REKLAMA
Znaleziono 1242 wyników
Będą wielkie inwestycje w warszawskich elektrociepłowniachartykuł
Pokaż artykuł
Będą wielkie inwestycje w warszawskich elektrociepłowniach
Elektrociepłownia Żerań, Siekierki i Pruszków oraz Ciepłownie Wola i Kawęczyn – to aktywa ciepłownicze Grupy ORLEN w aglomeracji warszawskiej, które już w 2035 r. odejdą całkowicie od spalania węgla. Podstawą dekarbonizacji tych aktywów staną się ciepło generowane z gazu i energii odnawialnej, odzyskiwanie ciepła odpadowego ze ścieków, spalin i systemów chłodzących oraz akumulatory ciepła.
ORLEN z unijnym grantem na projekty wodorowe w Polsceartykuł
Pokaż artykuł
ORLEN z unijnym grantem na projekty wodorowe w Polsce
Realizowany przez ORLEN i konsorcjum 17 partnerów międzynarodowy projekt HySPARK jako pierwszy w Polsce pozyskał finasowanie z unijnego programu Clean Hydrogen Partnership. Środki w wysokości blisko 9 mln euro zostaną przeznaczone między innymi na wyprodukowanie pojazdów wodorowych oraz ich przetestowanie na potrzeby lotniska Chopina i warszawskiej komunikacji miejskiej.
[Wrocław] Rusza Green 2Day – nowy projekt Skanska Property Poland we Wrocławiuartykuł
Pokaż artykuł
[Wrocław] Rusza Green 2Day – nowy projekt Skanska Property Poland we Wrocławiu
Skanska Property Poland rozpoczyna realizację kolejnej inwestycji biurowej we Wrocławiu. Projekt o n...
Kolejna wielka inwestycja energetyczna w Warszawieartykuł
Pokaż artykuł
Kolejna wielka inwestycja energetyczna w Warszawie
Kolejna wielka inwestycja energetyczna w stolicy. ORLEN Termika S.A. ogłosiła postępowanie przetargowe pn. „Budowa bloku gazowo-parowego klasy 500 MW, kotłowni gazowej oraz obiektów i infrastruktury towarzyszącej w Elektrociepłowni Siekierki w Warszawie”.
Warszawa zyska nowoczesny blok gazowo-parowy i rozdzielnięartykuł
Pokaż artykuł
Warszawa zyska nowoczesny blok gazowo-parowy i rozdzielnię
Stoen Operator, ORLEN Termika i miasto stołeczne Warszawa podpisały list intencyjny dotyczący współpracy w zakresie nowych inwestycji w stołeczną infrastrukturę energetyczną. Potwierdziły tym samym plany budowy nowoczesnej rozdzielni 110 kV i 220 kV przez stołecznego operatora systemu dystrybucyjnego oraz bloku gazowo-parowego w Elektrociepłowni Siekierki przez spółkę z grupy ORLEN.
ORLEN zbuduje magazyn energii połączony z farmą fotowoltaiczną we Włocławkuartykuł
Pokaż artykuł
ORLEN zbuduje magazyn energii połączony z farmą fotowoltaiczną we Włocławku
ORLEN stawia kolejny krok w kierunku nowoczesnej energetyki. Koncern zbuduje magazyn energii o mocy 2 MW i pojemności 4 MWh, który powstanie przy bloku CCGT we Włocławku. Instalacja zostanie w przyszłym roku zintegrowana z działającą tam elektrownią fotowoltaiczną, znacząco podnosząc jej wydajność i opłacalność. Będzie to pierwszy przyzakładowy magazyn energii ORLEN i ważny element strategii rozwijania zero- i niskoemisyjnych źródeł zasilania.
[Warszawa] Odmieniony park handlowy na Okęciu z agentemartykuł
Pokaż artykuł
[Warszawa] Odmieniony park handlowy na Okęciu z agentem
Firma doradcza Savills została wybrana na agenta wyłącznego odpowiedzialnego za rekomercjalizację cz...
[Warszawa] Budynek wielorodzinny "Premium Point"inwestycja
Pokaż inwestycję
[Warszawa] Budynek wielorodzinny "Premium Point"
Warszawa, Wesoła
[Warszawa] Budynek wielorodzinny "Perla Bianca"inwestycja
Pokaż inwestycję
[Warszawa] Budynek wielorodzinny "Perla Bianca"
Warszawa, Włochy, Sabały 41
[Łódź] Skanska podpisała nowe umowy najmu w łódzkim biurowcu Green Horizonartykuł
Pokaż artykuł
[Łódź] Skanska podpisała nowe umowy najmu w łódzkim biurowcu Green Horizon
Skanska Property Poland zawarła sześć umów najmu powierzchni biurowej i handlowej w łódzkim kompleks...
Powstający w Warszawie wieżowiec The Bridge osiągnął 40 pięter i 160 metrów wysokości [ZDJĘCIA]artykuł
Pokaż artykuł
Powstający w Warszawie wieżowiec The Bridge osiągnął 40 pięter i 160 metrów wysokości [ZDJĘCIA]
The Bridge to najwyższy budynek, jaki jest obecnie budowany w Polsce. Jego konstrukcja osiągnęła już imponującą liczbę 40 pięter biurowych i 160 m wysokości. W tym momencie trwa budowa kondygnacji technicznych, z którymi wieżowiec będzie mierzył aż 174 m. Inwestycja Ghelamco będzie jednym z najnowocześniejszych i najbardziej przyjaznych środowisku biurowców w Europie Środkowo-Wschodniej.
W centrum Warszawy trwa budowa 174-metrowego wieżowca The Bridge [FILMY]artykuł
Pokaż artykuł
W centrum Warszawy trwa budowa 174-metrowego wieżowca The Bridge [FILMY]
The Bridge to najwyższy budynek, jaki jest obecnie budowany w Polsce. Jego konstrukcja osiągnęła już imponującą liczbę 40 pięter biurowych i 160 m wysokości. W tym momencie trwa budowa kondygnacji technicznych, z którymi wieżowiec będzie mierzył aż 174 m. Inwestycja Ghelamco będzie jednym z najnowocześniejszych i najbardziej przyjaznych środowisku biurowców w Europie Środkowo-Wschodniej.
W centrum Warszawy trwa budowa nowego, 174-metrowego wieżowca The Bridge [FILMY+ZDJĘCIA]artykuł
Pokaż artykuł
W centrum Warszawy trwa budowa nowego, 174-metrowego wieżowca The Bridge [FILMY+ZDJĘCIA]
The Bridge to najwyższy budynek, jaki jest obecnie budowany w Polsce. Jego konstrukcja osiągnęła już imponującą liczbę 40 pięter biurowych i 160 m wysokości. W tym momencie trwa budowa kondygnacji technicznych, z którymi wieżowiec będzie mierzył aż 174 m. Inwestycja Ghelamco będzie jednym z najnowocześniejszych i najbardziej przyjaznych środowisku biurowców w Europie Środkowo-Wschodniej.
W Warszawie trwa budowa nowego, 174-metrowego wieżowca The Bridge [FILMY]artykuł
Pokaż artykuł
W Warszawie trwa budowa nowego, 174-metrowego wieżowca The Bridge [FILMY]
W biznesowym sercu Warszawy, przy placu Europejskim, Ghelamco buduje najnowocześniejszy i najbardziej ekologiczny wieżowiec w tej części Europy – The Bridge. Budynek docelowo będzie mieć 174 m wysokości i 47 tys. mkw. powierzchni biurowej. The Bridge to najwyższy budynek, jaki jest obecnie budowany w Polsce. Wieżowiec będzie mierzył aż 174 m. Za jego architekturę odpowiada renomowana holenderska pracownia UNStudio i PBPA Projekt Wieżowiec powstaje w dzielnicy Wola, przy ul. Grzybowskiej i Placu Europejskim, w bezpośrednim sąsiedztwie biurowca Bellona.
Budowa 174-metrowego wieżowca The Bridge na ostatniej prostej [FILM+ZDJĘCIA]artykuł
Pokaż artykuł
Budowa 174-metrowego wieżowca The Bridge na ostatniej prostej [FILM+ZDJĘCIA]
Budowa flagowej inwestycji Ghelamco w Warszawie – 174-metrowego wieżowca The Bridge przy placu Europejskim – zbliża się ku końcowi. Ekipy budowlane skończyły montować szklane panele i charakterystyczne profile, tzw. „żyletki” na jego elewacji. Z placu budowy zniknął też najwyższy w Polsce dźwig, który pracował tu do stycznia. Intensywne prace trwają teraz we wnętrzach wieży i przylegającej do niego zabytkowej Bellony, gdzie spod rusztowań wyłaniają się wykończone powierzchnie holi i części wspólnych.
The Bridge - najwyższy obecnie budowany budynek w Warszawie - prawie gotowy [FILM]artykuł
Pokaż artykuł
The Bridge - najwyższy obecnie budowany budynek w Warszawie - prawie gotowy [FILM]
Budowa flagowej inwestycji Ghelamco w Warszawie – 174-metrowego wieżowca The Bridge przy placu Europejskim – zbliża się ku końcowi. Ekipy budowlane skończyły montować szklane panele i charakterystyczne profile, tzw. „żyletki” na jego elewacji. Z placu budowy zniknął też najwyższy w Polsce dźwig, który pracował tu do stycznia. Intensywne prace trwają teraz we wnętrzach wieży i przylegającej do niego zabytkowej Bellony, gdzie spod rusztowań wyłaniają się wykończone powierzchnie holi i części wspólnych.
Kolejne zaniedbane podwórko na wrocławskim Ołbinie zostanie zrewitalizowane. Powstanie park kieszonkowyartykuł
Pokaż artykuł
Kolejne zaniedbane podwórko na wrocławskim Ołbinie zostanie zrewitalizowane. Powstanie park kieszonkowy
W stolicy Dolnego Śląska, w ramach projektu Grow Green powstanie kolejny park kieszonkowy. Miasto Wrocław ogłosiło przetarg na realizację drugiego etapu zielonego podwórka zlokalizowanego na Ołbinie, pomiędzy ulicami Daszyńskiego, Żeromskiego, Orzeszkowej i Wyszyńskiego.
Największa polska sieć franczyzowych pizzerii z nową główną siedzibą w Łodziartykuł
Pokaż artykuł
Największa polska sieć franczyzowych pizzerii z nową główną siedzibą w Łodzi
Da Grasso, największa sieć franczyzowych pizzerii w Polsce, otwiera nowy rozdział w swojej historii, przenosząc swoją główną siedzibę do nowoczesnego biurowca Green Horizon w Łodzi. Ta strategiczna relokacja do przestrzeni o powierzchni blisko 1200 mkw. ma nie tylko zaspokoić potrzeby dynamicznie rozwijającej się organizacji, ale także stać się miejscem inspiracji dla zespołu. Przy realizacji transakcji właściciela biurowca, firmę Globalworth, wspierali eksperci z Cushman & Wakefield, odpowiedzialni za komercjalizację tej nieruchomości.
firma
Pokaż firmę
Eventy online
Warszawa, Husarska 48
W Bielanach Wrocławskich zostanie zainwestowane 30 mln zł na rozbudowę sieci wodociągowej. Dla mieszkańców i inwestorówartykuł
Pokaż artykuł
W Bielanach Wrocławskich zostanie zainwestowane 30 mln zł na rozbudowę sieci wodociągowej. Dla mieszkańców i inwestorów
Gmina Kobierzyce we współpracy z LG Chem Energy, gminą Wrocław i MPWiK Wrocław przeznaczy 30 mln zł...
REKLAMA