REKLAMA
Znaleziono 10000 wyników
W Warszawie powstaje kompleks Upper One ze 131,5-metrowym wieżowcem [FILM]artykuł
Pokaż artykuł
W Warszawie powstaje kompleks Upper One ze 131,5-metrowym wieżowcem [FILM]
Realizacja podziemia Upper One, inwestycji spółki deweloperskiej STRABAG Real Estate, wchodzi w kolejną fazę. Spółka budowlana STRABAG, generalny wykonawca, zakończyła budowę ścian szczelinowych zawierających instalację geotermalną. W następnym etapie zostanie wykonana płyta fundamentowa, powstanie też konstrukcja garażu podziemnego do poziomu stropu "0". Według harmonogramu te prace powinny zakończyć się w I kwartale 2025 roku.
Burza wokół planów budowy dużego, 5‑gwiazdkowego hotelu w Tatrachartykuł
Pokaż artykuł
Burza wokół planów budowy dużego, 5‑gwiazdkowego hotelu w Tatrach
Burza wokół planów budowy nowego, luksusowego, dużego hotelu w Tatrach. W Kościelisku rozgorzała jedna z najgłośniejszych lokalnych debat ostatnich lat. Na Polanie Sywarne prywatny inwestor chce postawić 5‑gwiazdkowy hotel z około 300 pokojami, rozbudowaną częścią restauracyjną, kongresową i wellness.
[mazowieckie] Lake House Zegrze - nowa inwestycja nad jeziorem Zegrzeńskim z prywatną przystanią i basenemartykuł
Pokaż artykuł
[mazowieckie] Lake House Zegrze - nowa inwestycja nad jeziorem Zegrzeńskim z prywatną przystanią i basenem
Eko-Park, wiodący deweloper w segmencie premium, kojarzony z prestiżowymi nieruchomościami na stołec...
[zachodniopomorskie] Już ponad połowę mieszkań sprzedanych w drugim etapie Wyspy Solnej w Kołobrzeguartykuł
Pokaż artykuł
[zachodniopomorskie] Już ponad połowę mieszkań sprzedanych w drugim etapie Wyspy Solnej w Kołobrzegu
Realizowana w atrakcyjnej części Kołobrzegu osiedla Wyspa Solna cieszy się dużą popularnością wśród...
Start budowy Parku Zielonej Energii w Gliwicach coraz bliżej [WIZUALIZACJE]artykuł
Pokaż artykuł
Start budowy Parku Zielonej Energii w Gliwicach coraz bliżej [WIZUALIZACJE]
9 maja 2025 roku w gliwickim Ratuszu odbyła się uroczystość podpisania umów związanych z budową Parku Zielonej Energii w Gliwicach – kluczowej inwestycji dla miejskiego ciepłownictwa, a zarazem jednego z najbardziej innowacyjnych technologicznie i nowoczesnych rozwiązań energetycznych w kraju. Podpisy pod dokumentami złożyli przedstawiciele Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej – GLIWICE Sp. z o. o. oraz firm, które zrealizują inwestycję – konsorcjum gliwickich firm MOSTOSTAL ZABRZE GPBP S.A. i PRUiM S.A. oraz niemieckiego OSCHATZ Power GmbH z Essen (nowoczesny blok energetyczny, kocioł wielopaliwowy), a także spółkę AB Industry S.A. z Ożarowa Mazowieckiego (termiczna farma solarna wraz z magazynem ciepła).
TEDi nowym najemcą Galerii Północnej w Warszawieartykuł
Pokaż artykuł
TEDi nowym najemcą Galerii Północnej w Warszawie
Galeria Północna przyciąga nie tylko marki modowe. Obiekt stawia także na obecność w swojej ofercie sklepów z segmentu value retailers, czyli międzynarodowych dyskontów non-food. W obiekcie zadebiutuje marka TEDi, która stworzy tu swój pierwszy sklep w północnej części Warszawy.
Na Bemowie otwarto drugi GIGAmarket Leroy Merlin w Warszawieartykuł
Pokaż artykuł
Na Bemowie otwarto drugi GIGAmarket Leroy Merlin w Warszawie
Na mapie Warszawy przy ulicy Połczyńskiej 121 pojawił się drugi GIGAmarket Leroy Merlin. To już 78. sklep Leroy Merlin w Polsce i 11. obiekt sieci w aglomeracji warszawskiej.
Niemcy nie są zainteresowani budową KDP Poznań – Berlinartykuł
Pokaż artykuł
Niemcy nie są zainteresowani budową KDP Poznań – Berlin
Strona niemiecka nie jest zainteresowana tematem budowy Kolei Dużych Prędkości (KDP) z Berlina do Poznania – powiedział PAP wiceminister infrastruktury Piotr Malepszak. Dodał, że na razie nasi sąsiedzi wolą się skupić na rozwiązaniu problemów z własną siecią kolejową, która stwarza problemy.
Arkady Walendówinwestycja
Pokaż inwestycję
Arkady Walendów
Walendów, Brzozowa
metraże
85 - 114 m2
zakres cen
od 639 000 zł
KGHM rozbudowuje infrastrukturę wokół najgłębszego szybu górniczego w Polsceartykuł
Pokaż artykuł
KGHM rozbudowuje infrastrukturę wokół najgłębszego szybu górniczego w Polsce
W KGHM Polska Miedź S.A. trwają prace związane z budową infrastruktury powierzchniowej szybu GG-1. To największa inwestycja górnicza w Zagłębiu Miedziowym ostatnich lat. Zakończenie aktualnego etapu prac planowane jest na wrzesień 2029 roku. Za realizację inwestycji odpowiada Przedsiębiorstwo Budowy Kopalń PeBeKa S.A. wchodząca w skład Grupy Kapitałowej KGHM.
[Polska] Czym deweloperzy kierują się przy wyborze gruntów pod nowe osiedla?artykuł
Pokaż artykuł
[Polska] Czym deweloperzy kierują się przy wyborze gruntów pod nowe osiedla?
Czy deweloperzy posiadają działki pod budowę kolejnych projektów? Które firmy poszukują gruntów inwe...
Radisson RED Hotel & Radisson RED Apartments Kraków przyjmują pierwszych gości [ZDJĘCIA]artykuł
Pokaż artykuł
Radisson RED Hotel & Radisson RED Apartments Kraków przyjmują pierwszych gości [ZDJĘCIA]
Zakończono realizację budynków Radisson RED Hotel oraz Radisson RED Apartments – kolejnych obiektów w ramach wielofunkcyjnego kompleksu Unity Centre w Krakowie. Od 26 czerwca goście mogą korzystać z udogodnień czterogwiazdkowego hotelu i apartamentowca renomowanej sieci Radisson.
[T08177] Zgierska 6inwestycja
Pokaż inwestycję
[T08177] Zgierska 6
Głowno, ul. Zgierska 6
metraż
1 812 m2
cena
740 000
Osiedle Kossutha 7inwestycja
Pokaż inwestycję
Osiedle Kossutha 7
Katowice, Kossutha 7
[Wrocław] Kamień milowy na budowie Angel Riverartykuł
Pokaż artykuł
[Wrocław] Kamień milowy na budowie Angel River
Inwestycja Angel River właśnie osiągnęła tzw. stan zero. Konstrukcja jednego z najbardziej oczekiwan...
[Kraków] Naturalnie Niebyłainwestycja
Pokaż inwestycję
[Kraków] Naturalnie Niebyła
Kraków, Nowa Huta, Niebyła
Kajdaszainwestycja
Pokaż inwestycję
Kajdasza
Wrocław, Krzyki, Kajdasza
W Warszawie powstanie ultranowoczesne Centrum Cyberbezpieczeństwa NASKartykuł
Pokaż artykuł
W Warszawie powstanie ultranowoczesne Centrum Cyberbezpieczeństwa NASK
• Skala cyberataków ciągle rośnie. Odpowiedzią na nie jest nie tylko inwestycja w ludzi, ale także w infrastrukturę, która umożliwi skuteczniejszą obronę w cyberprzestrzeni
Warszawski biurowiec Saski Crescent z nowym najemcąartykuł
Pokaż artykuł
Warszawski biurowiec Saski Crescent z nowym najemcą
Firma GN Poland, stanowiąca część założonej w Danii Grupy GN – światowego lidera w dziedzinie inteligentnych rozwiązań audio, wideo i gamingowych oraz systemów słuchowych – wynajmie ponad 2000 mkw. powierzchni w butikowym biurowcu Saski Crescent w centrum Warszawy. Nowa siedziba firmy zajmie całe 3. piętro obiektu. Nieruchomość, położona u zbiegu ulic Marszałkowskiej i Królewskiej, uznawana jest za jedną z najlepiej ocenianych lokalizacji na biurowej mapie stolicy i oferuje nowoczesne, energooszczędne i atrakcyjne środowisko pracy. GN Poland wprowadzi się do Saskiego Crescent pod koniec tego roku. Najemcę w poszukiwaniu nowej siedziby wspierała agencja doradcza Colliers. Wynajmującym jest CA Immo, któremu w komercjalizacji budynku towarzyszy CBRE.
Warszawski Służewiec przechodzi kolejną metamorfozę artykuł
Pokaż artykuł
Warszawski Służewiec przechodzi kolejną metamorfozę
Służewiec przechodzi kolejną metamorfozę. Po dekadach dominacji funkcji biurowej, ta część Warszawy przekształca się w zrównoważony, wielofunkcyjny obszar miejski, który żyje przez całą dobę. Kluczowymi motorami zmian są dynamiczny rozwój sektora mieszkaniowego oraz najmu instytucjonalnego, zmniejszenie zasobów biurowych oraz nadrabianie zaległości w infrastrukturze społecznej – wynika z najnowszego raportu międzynarodowej firmy doradczej Cushman & Wakefield „Służewiec: W stronę równowagi”.
REKLAMA