[Wrocław] Archicom podnosi standardy w West Forum Business Center i przekazuje nowoczesną powierzchnię biurową

[Wrocław] Archicom podnosi standardy w West Forum Business Center i przekazuje nowoczesną powierzchnię biurową

Kajtman
Kajtman
REKLAMA
Wrocławski deweloper Archicom wprowadził nowoczesne rozwiązania techniczne i aranżacyjne podnoszące komfort i energooszczędność przestrzeni w budynku biurowym West House 1A, który jest częścią rozwojowego kompleksu West Forum przy ul. Strzegomskiej. Lider branży IT – Sygnity S.A. – jako pierwszy najemca ma możliwość prowadzenia działalności operacyjnej w nowych warunkach.
Dla obecnych i przyszłych najemców West House 1A przygotowana została zupełnie nowa jakość wykończenia, co w bezpośredni sposób podniosło funkcjonalność i zoptymalizowało koszty użytkowania nieruchomości. 
Archicom na bieżąco śledzi najnowsze trendy na rynku i dostosowuje produkty do oczekiwań najemców. Na możliwość dokonywania takich zmian pozwala nam przede wszystkim dobry projekt architektoniczny, który z łatwością można adaptować. Jako deweloper z własnym studiem projektowym wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom inwestorów, proponując dopasowanie przestrzeni do ich potrzeb. Fit out jest niezmiennie kluczowy podczas negocjacji, dlatego w swoich działaniach przewidujemy na ten cel dodatkowy budżet – mówi Tomasz Sujak, członek zarządu Archicom S.A.
Sygnity, jeden z czołowych dostawców rozwiązań IT w Polsce, działa na rynku od ponad 25 lat. Na co dzień z systemów tej firmy korzystają organizacje w różnych sektorach, przede wszystkim w obszarze publicznym, bankowo-finansowym i utilities. Wrocławski oddział spółki to wieloletni partner dewelopera. Najemca zdecydował się pozostać w sprawdzonej lokalizacji, ale z zupełnie nową aranżacją przestrzeni. Przekazane Sygnity piąte i szóste piętro biurowca West House 1A, zostały poddane readaptacji zgodnie z nowym standardem wykończenia oferowanym przez Archicom. Tym samym kolejny raz rozwiązania projektowe Archicomu przekonały najemcę do tego, aby kontynuował współpracę. 
Gwarancją sukcesu każdej firmy jest jej rozwój. Dlatego bardzo doceniamy zmiany jakie zachodzą w obecnie wynajmowanym przez nas budynku. Wynajmujący wprowadził nowe rozwiązania techniczne. Przygotowano dla nas nowy standard wykończenia, który w bezpośredni sposób wpływa na poprawę warunków pracy, użyteczności i efektywności wykorzystywanej przez nas powierzchni – komentuje Jakub Leśniewski, wiceprezes zarządu Sygnity S.A. ds. finansowych. 
Funkcjonalne, energooszczędne biuro w dobrej cenieNowy standard gwarantuje, że biurowiec poza dotychczasowymi walorami spełni także rosnące oczekiwania potencjalnych inwestorów z Polski i zagranicy. Zmiany obejmują zarówno nowy układ powierzchni: przestrzenie open space, salki spotkań z możliwością podziału ścianami mobilnymi, budki telefoniczne, pokoje relaksu, jak i najnowsze rozwiązania techniczne, które w bezpośredni sposób wpływają na poprawę komfortu pracy. Budynek West House 1A zyskał funkcjonalne podnoszone podłogi umożliwiające przebudowę i korzystanie z instalacji teletechnicznych w trakcie użytkowania pomieszczeń oraz nowe podwieszane sufity z energooszczędnymi oprawami ledowymi. Wszystko to wpływa na dobre samopoczucie pracowników w miejscu pracy. Stolarka drzwiowa spełnia obecnie podwyższone normy izolacji akustycznej, podłogi pokrywa trwała modułowa wykładzina o wysokich parametrach pochłaniania hałasu, a usprawnione rozwiązania wentylacyjne i klimatyzacyjne z systemem nawilżania powietrza podnoszą jakość i energooszczędność biurowca.
Archicom poprzez swoje działania w różnych obszarach zawsze stara się być konkurencyjny, co realizuje m.in. dzięki oferowaniu jednych z najniższych opłat eksploatacyjnych we Wrocławiu, korzystnym warunkom współpracy przy aranżacji powierzchni oraz wielu innym, negocjowanym indywidualnie z każdym najemcą, form wsparcia. West Forum gwarantuje rozwiązania wspierające procesy biznesowe oraz rozwój centrów operacyjnych firm z sektora nowoczesnych usług biznesowych BPO, SSC i IT. Budynek ma do zaoferowania jeszcze ok. 5000 mkw. nowoczesnej powierzchni biurowej. West House 1A jest budynkiem zrealizowanym w ramach kompleksu West Forum, który daje praktycznie nieograniczone możliwości rozwoju pod jednym adresem.

Komentarze (0)

Napisz komentarz

Najnowsze artykuły

I etap Osiedla Latarników w Gdańsku ukończony przed terminem
Do budynków I etapu Osiedla Latarników na gdańskiej Letnicy wkrótce wprowadzą się pierwsi mieszkańcy...
Piętrowiec Domaniewska 24 wznosi się na warszawskim Mokotowie
Matexi Polska z nowym projektem deweloperskim na warszawskim Mokotowie. Przy ul. Domaniewskiej powst...
W 2022 roku w centrum Wrocławia ruszy budowa dużego kompleksu biurowego
Działająca od kilkunastu lat stacja paliw BP przy ul. Swobodnej we Wrocławiu, działająca tuż obok bi...
Nakielska – Nowoczesne i eleganckie apartamenty w centrum Warszawy od PROFIT Development [FILM]
W zielonej części Woli, w sąsiedztwie czterech parków, PROFIT Development realizuje nową inwestycję...
Trwa przebudowa stacji towarowej Katowice Szopienice Północne [ZDJĘCIA]
Efektywne wykorzystanie przez PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. środków unijnych m.in. z Programu Oper...
W wakacje 2022 roku zatankujesz przy drodze S3 pomiędzy Lubinem a Polkowicami
Rozpoczęły się prace przygotowawcze do budowy stacji paliw na Miejscach Obsługi Podróżnych (MOP) Lub...
Wzgórze Partyzantów gotowe do I etapu remontu. Miasto czeka na rządową promesę [FILM + ZDJĘCIA]
Jest już gotowa dokumentacja projektowa rewaloryzacji części Bastionu Sakwowego (Wzgórza Partyzantów...
Rząd zwiększy dotację do budowy trasy autobusowo-tramwajowej na Nowy Dwór
Bardzo dobre informacje dla Wrocławia. Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej zadecydowało o z...
Polska firma z branży technologicznej otwiera swoje biuro w Gdyni
Będą nowe miejsca pracy w Gdyni. Polska firma technologiczna Future Processing, z główną siedzibą w...
Trei Real Estate otworzył park handlowy w Chorzowie
Trei Real Estate Poland otworzył park handlowy przy ul. Szpitalnej w Chorzowie. W obiekcie o powierz...