REKLAMA
Znaleziono 10000 wyników
Hotel Ibis Styles Szczecin Stare Miasto oficjalnie otwarty [ZDJĘCIA]artykuł
Pokaż artykuł
Hotel Ibis Styles Szczecin Stare Miasto oficjalnie otwarty [ZDJĘCIA]
W czwartek 22 września został oficjalnie otwarty nowy hotel w samym centrum Szczecina – Ibis Styles Szczecin Stare Miasto. Nowy obiekt zlokalizowany na Starym Mieście oferuje gościom 161 stylowych pokoi oraz wnętrza zaprojektowane zgodnie z motywem przewodnim, jakim jest cyrk i świat dziecięcych marzeń.
Drogeria dm otwiera nowy sklep w aglomeracji poznańskiejartykuł
Pokaż artykuł
Drogeria dm otwiera nowy sklep w aglomeracji poznańskiej
Jedna z najpopularniejszych drogerii w Europie otworzy kolejny sklep w województwie wielkopolskim. Już w najbliższy czwartek, 21 listopada o godzinie 9:00 przy ul. Gdyńskiej 32, na terenie parku handlowego S1, drogeria dm otworzy swój pierwszy sklep w miejscowości Koziegłowy, pod Poznaniem.
Lokum Verde – naturalnie dobre miejsce do życiaartykuł
Pokaż artykuł
Lokum Verde – naturalnie dobre miejsce do życia
Verde znaczy zielony. Ten kolor kojarzący się z harmonią, spokojem i bliskością natury stał się symbolem osiedla Lokum Verde zrealizowanego przez Lokum Deweloper. Położona w spokojnej części wrocławskiego Zakrzowa inwestycja zachwyca nie tylko architekturą i funkcjonalnością, ale także otoczeniem – zacisznym, pełnym zieleni i miejsc sprzyjających relaksowi.
Zapotrzebowanie na powierzchnie magazynowe w Polsce będzie rosłoartykuł
Pokaż artykuł
Zapotrzebowanie na powierzchnie magazynowe w Polsce będzie rosło
Już 3 na 4 najemców planuje rozwinąć swoje łańcuchy dostaw i zajmować więcej tego typu przestrzeni. Na celowniku będą nie tylko topowe lokalizacje. 54 proc. firm wyjdzie poza główne ośrodki i poszuka magazynów gdzie indziej – wynika z raportu CBRE "European Logistics Occupier Survey 2022".
Drogeria dm otwiera pierwszy sklep w Grodzisku Wielkopolskimartykuł
Pokaż artykuł
Drogeria dm otwiera pierwszy sklep w Grodzisku Wielkopolskim
Już 8 listopada o godzinie 9:00 rano w Grodzisku Wielkopolskim przy ul. Fabrycznej 3A otwarta zostanie pierwsza w mieście drogeria dm. Będzie to zarazem najdalej wysunięta na północ lokalizacja dm w Polsce. Z tej okazji dla klientów przygotowano powitalny 15% rabat na całe zakupy, zestaw mini produktów w prezencie, darmowy żel pod prysznic marki własnej Balea i szereg atrakcji dla całych rodzin.
Budowa parku magazynowo-produkcyjnego Good Point V pod Warszawą w decydującej fazie realizacjiartykuł
Pokaż artykuł
Budowa parku magazynowo-produkcyjnego Good Point V pod Warszawą w decydującej fazie realizacji
Budowa parku magazynowo-produkcyjnego Good Point V, zlokalizowanego w miejscowości Łubna, weszła w decydującą fazę realizacji. Dostępne są ostatnie wolne powierzchnie z terminem odbioru we wrześniu 2024 roku.
ORLEN VC inwestuje w ultraszybkie, polskie stacje ładowania samochodów elektrycznychartykuł
Pokaż artykuł
ORLEN VC inwestuje w ultraszybkie, polskie stacje ładowania samochodów elektrycznych
Fundusz ORLEN VC zainwestował w EUROLOOP – producenta ultraszybkich stacji ładowania pojazdów elektrycznych. Ładowarki polskiego startupu, z których korzystają już kierowcy w 7 krajach Europy, są jednymi z najszybszych na rynku. Zapewniają dostęp do prądu stałego o mocy do 720 kW.
Niemiecka sieć drogerie dm otwiera pierwszy sklep w Gorzowie Wielkopolskimartykuł
Pokaż artykuł
Niemiecka sieć drogerie dm otwiera pierwszy sklep w Gorzowie Wielkopolskim
Niemiecka sieć drogerie dm debiutuje w nowym mieście, tym razem otwiera swoje progi dla mieszkańców Gorzowa Wielkopolskiego. Już w najbliższy czwartek 22 sierpnia o godzinie 9:00 nowy sklep przywita kupujących w parku handlowym BIG Gorzów przy ul. Jedwabniczej 2. Będzie to 32. sklep dm w Polsce i pierwszy w województwie lubuskim.
W centrum Warszawy powstaje 130-metrowy wieżowiec Skyliner II [FILM+ZDJĘCIA]artykuł
Pokaż artykuł
W centrum Warszawy powstaje 130-metrowy wieżowiec Skyliner II [FILM+ZDJĘCIA]
W Warszawie powstaje kolejny ponad 100-metrowy budynek. Trwa budowa drugiej fazy kompleksu biurowego Skyliner, należącego do Grupy Karimpol. Zakończenie wszystkich prac budowlanych planowane jest na koniec IV kwartału 2026 roku.
130-metrowy Skyliner II powstaje w centrum Warszawy [FILM+ZDJĘCIA]artykuł
Pokaż artykuł
130-metrowy Skyliner II powstaje w centrum Warszawy [FILM+ZDJĘCIA]
W Warszawie powstaje kolejny ponad 100-metrowy budynek. Trwa budowa drugiej fazy kompleksu biurowego Skyliner, należącego do Grupy Karimpol. Zakończenie wszystkich prac budowlanych planowane jest na koniec IV kwartału 2026 roku.
W centrum stolicy powstaje 130-metrowy wieżowiec Skyliner II [FILM+ZDJĘCIA]artykuł
Pokaż artykuł
W centrum stolicy powstaje 130-metrowy wieżowiec Skyliner II [FILM+ZDJĘCIA]
W centrum stolicy powstaje kolejny ponad 100-metrowy budynek. Trwa budowa drugiej fazy kompleksu biurowego Skyliner, należącego do Grupy Karimpol. Zakończenie wszystkich prac budowlanych planowane jest na koniec IV kwartału 2026 roku.
W Warszawie trwa budowa 130-metrowego wieżowca Skyliner II [FILM]artykuł
Pokaż artykuł
W Warszawie trwa budowa 130-metrowego wieżowca Skyliner II [FILM]
W centrum stolicy powstaje kolejny ponad 100-metrowy budynek. Trwa budowa drugiej fazy kompleksu biurowego Skyliner, należącego do Grupy Karimpol. Zakończenie wszystkich prac budowlanych planowane jest na koniec IV kwartału 2026 roku.
W centrum stolicy powstaje 130-metrowy wieżowiec Skyliner II [FILM]artykuł
Pokaż artykuł
W centrum stolicy powstaje 130-metrowy wieżowiec Skyliner II [FILM]
W centrum stolicy powstaje kolejny ponad 100-metrowy budynek. Trwa budowa drugiej fazy kompleksu biurowego Skyliner, należącego do Grupy Karimpol. Zakończenie wszystkich prac budowlanych planowane jest na koniec IV kwartału 2026 roku.
W centrum Warszawy powstaje 130-metrowy biurowiec Skyliner II [FILM]artykuł
Pokaż artykuł
W centrum Warszawy powstaje 130-metrowy biurowiec Skyliner II [FILM]
W centrum stolicy powstaje kolejny ponad 100-metrowy budynek. Trwa budowa drugiej fazy kompleksu biurowego Skyliner, należącego do Grupy Karimpol. Zakończenie wszystkich prac budowlanych planowane jest na koniec IV kwartału 2026 roku.
[Gdańsk] Inpro oddało do użytku ostatni etap osiedla NOWIECartykuł
Pokaż artykuł
[Gdańsk] Inpro oddało do użytku ostatni etap osiedla NOWIEC
Giełdowa spółka Inpro S.A, jeden z czołowych trójmiejskich deweloperów, oddała do użytku ostatni eta...
Wrocławskie Mieszkania sprzedają siedzibę. Wśród chętnych ogólnopolscy deweloperzyartykuł
Pokaż artykuł
Wrocławskie Mieszkania sprzedają siedzibę. Wśród chętnych ogólnopolscy deweloperzy
LC Corp, Dom Development, a także GC Deweloper – to trzej z ośmiu podmiotów zainteresowanych nieruch...
[wielkopolskie] Budowa osiedla Zalasewo Park niedaleko Poznania w pełniartykuł
Pokaż artykuł
[wielkopolskie] Budowa osiedla Zalasewo Park niedaleko Poznania w pełni
W miejscowości Zalasewo koło Swarzędza, realizowane jest osiedle Zalasewo Park, z mieszkaniami o zró...
Wrocław: Ogłoszono przetarg na budowę nowego żłobka na Sołtysowicach [WIZUALIZACJE]artykuł
Pokaż artykuł
Wrocław: Ogłoszono przetarg na budowę nowego żłobka na Sołtysowicach [WIZUALIZACJE]
Zaledwie kilka dni temu informowaliśmy o planach gminy Wrocław, która chce wybudować nowy, miejski ż...
Ponownie ogłoszono przetarg na dokumentację dla poszerzenia autostrady A1 na odcinku Toruń - Włocławekartykuł
Pokaż artykuł
Ponownie ogłoszono przetarg na dokumentację dla poszerzenia autostrady A1 na odcinku Toruń - Włocławek
Wraz z budową drogi ekspresowej S10 łączącej Szczecin z Warszawą, a także Centralnego Portu Komunikacyjnego, niezbędne będzie poszerzenie 35 km autostrady A1 pomiędzy Toruniem i Włocławkiem o trzeci pas ruchu. W ogłoszonym 4 stycznia przetargu Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad (GDDKiA) szuka wykonawcy dokumentacji wymaganej do uzyskania decyzji środowiskowej (DŚU) dla rozbudowy A1.
Ogłoszono przetarg na budowę ostatniego odcinka Wschodniej Obwodnicy Wrocławiaartykuł
Pokaż artykuł
Ogłoszono przetarg na budowę ostatniego odcinka Wschodniej Obwodnicy Wrocławia
Dolnośląska Służba Dróg i Kolei we Wrocławiu ogłosiła przetarg na budowę nowej drogi wojewódzkiej 372, łączącej węzeł A4 Bielany Wrocławskie z Wrocławiem. Ta nowa infrastruktura komunikacyjna będzie stanowiła istotne połączenie dla miejscowości na południowych obrzeżach stolicy Dolnego Śląska, tworząc prawie 4-kilometrowy odcinek trasy.
REKLAMA