REKLAMA
Znaleziono 4002 wyników
firma
Pokaż firmę
Klimatyzacja Poznań - CWK Instalacje
Suchy Las, Zawilcowa 26
HomeStep - Drzwi | Panele Poznańfirma
Pokaż firmę
HomeStep - Drzwi | Panele Poznań
Poznan, Polska, Składowa 5C
firma
Pokaż firmę
Sklep medyczny Poznań- Trachmed
Poznań, Główna 60/1
firma
Pokaż firmę
Usługi szklarskie Poznań | STAGLASS
Napachanie, Aktorska 5
firma
Pokaż firmę
Proconfido | Stolarka pcv Poznań
Chludowo, Poznańska 9
K9 Officeinwestycja
Pokaż inwestycję
K9 Office
Poznań, Stare Miasto
dostępna powierzchnia
52 m2
status budynku
gotowy
czynsz wywoławczy
59.00
Bilion złotych na energetykę. Czy Polska to największy plac budowy energetycznej w Europie?artykuł
Pokaż artykuł
Bilion złotych na energetykę. Czy Polska to największy plac budowy energetycznej w Europie?
Polska ma w ciągu dekady wydać 1 bln zł na energetykę, w tym 234 mld zł na sieci przesyłowe, 220 mld zł na źródła wytwórcze OZE i magazyny energii oraz 160 mld zł na atom. Jednym z pierwszych sektorów, który pokaże, czy ta przebudowa przynosi efekty, będą centra danych: według PSE ich zapotrzebowanie na energię może wzrosnąć niemal dziesięciokrotnie do połowy lat 30. Zapewniając stabilne moce wytwórcze, szybki i przewidywalny proces przyłączeń oraz dostęp do zielonej energii, wejdzie na dużą skalę do europejskiej gry o infrastrukturę dla AI. Największy plac budowy energetycznej stanowi pokoleniową szansę.
ORBITEO będzie integratorem polskich systemów obronności. Połączy polskie suwerenne technologie o podwójnym, cywilnym i obronnym zastosowaniuartykuł
Pokaż artykuł
ORBITEO będzie integratorem polskich systemów obronności. Połączy polskie suwerenne technologie o podwójnym, cywilnym i obronnym zastosowaniu
ORBITEO, którego inicjatorem i organizatorem jest, notowana na głównym rynku GPW, JRH ASI S.A. będzie integratorem polskich systemów obronności. Zgodnie z zawartym porozumieniem, aktywa tworzące ORBITEO zostaną wniesione do notowanej na NewConnect, Apollo Capital ASI S.A., która zmieni nazwę na ORBITEO ASI S.A., a JRH obejmie w niej pakiet większościowy. ORBITEO będzie łączyć polskie suwerenne technologie o podwójnym, cywilnym i obronnym zastosowaniu, z sektorów deeptech, systemów bezzałogowych (dronów), new space, AI oraz robotyki i zaawansowanych technologii detekcji.
Francuski koncern Danone zainwestuje prawie ćwierć miliarda złotych w Opoluartykuł
Pokaż artykuł
Francuski koncern Danone zainwestuje prawie ćwierć miliarda złotych w Opolu
Kolejna duża inwestycja francuska w Polsce. Grupa Danone zainwestuje 230 mln zł w budowę nowej fabryki w Opolu, w której produkowana będzie specjalistyczna żywność (w tym szpitalna) firmy Nutricia. Będzie to drugi zakład produkcyjny tego francuskiego koncernu w tym mieście.
Aldi Polska przyspiesza ekspansję: nowe sklepy, technologie i walka o większy koszyk zakupowyartykuł
Pokaż artykuł
Aldi Polska przyspiesza ekspansję: nowe sklepy, technologie i walka o większy koszyk zakupowy
Aldi Polska ogłasza ambitne plany rozwoju na nadchodzące miesiące. Sieć zamierza otworzyć więcej placówek niż w roku poprzednim, intensyfikując swoją obecność na krajowym rynku. Nowe sklepy będą wyposażone w kasy samoobsługowe – rozwiązanie, które dotąd nie funkcjonowało w polskich oddziałach sieci.
[Poznań] Wielkopolski rynek mieszkaniowy walczy o pozycję wicelideraartykuł
Pokaż artykuł
[Poznań] Wielkopolski rynek mieszkaniowy walczy o pozycję wicelidera
Wielkopolski rynek mieszkaniowy w I połowie 2011 r. znalazł się w ścisłej czołówce pod względem iloś...
[Poznań] Bank Zachodni WBK najemcą w Business Garden Poznańartykuł
Pokaż artykuł
[Poznań] Bank Zachodni WBK najemcą w Business Garden Poznań
Vastint Poland podpisał umowę najmu 11 500 m2 powierzchni biurowej z Bankiem Zachodnim WBK. Nowy naj...
[wielkopolskie] Internetowy lider sprzedaży wyposażenia łazienek w Polsce wprowadzi się do MLP Poznańartykuł
Pokaż artykuł
[wielkopolskie] Internetowy lider sprzedaży wyposażenia łazienek w Polsce wprowadzi się do MLP Poznań
Firma Łazienkaplus.pl S.A. podjęła decyzję o powiększeniu zaplecza magazynowego o 3,5 tys. mkw....
Dolny Śląsk: Kolejna duża inwestycja w fabryce Mercedes-Benz w Jaworzeartykuł
Pokaż artykuł
Dolny Śląsk: Kolejna duża inwestycja w fabryce Mercedes-Benz w Jaworze
Najnowsza inwestycja obejmuje budowę bocznicy kolejowej w południowo-zachodniej części strefy ekonomicznej, podobszar Jawor/DSAG S3, oraz centrum logistycznego na terenie fabryki Mercedesa w Jaworze. Bocznica połączona będzie z linią kolejową nr 137 Kędzierzyn Koźle – Kamieniec Ząbkowicki – Legnica.
Centrum handlowo-usługowe Fabryka Park w Katowicach z kolejnymi najemcamiartykuł
Pokaż artykuł
Centrum handlowo-usługowe Fabryka Park w Katowicach z kolejnymi najemcami
Pół roku działalności w katowickiej dzielnicy Piotrowice Fabryka Park zamyka z bardzo dobrym wynikiem 99 proc. komercjalizacji powierzchni. W kwietniu do grona najemców retail parku dołączył Woolworth – dyskont z artykułami gospodarstwa domowego. Na połowę czerwca zaplanowano otwarcie RR Moto – salonu z odzieżą i akcesoriami dla motocyklistów. Jeszcze w tym roku ofertę wzbogaci także marka Sinsay, w salonie której, obok mody, klienci znajdą także artykuły dla domu.
Setki nowych miejsc pracy! Powstaje kolejna wielka fabryka polskiej firmy Eko-Okna S.A.artykuł
Pokaż artykuł
Setki nowych miejsc pracy! Powstaje kolejna wielka fabryka polskiej firmy Eko-Okna S.A.
Powstaje kolejna wielka fabryka polskiej firmy Eko-Okna S.A. Tym razem w województwie opolskim. Powstaną setki nowych miejsc pracy. Dwa lata po zakupie terenu na tzw. Polu Południowym w Kędzierzynie-Koźlu, budowa nowego zakładu produkcyjnego Eko-Okien jest bliska ukończenia. Będzie to trzecia, po Kornicach i Wodzisławiu Śląskim, fabryka tej firmy. Trwa wyposażanie hal w maszyny i niezbędny do pracy sprzęt.
PKP Intercity odebrało część zmodernizowanych wagonów artykuł
Pokaż artykuł
PKP Intercity odebrało część zmodernizowanych wagonów
Z początkiem marca PKP Intercity odebrało 60 z 90 wagonów zmodernizowanych przez firmę H. Cegielski – Fabryka Pojazdów Szynowych. Modernizacja została wykonana w ramach zamówienia z 2022 roku wartego niemal 495 mln zł brutto. Spółka odbierze wszystkie zmodernizowane wagony najpóźniej w IV kwartale 2024 roku.
LG Electronics nadal inwestuje pod Wrocławiemartykuł
Pokaż artykuł
LG Electronics nadal inwestuje pod Wrocławiem
Koreańska firma LG Electronics działająca w Biskupicach Podgórnych pod Wrocławiem (gmina Kobierzyce)...
inwestycja
Pokaż inwestycję
[Poznań] Hotel "Poznań Eco Resort"
Poznań
Termomodernizacja przedszkola nr 144 inwestycja
Pokaż inwestycję
Termomodernizacja przedszkola nr 144
Poznań, Nowe Miasto, Czecha 76
REKLAMA