REKLAMA
Znaleziono 10000 wyników
[Warszawa] Volkswagen Bank zostaje w budynku Rondo 1artykuł
Pokaż artykuł
[Warszawa] Volkswagen Bank zostaje w budynku Rondo 1
Trzy spółki wchodzące w skład Volkswagen Financial Services AG – Volkswagen Bank Polska, Volkswagen...
Wrocław: Agencja reklamowa kupiła dużą działkę przy obwodnicy śródmiejskiej. Wyburzy opuszczony dom?artykuł
Pokaż artykuł
Wrocław: Agencja reklamowa kupiła dużą działkę przy obwodnicy śródmiejskiej. Wyburzy opuszczony dom?
Miasto zdołało przy pierwszej próbie sprzedać blisko czterohektarową nieruchomość przy ulicy Irysowe...
[Toruń] Japoński operator logistyczny zostaje w Goodman Toruń Logistics Centreartykuł
Pokaż artykuł
[Toruń] Japoński operator logistyczny zostaje w Goodman Toruń Logistics Centre
Yusen Logistics, operator logistyczny z japońskim kapitałem, należący do NYK Group, odnowił umowę na...
Atlantis Deweloper wchodzi do Wrocławia. Zrealizuje mieszkania na Maślicachartykuł
Pokaż artykuł
Atlantis Deweloper wchodzi do Wrocławia. Zrealizuje mieszkania na Maślicach
Deweloper budujący apartamenty w Opolu zamierza rozszerzyć skalę swojej działalności o stolicę Dolne...
[mazowieckie] Polska firma logistyczna dobiera powierzchnię w MLP Teresinartykuł
Pokaż artykuł
[mazowieckie] Polska firma logistyczna dobiera powierzchnię w MLP Teresin
PartnersPol Group zwiększyła zamówienie o dodatkowe 7,5 tys. mkw. nowoczesnej powierzchni magazynowe...
Zabytkowy budynek "Pionier" w Bytomiu został wystawiony na licytację [ZDJĘCIA]artykuł
Pokaż artykuł
Zabytkowy budynek "Pionier" w Bytomiu został wystawiony na licytację [ZDJĘCIA]
Zarząd Wojewódzkiego Przedsiębiorstwa Usług Turystycznych Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach ogłosił aukcję na sprzedaż nieruchomości zabudowanej położonej w Bytomiu przy ul. Dworcowej 19, czyli popularnego "Pioniera".
Jeden z największych polskich deweloperów kupił działkę przy ulicy Legnickiej we Wrocławiuartykuł
Pokaż artykuł
Jeden z największych polskich deweloperów kupił działkę przy ulicy Legnickiej we Wrocławiu
Jeden z największych polskich deweloperów – Develia S.A. z Wrocławia zakupił kolejną nieruchomość w stolicy Dolnego Śląska.
Co dalej z wielką fabryką magazynów energii Northvolt w Gdańsku?artykuł
Pokaż artykuł
Co dalej z wielką fabryką magazynów energii Northvolt w Gdańsku?
Co dalej z wielką fabryką magazynów energii szwedzkiej firmy Northvolt w Gdańsku? Spółka zamierza ją sprzedać i obecnie intensywnie poszukuje inwestora dla swojego polskiego zakładu, który określany jest jako największa fabryka magazynów energii w Europie. Decyzja ta jest częścią szerszej strategii restrukturyzacji tej skandynawskiej spółki, mającej na celu poprawę stabilności finansowej.
[Wrocław] W zabytkowej kamienicy na Rzeźniczej powstaną biura i powierzchnie handloweartykuł
Pokaż artykuł
[Wrocław] W zabytkowej kamienicy na Rzeźniczej powstaną biura i powierzchnie handlowe
Na parterze i w podziemiach punkty handlowe i usługowe, na wyższych piętrach biurach - tak zagospoda...
[Kraków] Nowe sklepy w Centrum Handlowym Czyżyny w Krakowieartykuł
Pokaż artykuł
[Kraków] Nowe sklepy w Centrum Handlowym Czyżyny w Krakowie
W listopadzie 2013 r. do grona najemców Centrum Handlowego „Czyżyny” w Krakowie dołączyły 2 sklepy o...
[Warszawa/Gdańsk] Vastint kupuje tereny inwestycyjne w Polsceartykuł
Pokaż artykuł
[Warszawa/Gdańsk] Vastint kupuje tereny inwestycyjne w Polsce
Vastint Poland pozyskała nowe tereny inwestycyjne. Pierwsza z zakupionych działek, o powierzchni pon...
W Warszawie powstanie innowacyjny Biedronka LAB dedykowany produktom przyszłości [FILM]artykuł
Pokaż artykuł
W Warszawie powstanie innowacyjny Biedronka LAB dedykowany produktom przyszłości [FILM]
Biedronka, największa sieć handlowa w Polsce, wraz z wiodącą w kraju publiczną uczelnią żywieniową - Szkołą Główną Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie podpisały umowę, zakładającą unikatową współpracę na rzecz konsumentów w Polsce. W ramach nowo powstającego Innowacyjnego Centrum Nauk Żywieniowych SGGW będzie otwarte centrum innowacji „Biedronka LAB. Produkty przyszłości w Twoich rękach!”. Centrum, które jest pierwszym tego typu projektem w Grupie Jeronimo Martins i pierwszym na całym polskim rynku, rozpocznie pracę w pierwszej połowie 2026 roku, a premierowe produkty będą gotowe do końca przyszłego roku.
Rośnie liczba franczyzobiorców z Ukrainy w sieci Żabkaartykuł
Pokaż artykuł
Rośnie liczba franczyzobiorców z Ukrainy w sieci Żabka
24 sierpnia obchodzono Dzień Niepodległości Ukrainy. Świętowali go również nasi sąsiedzi, którzy na co dzień mieszkają w Polsce, uczą się i pracują. Coraz więcej z nich decyduje się na założenie własnego biznesu w naszym kraju, również w ramach franczyzy.
[Wrocław] Media o promocjach deweloperskichartykuł
Pokaż artykuł
[Wrocław] Media o promocjach deweloperskich
Gazeta Wyborcza wyszukała najciekawsze promocje w grudniowej ofercie deweloperów. Wszystkie inwestyc...
Kraków: Dziesięciopiętrowy blok zamiast kilkupiętrowego biurowca? Orange sprzedaje budynekartykuł
Pokaż artykuł
Kraków: Dziesięciopiętrowy blok zamiast kilkupiętrowego biurowca? Orange sprzedaje budynek
Firma telekomunikacyjna poszerzyła swoją ofertę w stolicy małopolski o kolejną nieruchomość. Oczekuj...
Jak ESG będzie kształtować rynek nieruchomości w Polsce w 2024 rokuartykuł
Pokaż artykuł
Jak ESG będzie kształtować rynek nieruchomości w Polsce w 2024 roku
Jak przewiduje międzynarodowa firma doradcza Cushman & Wakefield w swoim najnowszych raporcie „Trends Radar”, w 2024 roku rynek nieruchomości komercyjnych w Polsce będzie kształtować się w dużej mierze pod wpływem wzmożonej presji regulacyjnej związanej z ESG. Wejście w życie unijnych standardów raportowania czy nowej wersji dyrektywy EPBD sprawi, że inwestorzy będą musieli kłaść coraz większy nacisk na wdrożenie praktycznych rozwiązań wspierających zrównoważony rozwój w swoich portfelach nieruchomości.
Wmurowano kamień węgielny pod budowę MLP Gorzów Wielkopolski [WIZUALIZACJE + ZDJĘCIA]artykuł
Pokaż artykuł
Wmurowano kamień węgielny pod budowę MLP Gorzów Wielkopolski [WIZUALIZACJE + ZDJĘCIA]
W parku MLP Gorzów Wielkopolski odbyła się ceremonia wmurowania kamienia węgielnego. W uroczystości wzięli udział przedstawiciele władz samorządowych, generalnego wykonawcy, czyli naszej firmy, najemcy oraz inwestora. Nowe centrum logistyczne dostarczy łącznie 56,7 tys. mkw. nowoczesnej powierzchni magazynowej. Jako pierwsza wprowadzi się firma Sunrise Medical, która będzie korzystać z 9,2 tys. mkw. Przekazanie gotowego obiektu planowane jest w lutym 2024 r. inwestycja zostanie poddana certyfikacji ekologicznej BREEAM New Construction, na poziomie Excellent.
[kujawsko-pomorskie] Orlen: Włocławek zgodnie z planemartykuł
Pokaż artykuł
[kujawsko-pomorskie] Orlen: Włocławek zgodnie z planem
PKN Orlen przeznaczy w tym roku ok. 200 mln zł na realizację budowy bloku parowo-gazowego we Włocław...
[śląskie] Lotnisko w Kaniowie rozwinie skrzydłaartykuł
Pokaż artykuł
[śląskie] Lotnisko w Kaniowie rozwinie skrzydła
Prawie 775 tys. złotych trafi do powiatu bielskiego w ramach koncepcji wspierania rozwoju lotnisk lo...
[zachodniopomorskie] Kołobrzeg: Ulica Rzeczna zostanie przebudowanaartykuł
Pokaż artykuł
[zachodniopomorskie] Kołobrzeg: Ulica Rzeczna zostanie przebudowana
Projektu za około 3,5 mln zł podejmie się firma Skanska. Rozpoczęcie prac budowlanych ulicy Rzecznej...
REKLAMA