REKLAMA
Znaleziono 7142 wyników
Polska firma technologiczna stawia na Gdańskartykuł
Pokaż artykuł
Polska firma technologiczna stawia na Gdańsk
Kolejna firma technologiczna stawia na Gdańsk. Wywodząca się z Gdyni, polska spółka Jit Team wynajęła powierzchnię biurową w biurowcu Punkt w gdańskiej dzielnicy Wrzeszcz, wybudowanym przez firmę Torus. Firma współpracuje z międzynarodowymi organizacjami, realizując projekty dla takich sektorów fintech, bankowość i retail. Obecnie zatrudnia ponad 700 ekspertów.
"Polski Dubaj": Największa w Europie sztuczna plaża w Jarosławcu zyska nową atrakcję [WIZUALIZACJE]artykuł
Pokaż artykuł
"Polski Dubaj": Największa w Europie sztuczna plaża w Jarosławcu zyska nową atrakcję [WIZUALIZACJE]
Województwo zachodniopomorskie i północna część Polski zyska kolejną atrakcję turystyczną. Na największej w Europie sztucznej plaży w Jarosławcu powstanie nowa platforma, z której będzie można podziwiać niesamowity widok na Morze Bałtyckie.
Ulubione marki klientów przedłużają umowy najmu w gdańskim Parku Handlowym Matarniaartykuł
Pokaż artykuł
Ulubione marki klientów przedłużają umowy najmu w gdańskim Parku Handlowym Matarnia
24 najemców Parku Handlowego Matarnia w Gdańsku przedłużyło umowy najmu na łączną powierzchnię 16 500 mkw., wśród nich między innymi H&M, Kappahl, TK Maxx, Media Markt, Douglas, Super-Pharm, Sports Direct, Reserved, House, Mohito, Komfort.
Węzeł Chorzów na autostradzie A4 zyska nowe oblicze. Ogłoszono przetarg na modernizacjęartykuł
Pokaż artykuł
Węzeł Chorzów na autostradzie A4 zyska nowe oblicze. Ogłoszono przetarg na modernizację
Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad (GDDKiA) ogłosiła przetarg na modernizację układu komunikacyjnego węzła A4 z ulicami Batorego i Oświęcimską w Chorzowie. Na oferty Dyrekcja czeka do 25 czerwca.
Nowy Grabiszyninwestycja
Pokaż inwestycję
Nowy Grabiszyn
Wrocław, Fabryczna, Grabiszyńska 163
[Polska] Czy student powinien obawiać się najmu lokalu na podstawie umowy najmu okazjonalnegoartykuł
Pokaż artykuł
[Polska] Czy student powinien obawiać się najmu lokalu na podstawie umowy najmu okazjonalnego
Przełom sierpnia i września to gorący czas dla osób, które rozpoczynają studia z uwagi na poszukiwan...
firma
Pokaż firmę
JobBaloon.com - oferty pracy dla budownictwa
Poznań
Czas na wielki powrót do biur. 7 na 10 firm będzie na to naciskaćartykuł
Pokaż artykuł
Czas na wielki powrót do biur. 7 na 10 firm będzie na to naciskać
Praca w trybie zdalnym dobiega końca. 68 proc. firm chce powrotu pracowników do biur i to najlepiej jeszcze w tym roku. Jednocześnie tylko 6 proc. przedsiębiorców zdecyduje się na zmuszenie wszystkich zatrudnionych do pracy w biurze każdego dnia. Większość daje swobodę powrotu w formule hybrydowej – wynika z raportu CBRE "EMEA Office Occupier Sentiment Survey". Eksperci firmy wskazują, że proces powrotu do biura warto odpowiednio zaplanować.
Trójmiasto z największym wskaźnikiem nowej podaży powierzchni biurowych wśród miast regionalnychartykuł
Pokaż artykuł
Trójmiasto z największym wskaźnikiem nowej podaży powierzchni biurowych wśród miast regionalnych
W 2021 r. w Trójmieście oddano blisko 73,2 tys. mkw. nowych biur, co stanowi najlepszy wynik wśród polskich miast regionalnych. Tym samym całkowita podaż powierzchni biurowej przekroczyła na trójmiejskim rynku ponad 963 tys. mkw.
Niemiecka sieć Drogerie dm zadebiutowały w województwie śląskim. To piąty sklep tej sieci w Polsce. artykuł
Pokaż artykuł
Niemiecka sieć Drogerie dm zadebiutowały w województwie śląskim. To piąty sklep tej sieci w Polsce.
Znana, niemiecka sieć Drogerie dm zadebiutowały w województwie śląskim. Otworzyły 22 września w Wodzisławiu Śląskim, przy ul. Armii Krajowej 5 swoją piątą drogerię w Polsce.
MRiT: Pustostany na mieszkania. Gminy mogą wnioskować o wsparcieartykuł
Pokaż artykuł
MRiT: Pustostany na mieszkania. Gminy mogą wnioskować o wsparcie
Ministerstwo Rozwoju i Technologii informuje:
We Wrocławiu powstała pierwsza w Polsce miejska farma akwaponiczna artykuł
Pokaż artykuł
We Wrocławiu powstała pierwsza w Polsce miejska farma akwaponiczna
W stolicy Dolnego Śląska powstała pierwsza w Polsce farma akwaponiczna. Została oficjalnie otwarta 21 marca. Inwestycja została zrealizowana w ramach polsko-norweskiego projektu USAGE, którego celem było stworzenie wielofunkcyjnej przestrzeni ekologicznej hodowli zwierząt i roślin uwzględniającej oszczędność wody w dwóch miastach: we Wrocławiu oraz w Oslo.
Jedna z największych europejskich firm logistycznych zakupiła nową działkę na Dolnym Śląskuartykuł
Pokaż artykuł
Jedna z największych europejskich firm logistycznych zakupiła nową działkę na Dolnym Śląsku
Jedna z największych europejskich firm z branży logistycznej, Grupa Hegelmann, zakupiła nową działkę na Dolnym Śląsku. Spółka A.S. Real Estate, należąca do tej znanej, niemieckiej grupy, zakupiła w drodze przetargu od gminy Zgorzelec działkę nr 545/30 o powierzchni 1,5 ha, w miejscowości Żarska Wieś.
Firma Sitel Polska wprowadziła się do nowego biura w budynku Format w Gdańskuartykuł
Pokaż artykuł
Firma Sitel Polska wprowadziła się do nowego biura w budynku Format w Gdańsku
Firma Sitel Polska, jeden z wiodących, międzynarodowych dostawców rozwiązań w zakresie obsługi klienta, wprowadziła się do nowego biura w budynku Format w Gdańsku. Wysokiej jakości, świetnie zlokalizowana i nowocześnie zaaranżowana przestrzeń pracy to kolejny etap jej rozwoju na polskim rynku. Format wybudowała firma deweloperska Torus, a w transakcji najmu pośredniczyła ITRA Polska.
Zmieniają się strategie deweloperów w Polsce. To szansa dla sprzedających i kupujących gruntyartykuł
Pokaż artykuł
Zmieniają się strategie deweloperów w Polsce. To szansa dla sprzedających i kupujących grunty
Rynek budowlany spowolnił, zmianom uległy również strategie deweloperów dotyczące zakupu gruntów. Część z nich wciąż inwestuje, ale głównie w największych miastach i centralnych lokalizacjach. Inni realizują działania tylko na gruntach, które już mieli, a część pozbywa się niektórych działek, by przeczekać kryzys. Dzięki temu na rynku pojawia się więcej możliwości uzupełnienia banku gruntów przez deweloperów, którzy wciąż mają fundusze na inwestycje.
Polska potrzebuje kompasu transformacji energetycznejartykuł
Pokaż artykuł
Polska potrzebuje kompasu transformacji energetycznej
Jak wdrażać transformację energetyczną w Polsce? To mógłby pokazać Krajowy Plan Energii i Klimatu do roku 2030, ale Polska takiego planu nie posiada. Fundacja Instytut na rzecz Ekorozwoju twierdzi, że to najpilniejsze zadanie do odrobienia dla nowego rządu.
3 mld zł na rozwój sieci. TAURON zapowiada duży wzrost wydatków na inwestycjeartykuł
Pokaż artykuł
3 mld zł na rozwój sieci. TAURON zapowiada duży wzrost wydatków na inwestycje
TAURON planuje zwiększyć nakłady inwestycyjne na sieci elektroenergetyczne do trzech miliardów złotych w 2024 roku. To trzykrotny wzrost w porównaniu z 2010 rokiem. Środki te zostaną przeznaczone na przyłączenia nowych klientów, w tym OZE oraz modernizację i przebudowę sieci elektroenergetycznych.
W Warszawie powstaje nowy, 174-metrowy wieżowiec The Bridge [FILM]artykuł
Pokaż artykuł
W Warszawie powstaje nowy, 174-metrowy wieżowiec The Bridge [FILM]
W biznesowym sercu Warszawy, przy placu Europejskim, Ghelamco buduje najnowocześniejszy i najbardziej ekologiczny wieżowiec w tej części Europy – The Bridge. Budynek docelowo będzie mieć 174 m wysokości i 47 tys. mkw. powierzchni biurowej. The Bridge to najwyższy budynek, jaki jest obecnie budowany w Polsce. Wieżowiec będzie mierzył aż 174 m. Za jego architekturę odpowiada renomowana holenderska pracownia UNStudio i PBPA Projekt. Wieżowiec powstaje w dzielnicy Wola, przy ul. Grzybowskiej i Placu Europejskim, w bezpośrednim sąsiedztwie biurowca Bellona.
W Warszawie powstaje nowy, 174-metrowy wieżowiec The Bridge [FILMY+ZDJĘCIA]artykuł
Pokaż artykuł
W Warszawie powstaje nowy, 174-metrowy wieżowiec The Bridge [FILMY+ZDJĘCIA]
Konstrukcja wieżowca The Bridge, powstającego w biznesowym centrum Warszawy, osiągnęła swoją ostateczną wysokość 174 m. Jego budowniczowie właśnie ukończyli ostatnią kondygnację techniczną. Trwają prace instalacyjne i wykończeniowe wewnątrz obiektu oraz montaż elewacji.
W centrum Warszawy trwa budowa 174-metrowego wieżowca The Bridge [FILMY]artykuł
Pokaż artykuł
W centrum Warszawy trwa budowa 174-metrowego wieżowca The Bridge [FILMY]
W biznesowym sercu Warszawy, przy placu Europejskim, Ghelamco buduje najnowocześniejszy i najbardziej ekologiczny wieżowiec w tej części Europy – The Bridge. Budynek docelowo będzie mieć 174 m wysokości i 47 tys. mkw. powierzchni biurowej. The Bridge to najwyższy budynek, jaki jest obecnie budowany w Polsce. Wieżowiec będzie mierzył aż 174 m. Za jego architekturę odpowiada renomowana holenderska pracownia UNStudio i PBPA Projekt Wieżowiec powstaje w dzielnicy Wola, przy ul. Grzybowskiej i Placu Europejskim, w bezpośrednim sąsiedztwie biurowca Bellona.
REKLAMA