REKLAMA
Znaleziono 10000 wyników
[Kraków] Budynek Mieszkalny, ul. Królowej Jadwigi 11inwestycja
Pokaż inwestycję
[Kraków] Budynek Mieszkalny, ul. Królowej Jadwigi 11
Kraków, Krowodrza, Królowej Jadwigi 11
[Bielsko-Biała] Osiedle "Wyobraźni"inwestycja
Pokaż inwestycję
[Bielsko-Biała] Osiedle "Wyobraźni"
Bielsko-Biała, Złote Łany
[Kraków] Apartamenty "Angel Wawel"inwestycja
Pokaż inwestycję
[Kraków] Apartamenty "Angel Wawel"
Kraków, Śródmieście, Sukiennicza
[Katowice] Okam Trzy Stawyinwestycja
Pokaż inwestycję
[Katowice] Okam Trzy Stawy
Katowice, Paderewskiego, Sikorskiego
Saperska 30inwestycja
Pokaż inwestycję
Saperska 30
Poznań, Wilda, Saperska 30
"Moko"inwestycja
Pokaż inwestycję
"Moko"
Warszawa, Mokotów, Magazynowa
Modernizacja i rozbudowa Kampusu Collegium Medicum (Uniwersytet Jagielloński)inwestycja
Pokaż inwestycję
Modernizacja i rozbudowa Kampusu Collegium Medicum (Uniwersytet Jagielloński)
Kraków, Podgórze, Badurskiego
Hala sportowa w Malczycachinwestycja
Pokaż inwestycję
Hala sportowa w Malczycach
Malczyce, Ujazd Górny, Szkolna 6
Trasa tramwajowa do Dworca Zachodniegoinwestycja
Pokaż inwestycję
Trasa tramwajowa do Dworca Zachodniego
Warszawa, Bitwy Warszawskiej 1920 r.
City Point Okęcieinwestycja
Pokaż inwestycję
City Point Okęcie
Warszawa, Kinetyczna
inwestycja
Pokaż inwestycję
DK45 Zawada-Jełowa
Jełowa
Mercedes-Benz Vans rozpoczyna budowę wielkiej fabryki samochodów na Dolnym Śląskuartykuł
Pokaż artykuł
Mercedes-Benz Vans rozpoczyna budowę wielkiej fabryki samochodów na Dolnym Śląsku
Kolejna wielka inwestycja zagraniczna na Dolnym Śląsku. Mercedes-Benz Vans rozwija swoją sieć produkcyjną i wyznacza kolejny kamień milowy wraz z wbiciem w środę 4 grudnia łopaty i rozpoczęciem budowy nowej fabryki lekkich samochodów dostawczych w Jaworze.
[Wrocław] Nowoczesne centrum naukowo-badawcze we Wrocławiu coraz bliżejartykuł
Pokaż artykuł
[Wrocław] Nowoczesne centrum naukowo-badawcze we Wrocławiu coraz bliżej
Zakończył się pierwszy etap budowy laboratoriów we Wrocławskiem Centrum Badań EIT+. Z tej okazji w d...
[Katowice] Galeria Katowicka: tłok, już na kilka miesięcy przed otwarciemartykuł
Pokaż artykuł
[Katowice] Galeria Katowicka: tłok, już na kilka miesięcy przed otwarciem
Kilkanaście nowych marek na ponad 3 tys. m2 i blisko 90% wynajętej powierzchni – to najnowsze p...
Polska w tyle za Niemcami, pozostającymi pozytywnym wyjątkiem w ponurym krajobrazie europejskiego sektora nieruchomościartykuł
Pokaż artykuł
Polska w tyle za Niemcami, pozostającymi pozytywnym wyjątkiem w ponurym krajobrazie europejskiego sektora nieruchomości
Jak wynika z opublikowanego badania Global Commercial Property Survey, Niemcy i Belgia są jedynymi k...
Wrocław: Są chętni na zakup zabytkowego gmachu przy Powstańców Śląskich. Orange oczekuje 40 mln złartykuł
Pokaż artykuł
Wrocław: Są chętni na zakup zabytkowego gmachu przy Powstańców Śląskich. Orange oczekuje 40 mln zł
Orange Polska S.A. sprzedaje trzypiętrowy budynek dawnej dyrekcji poczty przy ulicy Powstańców Śląsk...
[Wrocław] Urzędnicy oczekują zmian w projekcie osiedla na Ołtaszynieartykuł
Pokaż artykuł
[Wrocław] Urzędnicy oczekują zmian w projekcie osiedla na Ołtaszynie
Budynki mają być niższe i mieć charakter willowy, by były zgodne z obowiązującym planem miejscowym –...
Już wkrótce obowiązkowe stacje ładowania pojazdów elektrycznych przy budynkach niemieszkalnych w Polsceartykuł
Pokaż artykuł
Już wkrótce obowiązkowe stacje ładowania pojazdów elektrycznych przy budynkach niemieszkalnych w Polsce
Uchwalona przez Sejm nowelizacja ustawy o elektromobilności i paliwach alternatywnych (Dz. U. 2022 poz. 1083), a konkretnie art. 26 wprowadza obowiązek zainstalowania w terminie do 1 stycznia 2025 roku minimum jednego punktu ładowania oraz osprzętu do poprowadzenia przewodów dla budynków niemieszkalnych posiadających więcej niż 20 miejsc postojowych, niebędących własnością małego lub średniego przedsiębiorstwa. Wymóg będzie dotyczył jednakowo biurowców, hoteli, szpitali, budynków handlowo-usługowych oraz obiektów kulturalnych, czy przemysłowo-magazynowych. Wydaje się, że 2 lata to dużo...
PepsiCo otworzyło w województwie dolnośląskim nową fabrykę za ponad miliard złotych [FILM]artykuł
Pokaż artykuł
PepsiCo otworzyło w województwie dolnośląskim nową fabrykę za ponad miliard złotych [FILM]
PepsiCo otworzyło w Świętem k. Środy Śląskiej w województwie dolnośląskim piąty zakład produkcyjny w Polsce. Inwestycja o wartości ponad 1 mld zł przyczyni się do rozszerzenia asortymentu oraz zwiększenia skali produkcji skierowanej docelowo na 20 rynków europejskich. Jest to najbardziej zrównoważony środowiskowo, zaawansowany technologicznie i innowacyjny obiekt PepsiCo w Unii Europejskiej. To największa inwestycja w dotychczasowej historii Legnickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.
[Wrocław] Ostatni dzwonek na rządowe dopłaty! Zobacz najciekawsze oferty w ramach MdMartykuł
Pokaż artykuł
[Wrocław] Ostatni dzwonek na rządowe dopłaty! Zobacz najciekawsze oferty w ramach MdM
Chcesz kupić własne lokum i skorzystać z dopłat w ramach rządowego programu Mieszkanie dla Młodych?...
REKLAMA