REKLAMA
Znaleziono 10000 wyników
[małopolskie] Nowa obwodnica w Dobczycachartykuł
Pokaż artykuł
[małopolskie] Nowa obwodnica w Dobczycach
Za 56,5 mln zł w Dobczycach wybudowano nową obwodnicę miasta. Jutro w samo południe otwarcie drogi z...
Kolejna polska firma inwestuje w woj. opolskim, przy wsparciu KSSEartykuł
Pokaż artykuł
Kolejna polska firma inwestuje w woj. opolskim, przy wsparciu KSSE
Katowicka Specjalna Strefa Ekonomiczna (KSSE S.A.) nie zwalnia tempa i wydaje kolejną decyzję o wsparciu inwestycji dla polskiej firmy, w ramach Polskiej Strefy Inwestycji. Tym razem jest to Czysty Region Sp. z o.o. z siedzibą w Kędzierzynie-Koźlu w województwie opolskim. Spółka planuje w tym mieście realizację inwestycji o wartości ponad 12 milionów złotych.
PGE Baltica rozpoczęła rekrutację do bazy operacyjno-serwisowej w Ustce [FILMY]artykuł
Pokaż artykuł
PGE Baltica rozpoczęła rekrutację do bazy operacyjno-serwisowej w Ustce [FILMY]
Technicy turbin wiatrowych, elektroenergetycy, dyspozytorzy – to tylko niektóre ze stanowisk, na które PGE Baltica prowadzić będzie rekrutację. Lider biznesu offshore wind w Polsce skompletuje załogę do bazy operacyjno-serwisowej w Ustce, która obsługiwać będzie morską farmę wiatrową Baltica 2. Zatrudnienie w usteckiej bazie znajdzie ok. 100 osób.
inwestycja
Pokaż inwestycję
[Stargard Szczeciński] Stargardzki Park Przemysłowy
Stargard, Przedmieście Szczecińskie
artykuł
Pokaż artykuł
[Wrocław] Vantage Development SA buduje mieszkania dla Funduszu Mieszkań na Wynajem
Ponad sto mieszkań zostanie wybudowanych w ramach Funduszu Mieszkań na Wynajem. Budynek, którego bud...
W Gdańsku powstanie nowy biurowiec [WIZUALIZACJE]artykuł
Pokaż artykuł
W Gdańsku powstanie nowy biurowiec [WIZUALIZACJE]
W Gdańsku powstanie kolejny nowy biurowiec. Tym razem naprzeciwko Polsat Plus Areny Gdańsk. Będzie on siedzibą dla około 400 urzędników, a dodatkowo w budynku znajdzie się przedszkole i przychodnia i funkcje komercyjne. Inwestorem jest Agencja Rozwoju Pomorza S.A.
[Dolny Śląsk] Budują dolnośląski odcinek S5. Prace już za półmetkiem [FOTO]artykuł
Pokaż artykuł
[Dolny Śląsk] Budują dolnośląski odcinek S5. Prace już za półmetkiem [FOTO]
Pod koniec przyszłego roku kierowcy będą mogli przejechać dolnośląskim odcinkiem drogi ekspresowej S...
[Kraków] Za kilka lat pływacy olimpijscy potrenują w Krakowieartykuł
Pokaż artykuł
[Kraków] Za kilka lat pływacy olimpijscy potrenują w Krakowie
Krakowscy urzędnicy z Zarządu Infrastruktury Sportowej w Krakowie przygotowują się do budowy pierwsz...
Krakowskie boiska z dofinansowaniem z Ministerstwa Sportu i Turystykiartykuł
Pokaż artykuł
Krakowskie boiska z dofinansowaniem z Ministerstwa Sportu i Turystyki
Środki finansowe Ministerstwa Sportu i Turystyki wesprą budowę trzech kompleksów sportowych w Krakowie. Ireneusz Raś, Sekretarz Stanu w Ministerstwie Sportu i Turystyki, potwierdził tę informację 1 czerwca, podczas konferencji prasowej zorganizowanej w podkrakowskich Zielonkach.
[łódzkie] Nowa inwestycja w Łowiczuartykuł
Pokaż artykuł
[łódzkie] Nowa inwestycja w Łowiczu
Firma United Oilfield Services rozpoczęła budowę bazy logistyczno-magazynowej z zapleczem administra...
Decathlon przedłuża umowę najmu w SEGRO Park Gliwice, Einsteinaartykuł
Pokaż artykuł
Decathlon przedłuża umowę najmu w SEGRO Park Gliwice, Einsteina
Decathlon, założony w 1976 roku we Francji, to globalny lider w branży sportowej, posiadający ponad 1 700 sklepów w 72 krajach i zatrudniający ponad 100 000 pracowników. Firma stawia sobie za cel uczynienie sportu dostępnym dla wszystkich, promując aktywny styl życia. Angażuje się również w działania na rzecz ochrony środowiska, m.in. redukując emisję CO₂ o 20% do 2026 roku oraz ograniczając nadmiar opakowań.
[Wrocław] Z Unii Europejskiej popłyną pieniądze na budowę drogi S3 do czeskiej granicyartykuł
Pokaż artykuł
[Wrocław] Z Unii Europejskiej popłyną pieniądze na budowę drogi S3 do czeskiej granicy
Europejscy parlamentarzyści właśnie zdecydowali o możliwości dofinansowania jednego z najważniejszyc...
[Wrocław] Do końca września z AOW wjedziemy prosto na drogę ekspresową do Oleśnicyartykuł
Pokaż artykuł
[Wrocław] Do końca września z AOW wjedziemy prosto na drogę ekspresową do Oleśnicy
Liczący ponad 22 kilometry odcinek drogi ekspresowej S8 zostanie otwarty do końca września. Oznacza...
[śląskie] Wybrano najlepszą przestrzeń publiczną województwa śląskiegoartykuł
Pokaż artykuł
[śląskie] Wybrano najlepszą przestrzeń publiczną województwa śląskiego
Rozstrzygnięto tegoroczną edycję konkursu na ,,Najlepszą Przestrzeń Publiczną Województwa Śląskiego"...
Modernistyczny biurowiec ZETO w centrum Wrocławia ma nowego właściciela [ZDJĘCIA]artykuł
Pokaż artykuł
Modernistyczny biurowiec ZETO w centrum Wrocławia ma nowego właściciela [ZDJĘCIA]
Jedna z ikon architektonicznych powojennej architektury Wrocławia, modernistyczny biurowiec dawnych Zakładów Elektronicznej Techniki Obliczeniowej ZETO ma nowego właściciela. Budynek zbudowano w latach w latach 1967-1969 według projektu wrocławskich architektów Anny i Jerzego Tarnawskich. ZETO to jedna z ostatnich pamiątek po czasach, kiedy Wrocław był wielkim centrum komputerowym.
Tor Kajakarstwa Górskiegoinwestycja
Pokaż inwestycję
Tor Kajakarstwa Górskiego
Centrum Rugbyinwestycja
Pokaż inwestycję
Centrum Rugby
Kraków, Nowa Huta
Pod Koninem powstanie jeden z największych parków odnawialnej energii w Europie Środkowo-Wschodniej artykuł
Pokaż artykuł
Pod Koninem powstanie jeden z największych parków odnawialnej energii w Europie Środkowo-Wschodniej
Fundusz zarządzany przez Polski Fundusz Rozwoju zawarł umowę pożyczki podporządkowanej o wartości do 90 mln zł na budowę projektu Kleczew Solar & Wind, należącego do Grupy Lewandpol. Będzie to pierwsza wielkoskalowa elektrownia łącząca energię słoneczną z wiatrową w Polsce. Farma o mocy ponad 200 MW powstaje na terenach pokopalnianych w powiecie konińskim, w województwie wielkopolskim.
Jaka przyszłość czeka zabytkowy Dworzec Nadodrze we Wrocławiu? [FILM+ZDJĘCIA]artykuł
Pokaż artykuł
Jaka przyszłość czeka zabytkowy Dworzec Nadodrze we Wrocławiu? [FILM+ZDJĘCIA]
Co dalej z zabytkowym, historycznym Dworcem Nadodrze we Wrocławiu? Jaka przyszłość czeka ten drugi co do wielkości (czynny) dworzec w stolicy Dolnego Śląska? Jakie plany ma jego obecny właściciel, katowicka firma DL Invest Group, która kupiła ten obiekt w 2022 roku? Wiemy, jak zmieni się obiekt i co w nim powstanie.
[śląskie] Pierwsza edycja Międzynarodowych Targów Energii Odnawialnej zakończonaartykuł
Pokaż artykuł
[śląskie] Pierwsza edycja Międzynarodowych Targów Energii Odnawialnej zakończona
Międzynarodowe Targi Energii Odnawialnej przeszły do historii. Prezydent Mirosław Lenk już zapowiedz...
REKLAMA