[Wrocław] Lider branży IT wprowadzi się do biurowca West Housefot. Kajtman

[Wrocław] Lider branży IT wprowadzi się do biurowca West House

Kajtman
Kajtman
REKLAMA
West House 1A, które jest częścią rozwojowego kompleksu West Forum zyskał nowego najemcę. Do budynku przy ul. Strzegomskiej w czerwcu 2017 roku wprowadzi się Trapeze Poland Sp. z o.o. Firma zajmie powierzchnię 1.060 mkw., na 3 piętrze biurowca. Tym samym poziom komercjalizacji, w nowo zmodernizowanym biurowcu West House 1A, osiągnął poziom około 60 procent.
Podpisana umowa najmu to efekt przemyślanej i konsekwentnie realizowanej przez Archicom strategii działań na rynku nieruchomości komercyjnych, a w szczególności strategii optymalnej komercjalizacji kompleksu. Nowy najemca to wiarygodny partner, który zamierza związać się z Wrocławiem i deweloperem na dłużej. Przedmiotowa umowa zawarta została na okres 7 lat. Relatywnie długi okres najmu i współpracy stron jest konsekwencją docenienia przez Trapeze potencjału lokalizacji, konsekwentnie realizowanej długofalowej strategii firmy, a przede wszystkim zapewnienia przez wynajmującego optymalnej powierzchni, konkurencyjnych warunków najmu oraz opcji ekspansji.
By sprostać oczekiwaniom najemców oraz zmieniającym się trendom, biurowiec West House 1A przeszedł w ostatnim czasie modernizację. Nowy standard objął zarówno zmiany w aranżacji powierzchni najemcy z przestrzeniami open space oraz dedykowanymi salami spotkań, jak również dostosowanie standardu budynku i infrastruktury technicznej do obecnych wymogów klasy A. Zastosowane nowatorskie rozwiązania techniczne przynoszą realne oszczędności dla najemców w postaci jednej z najniższych we Wrocławiu stawek opłaty eksploatacyjnej. Tym samym kolejny raz rozwiązania projektowe i standard wykończenia oferowane przez Archicom przekonały najemcę do współpracy.
Cieszymy się, że firma Trapeze, światowy lider branży IT w Polsce i na świecie wybrał nasz wrocławski kompleks. W West House 1A przygotowaliśmy zupełnie nową jakość wykończenia, co w bezpośredni sposób podniosło funkcjonalność i zoptymalizowało koszty użytkowania nieruchomości. Potrzeby najemców zawsze stawiamy na pierwszym miejscu, dlatego Trapeze może liczyć na komfortowe biuro, w którym dobrze się pracuje. Dobry projekt architektoniczny, który z łatwością można adaptować, wysoka jakość powierzchni biurowej, najnowsze rozwiązania techniczne i możliwość rozwoju firmy w ramach jednej lokalizacji to wartości, które oferujemy naszym partnerom – komentuje Tomasz Sujak, członek zarządu Archicom S.A.
Trapeze Poland jest częścią grupy Trapeze, która jest wiodącym na świecie dostawcą rozwiązań dla komunikacji publicznej. Działając na rynkach całego świata, firma Trapeze tworzy, rozwija i integruje systemy ITS, m.in.: centra dyspozytorskie, systemy automatycznej lokalizacji i sterowania pojazdami, systemy informacji pasażerskiej oraz systemy biletowe. Trapeze specjalizuje się nie tylko w tworzeniu własnego oprogramowania, ale także oferuje: własne komputery pokładowe w pojazdach, tablice informacji pasażerskiej LED i LCD, automaty biletowe (stacjonarne i mobilne) oraz kasowniki - wszystko to rozwijane jest od ponad 40 lat. Liczni klienci, którzy korzystają z nowoczesnych rozwiązań firmy Trapeze to m.in.: Londyn, Zurych, Johannesburg, Hamburg, Bonn, Frankfurt. W chwili obecnej Trapeze Poland aktywnie uczestniczy m.in. w takich projektach jak Rijad, Singapur, Kraków, co sprawia, że jego pracownicy realizują się w międzynarodowych projektach na całym świecie.
W związku z rozwojem Trapeze Poland, pojawiła się konieczność znalezienia nowej siedziby dla naszego wrocławskiego oddziału. Jesteśmy zadowoleni z zaoferowanej nam powierzchni i koncepcji aranżacji w West House 1A, gdyż odpowiada ona naszym obecnym potrzebom. Przede wszystkim wybraliśmy lokalizację, która znajduje się niedaleko od naszej obecnej siedziby, ponieważ bardzo zależy nam na utrzymaniu komfortu pracowników związanego z dojazdem (odległością miejsca pracy od miejsca zamieszkania). Do West House 1A przekonała nas oferowana jakość powierzchni biurowej, możliwości ekspansji w jednym miejscu oraz korzystania ilość miejsc parkingowych. Wybraliśmy biurowiec, który pozwoli firmie na swobodny rozwój, a pracownikom zapewni odpowiedni komfort pracy – mówi Wojciech Palczyński, dyrektor zarządzający Trapeze Poland Sp. z o.o. West House 1A.
West House 1A jest jednym z budynków zrealizowanych w ramach kompleksu West Forum, który daje praktycznie nieograniczone możliwości rozwoju pod jednym adresem. Jako jeden z niewielu projektów we Wrocławiu ma do zaoferowania 3500 mkw. z możliwością zwiększenia do 5000 mkw. w krótkim czasie. Charakteryzuje się dogodną lokalizacją na osi lotnisko – centrum Wrocławia. Obiekt z przyjaznymi dla środowiska rozwiązaniami, oferujący najemcom ponad 250 miejsc parkingowych oraz zaplecze dla rowerzystów. Kompleks gwarantuje rozwiązania wspierające procesy biznesowe oraz rozwój centrów operacyjnych firm z sektora nowoczesnych usług biznesowych BPO, SSC i IT.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA