych inwestycji. Aktywność najemców w niemal wszystkich głównych miastach zauważalnie wzrosła, co może wskazywać na powrót popytu na powierzchnie biurowe do poziomu sprzed pandemii. Od strony inwestycyjnej, sektor biurowy wyprzedził rynek magazynowy i z zainwestowanym kapitałem na poziomie 2,12 mld euro w 2022 roku uplasował się na pierwszym miejscu pod względem wolumenu inwestycyjnego.
Sektor biurowy w Polsce notuje stabilny popyt oraz lepszą sytuację na rynku kapitałowym [RAPORT]artykuł
Pokaż artykuł
Sektor biurowy w Polsce notuje stabilny popyt oraz lepszą sytuację na rynku kapitałowym [RAPORT]
Międzynarodowa agencja doradcza Cushman & Wakefield podsumowała sytuację na największych rynkach biurowych w Polsce na koniec 2024 roku. Zarówno w Warszawie, jak i miastach regionalnych poziom aktywności najemców pozostał na zbliżonym poziomie względem analogicznego okresu 2023 roku.
Utrzymujące się zainteresowanie międzynarodowych sieci oraz modernizacja centrów to kluczowe trendy na rynku nieruchomości handlowych w Polsceartykuł
Pokaż artykuł
Utrzymujące się zainteresowanie międzynarodowych sieci oraz modernizacja centrów to kluczowe trendy na rynku nieruchomości handlowych w Polsce
Wynika z podsumowania sytuacji na rynku centrów handlowych na koniec III kw. 2012 r., przygotowanego...
Wrocław: Miasto faworyzuje Nextbike w przetargu na rower miejski? Tak twierdzi Orangeartykuł
Pokaż artykuł
Wrocław: Miasto faworyzuje Nextbike w przetargu na rower miejski? Tak twierdzi Orange
Magistrat szuka operatora Wrocławskiego Roweru Miejskiego na lata 2019-2022. Orange Polska sądzi, że...
[Kraków] XIX-wieczna neobarokowa kamienica przemieni się w siedzibę Teatru KTO w Krakowieartykuł
Pokaż artykuł
[Kraków] XIX-wieczna neobarokowa kamienica przemieni się w siedzibę Teatru KTO w Krakowie
Rusza budowa siedziby Teatru KTO w Krakowie przy ul. Jana Zamoyskiego 50. Zachowane do dziś pod tym...
Podsumowanie prac przy budowie drogi ekspresowej S3 na Dolnym Śląsku w 2021 roku [ZDJĘCIA]artykuł
Pokaż artykuł
Podsumowanie prac przy budowie drogi ekspresowej S3 na Dolnym Śląsku w 2021 roku [ZDJĘCIA]
W 2021 roku roku Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad (GDDKiA) na terenie województwa dolno...
Wrocław: Mieszkańcy chcą przedłużenia trasy tramwajowej z Jagodna na Wojszyceartykuł
Pokaż artykuł
Wrocław: Mieszkańcy chcą przedłużenia trasy tramwajowej z Jagodna na Wojszyce
Tramwaje mają ruszyć wyremontowaną ulicą Buforową z początkiem 2023 roku. W ciągu kilkunastu miesięc...
Półmetek budowy południowej obwodnicy Oświęcimia coraz bliżejartykuł
Pokaż artykuł
Półmetek budowy południowej obwodnicy Oświęcimia coraz bliżej
Mija rok od rozpoczęcia budowy południowej obwodnicy Oświęcimia. Na ponad 9-kilometrowej trasie budowy nowego przebiegu drogi krajowej nr 44 powstają m.in. trzy mosty, przejazd pod torami kolejowymi i pięć rond. Inwestycja jest realizowana w sąsiedztwie byłego nazistowskiego niemieckiego obozu koncentracyjnego i zagłady Auschwitz-Birkenau.
Trwa budowa kolejnego odcinka nowej Zakopiankiartykuł
Pokaż artykuł
Trwa budowa kolejnego odcinka nowej Zakopianki
Położono już ostatnią, trzecią warstwę asfaltu na 14,4 km budowanej trasy Rdzawka – Nowy Targ. Cała droga będzie miała 16,1 km. Jest to najwyżej położona w Polsce inwestycja realizowana dziś przez GDDKiA – w okolicy węzła Obidowa trasa prowadzi 800 m nad poziomem morza. GDDKiA planuje jej otwarcie w październiku.
REKLAMA