REKLAMA
Znaleziono 10000 wyników
Tajwański potentat buduje fabrykę elektroniki samochodowej w woj. śląskimartykuł
Pokaż artykuł
Tajwański potentat buduje fabrykę elektroniki samochodowej w woj. śląskim
Realizowana jest kolejna zagraniczna inwestycja w województwie śląskim. Tym razem z branży elektroniki samochodowej. Swoją fabrykę w Polsce buduje globalna firma Compal Electronics, z siedzibą na Tajwanie. Powstanie wiele nowych miejsc pracy.
[Wałbrzych] Inwestycja mieszkaniowa SBDJ przy ul. Bystrzyckiejinwestycja
Pokaż inwestycję
[Wałbrzych] Inwestycja mieszkaniowa SBDJ przy ul. Bystrzyckiej
Wałbrzych
[Tarnów] Biurowiec "TarCon" ul. Szklanainwestycja
Pokaż inwestycję
[Tarnów] Biurowiec "TarCon" ul. Szklana
Tarnów, Szklana
Trwa budowa nowego dworca kolejowego Olsztyn Główny [FILM + WIZUALIZACJE]artykuł
Pokaż artykuł
Trwa budowa nowego dworca kolejowego Olsztyn Główny [FILM + WIZUALIZACJE]
Nowy dworzec kolejowy Olsztyn Główny to jedna z najbardziej wyczekiwanych inwestycji w stolicy Warmii i Mazur. Powstanie w ramach Programu Inwestycji Dworcowych na lata 2016-2023 z dofinansowaniem ze środków unijnych z Programu Operacyjnego Polska Wschodnia. Będzie to czwarty w kolejności Dworzec Główny w Olsztynie. Pierwszy wybudowano w 1872 roku, drugi po 1945 roku, na skutek odbudowy pierwszego, natomiast trzeci w latach 1969-1971.
Postępują prace na budowie nowego dworca kolejowego Olsztyn Główny [FILM + WIZUALIZACJE]artykuł
Pokaż artykuł
Postępują prace na budowie nowego dworca kolejowego Olsztyn Główny [FILM + WIZUALIZACJE]
Nowy dworzec kolejowy Olsztyn Główny to jedna z najbardziej wyczekiwanych inwestycji w stolicy Warmii i Mazur. Powstanie w ramach Programu Inwestycji Dworcowych na lata 2016-2023 z dofinansowaniem ze środków unijnych z Programu Operacyjnego Polska Wschodnia. Będzie to czwarty w kolejności Dworzec Główny w Olsztynie. Pierwszy wybudowano w 1872 roku, drugi po 1945 roku, na skutek odbudowy pierwszego, natomiast trzeci w latach 1969-1971.
Trwa budowa nowego dworca kolejowego Olsztyn Główny [FILM + WIZUALIZACJE]artykuł
Pokaż artykuł
Trwa budowa nowego dworca kolejowego Olsztyn Główny [FILM + WIZUALIZACJE]
Nowy dworzec kolejowy Olsztyn Główny to jedna z najbardziej wyczekiwanych inwestycji w stolicy Warmii i Mazur. Powstanie w ramach Programu Inwestycji Dworcowych na lata 2016-2023 z dofinansowaniem ze środków unijnych z Programu Operacyjnego Polska Wschodnia. Będzie to czwarty w kolejności Dworzec Główny w Olsztynie. Pierwszy wybudowano w 1872 roku, drugi po 1945 roku, na skutek odbudowy pierwszego, natomiast trzeci w latach 1969-1971.
Postępują prace na budowie nowego dworca kolejowego Olsztyn Główny [FILM + WIZUALIZACJE]artykuł
Pokaż artykuł
Postępują prace na budowie nowego dworca kolejowego Olsztyn Główny [FILM + WIZUALIZACJE]
Nowy dworzec kolejowy Olsztyn Główny to jedna z najbardziej wyczekiwanych inwestycji w stolicy Warmii i Mazur. Powstanie w ramach Programu Inwestycji Dworcowych na lata 2016-2023 z dofinansowaniem ze środków unijnych z Programu Operacyjnego Polska Wschodnia. Będzie to czwarty w kolejności Dworzec Główny w Olsztynie. Pierwszy wybudowano w 1872 roku, drugi po 1945 roku, na skutek odbudowy pierwszego, natomiast trzeci w latach 1969-1971.
280 mln zł dla czterech polskich miast z Funduszy Szwajcarskich. Wkrótce piętnaście kolejnych umówartykuł
Pokaż artykuł
280 mln zł dla czterech polskich miast z Funduszy Szwajcarskich. Wkrótce piętnaście kolejnych umów
Hrubieszów, Końskie, Kraśnik i Starachowice - to pierwsze miasta, które podpisały umowy o dofinansowanie projektów ze Szwajcarsko - Polskiego Programu Rozwoju Miast. Czyste powietrze, nowoczesny transport, wsparcie przedsiębiorczości, a także młodzieży w wyborze zawodu staną się atutami tych miast. W Kraśniku powstanie Akademia Rozwoju i Centrum Przedsiębiorczości, a Hrubieszów wybuduje tężnie solankową i Centrum Edukacji Ekologicznej.
Rusza II etap przebudowy polderu Żelazna w Opoluartykuł
Pokaż artykuł
Rusza II etap przebudowy polderu Żelazna w Opolu
Niebawem rozpoczną się prace budowlane w obrębie II etapu przebudowy polderu Żelazna w Opolu. Wody Polskie w Gliwicach właśnie podpisały umowę z wykonawcami przedsięwzięcia. Zawarte kontrakty na realizację prac budowalnych, nadzór autorski oraz inwestorski nad inwestycją oznaczają gotowość do rzeczowych prac w terenie.
Kolejne polskie firmy z Suwalskiej SSE z decyzjami o wsparciu inwestycjiartykuł
Pokaż artykuł
Kolejne polskie firmy z Suwalskiej SSE z decyzjami o wsparciu inwestycji
Suwalska Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A. wydała dwie kolejne decyzje o wsparciu przedsiębiorcom, który już korzystali ze wsparcia w ramach Polskiej Strefy Inwestycji.
Kolejne zabytkowe kamienice przy Księcia Witolda przejdą renowacjęartykuł
Pokaż artykuł
Kolejne zabytkowe kamienice przy Księcia Witolda przejdą renowację
W kamienicach przy Księcia Witolda 42 i 44, tuż przy budynku dawnego Głównego Urzędu Celnego, powsta...
Elektrownia Rybnik inwestuje 35 mln zł w budowę kotłowni rozruchowejartykuł
Pokaż artykuł
Elektrownia Rybnik inwestuje 35 mln zł w budowę kotłowni rozruchowej
Elektrownia Rybnik, należąca do PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna, podpisała umowę na budowę kotłowni rozruchowej. Inwestycja umożliwi zwiększenie elastyczności pracy zakładu poprzez szybkie uruchamianie bloków energetycznych w sytuacji ich całkowitego wyłączenia. Koszt inwestycji to ponad 35 milionów złotych, a termin jej realizacji to druga połowa października 2023 r.
Remont kamienicy przy ulicy Krasińskiego  21-23inwestycja
Pokaż inwestycję
Remont kamienicy przy ulicy Krasińskiego 21-23
Wrocław, Krzyki, Krasińskiego 21
inwestycja
Pokaż inwestycję
pl. Staszica 15
Wrocław, pl. Staszica 15
inwestycja
Pokaż inwestycję
Kraszewskiego 9
Wrocław, Kraszewskiego 9
inwestycja
Pokaż inwestycję
al. Hallera 3
Wrocław, Krzyki, al. Hallera 3
inwestycja
Pokaż inwestycję
Pomorska 48
Wrocław, Pomorska 48
inwestycja
Pokaż inwestycję
Ukryta 15
Wrocław, Ukryta 15
[Wrocław] Na wrocławskim Kampusie Pracze powstają nowoczesne laboratoriaartykuł
Pokaż artykuł
[Wrocław] Na wrocławskim Kampusie Pracze powstają nowoczesne laboratoria
Wrocławskie Centrum Badań EIT+ rozpoczęło przebudowę i rozbudowę dwóch budynków w Kampusie Pracze. P...
PGE Energia Ciepła z pozwoleniem na nową inwestycję w Bydgoszczyartykuł
Pokaż artykuł
PGE Energia Ciepła z pozwoleniem na nową inwestycję w Bydgoszczy
PGE Energia Ciepła z Grupy PGE otrzymała pozwolenie na budowę niskoemisyjnego źródła kogeneracyjnego w Elektrociepłowni Bydgoszcz II. Powstanie nowej jednostki wytwórczej zasilanej paliwem gazowym wpłynie na poprawę jakości powietrza w mieście. Inwestycja zakończy się w I kwartale 2025 roku.
REKLAMA