REKLAMA
Znaleziono 159 wyników
Ponad 500 osób znajdzie pracę w nowej fabryce Valeo Siemens eAutomotive w Czechowicach-Dziedzicachartykuł
Pokaż artykuł
Ponad 500 osób znajdzie pracę w nowej fabryce Valeo Siemens eAutomotive w Czechowicach-Dziedzicach
Valeo Siemens eAutomotive, czołowy dostawca silników i technologii do samochodów elektrycznych oraz...
Francuska firma z branży automotive Valeo wynajmuje powierzchnię w parku magazynowym DL Invest Group w Czechowicach-Dziedzicachartykuł
Pokaż artykuł
Francuska firma z branży automotive Valeo wynajmuje powierzchnię w parku magazynowym DL Invest Group w Czechowicach-Dziedzicach
Firma Valeo wprowadziła się do projektu zrealizowanego przez DL Invest Group w Czechowicach-Dziedzicach i w sumie objęła kilkanaście tysięcy metrów kwadratowych powierzchni magazynowej i biurowej.
[Skawina] Magazyn Valeoinwestycja
Pokaż inwestycję
[Skawina] Magazyn Valeo
Skawina, Rzepnik, Torowa
Globalny, francuski koncern automotive Valeo tworzy w Polsce europejskie centrum R&D. Nowe miejsca pracy dla inżynierówartykuł
Pokaż artykuł
Globalny, francuski koncern automotive Valeo tworzy w Polsce europejskie centrum R&D. Nowe miejsca pracy dla inżynierów
Grupa Valeo, globalny lider branży automotive, ogłasza strategiczną transformację swojego zakładu zlokalizowanego w Czechowicach-Dziedzicach (woj. śląskie), który staje się kluczowym europejskim centrum badawczo-rozwojowym Grupy Valeo. Ten ruch, połączony z rekrutacją ponad 100 wysoko wykwalifikowanych inżynierów, ma na celu umocnienie pozycji Valeo jako lidera w dynamicznie rozwijającym się sektorze elektromobilności.
Globalny lider branży automotive Valeo tworzy w Polsce europejskie centrum R&D. Trwa rekrutacja inżynierówartykuł
Pokaż artykuł
Globalny lider branży automotive Valeo tworzy w Polsce europejskie centrum R&D. Trwa rekrutacja inżynierów
Grupa Valeo, globalny lider branży automotive, ogłasza strategiczną transformację swojego zakładu w Czechowicach-Dziedzicach (woj. śląskie), który staje się kluczowym europejskim centrum badawczo-rozwojowym Grupy Valeo. Ten ruch, połączony z rekrutacją ponad 100 wysoko wykwalifikowanych inżynierów, ma na celu umocnienie pozycji Valeo jako lidera w dynamicznie rozwijającym się sektorze elektromobilności.
Siemens HQinwestycja
Pokaż inwestycję
Siemens HQ
Warszawa, Praga-Południe, Żupnicza 11
[śląskie] Firma samochodowa nowym najemcą w Śląskim Centrum Logistycznymartykuł
Pokaż artykuł
[śląskie] Firma samochodowa nowym najemcą w Śląskim Centrum Logistycznym
Producent produktów dla przemysłu samochodowego wprowadził się do Śląskiego Centrum Logistycznego na...
Światowy gigant z branży automotive pozostaje w SEGRO Logistics Park Strykówartykuł
Pokaż artykuł
Światowy gigant z branży automotive pozostaje w SEGRO Logistics Park Stryków
Firma SEGRO przedłużyła współpracę z Valeo w swoim flagowym parku w Polsce Centralnej: SEGRO Logistics Park Stryków. Wiodący właściciel i zarządca nowoczesnych powierzchni magazynowych i produkcyjnych podpisał umowę na ponad 12 200 mkw.
Znana polska firma z branży automotive przeprowadzi zwolnienia grupoweartykuł
Pokaż artykuł
Znana polska firma z branży automotive przeprowadzi zwolnienia grupowe
Kolejna firma z branży automotive w Polsce ma problemy i tnie zatrudnienie. Zakład Elektrotechniki Motoryzacyjnej (ZEM) w Ełku, jeden z największych pracodawców na Mazurach, ogłosił zamiar przeprowadzenia zwolnień grupowych. Pracę straci 241 osób. Ta polska firma boryka się od kilkunastu lat z problemami finansowymi, a ratunkiem miało być przeniesienie produkcji na Ukrainę. Plany te pokrzyżowała wojna.
Siemens zwiększy zatrudnienie w fabryce szaf sterowniczych pod Wrocławiemartykuł
Pokaż artykuł
Siemens zwiększy zatrudnienie w fabryce szaf sterowniczych pod Wrocławiem
Siemens Polska zatrudni w ciągu najbliższych 12 miesięcy ok. 50 elektromonterek i elektromonterów w swoim zakładzie produkcyjnym w Mirkowie pod Wrocławiem. W otwartej w 2019 roku fabryce, produkowane są nowoczesne szafy sterownicze wykorzystywane w zakładach produkcyjnych w Polsce i na całym świecie.
[Wrocław] Nokia Siemens Networks otworzy centrum R&D w nowym biurowcu na Strzegomskiej?artykuł
Pokaż artykuł
[Wrocław] Nokia Siemens Networks otworzy centrum R&D w nowym biurowcu na Strzegomskiej?
Prawdopodobnie to właśnie gigant technologii mobilnych jest nowym najemcą powierzchni w Green Towers...
[Wrocław] Gigant technologii mobilnych zatrudnia we Wrocławiu. Potrzeba 200 inżynierówartykuł
Pokaż artykuł
[Wrocław] Gigant technologii mobilnych zatrudnia we Wrocławiu. Potrzeba 200 inżynierów
Dwieście osób, głównie inżynierów i programistów, znajdzie w najbliższym czasie pracę we wrocławskim...
[Wrocław] Gigant technologii mobilnych zatrudnia we Wrocławiu. Potrzeba 200 inżynierówartykuł
Pokaż artykuł
[Wrocław] Gigant technologii mobilnych zatrudnia we Wrocławiu. Potrzeba 200 inżynierów
Dwieście osób, głównie inżynierów i programistów, znajdzie w najbliższym czasie pracę we wrocławskim...
Niemiecki koncern BSH rozszerza produkcję we Wrocławiu. Będą nowe miejsca pracyartykuł
Pokaż artykuł
Niemiecki koncern BSH rozszerza produkcję we Wrocławiu. Będą nowe miejsca pracy
Jeden z największych niemieckich koncernów zwiększy zatrudnienie w swojej fabryce w stolicy Dolnego...
Niemiecki koncern BSH zrealizuje nową inwestycję w Rzeszowieartykuł
Pokaż artykuł
Niemiecki koncern BSH zrealizuje nową inwestycję w Rzeszowie
Kolejna wielka i znana międzynarodowa firma zdecydowała się na zwiększenie swoich inwestycji w stolicy Podkarpacia.
Wielomiliardowe inwestycje PGE! Wybrano wykonawcę wielkich, szczytowych elektrowni gazowych w Rybniku oraz Gryfinieartykuł
Pokaż artykuł
Wielomiliardowe inwestycje PGE! Wybrano wykonawcę wielkich, szczytowych elektrowni gazowych w Rybniku oraz Gryfinie
Grupa PGE wybrała generalnego wykonawcę bloków gazowych szczytowych pracujących w cyklu otwartym (OCGT) w Rybniku oraz Gryfinie. Przetargi dotyczyły zaprojektowania i budowy bloków w formule pod klucz. Projekty o mocy ok. 600 MW każdy zrealizuje konsorcjum firm w składzie: Polimex Mostostal S.A., jako lider konsorcjum, Siemens Energy sp. z o.o., Siemens Energy Global GmbH & Co. KG.
[Gorzów Wielkopolski] Umowa na budowę bloku gazowo-parowego podpisanaartykuł
Pokaż artykuł
[Gorzów Wielkopolski] Umowa na budowę bloku gazowo-parowego podpisana
PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna i konsorcjum firm Siemens oraz Siemens Industrial Turbomac...
[Gorzów Wielkopolski] Siemens wybuduje blok gazowo-parowyartykuł
Pokaż artykuł
[Gorzów Wielkopolski] Siemens wybuduje blok gazowo-parowy
Oferta konsorcjum Siemens i Siemens Industrial Turbomachinery została wybrana jako najkorzystniejsza...
Niemiecki koncern BSH wybuduje w Rzeszowie Centrum Badań i Rozwoju małego AGD [WIZUALIZACJE]artykuł
Pokaż artykuł
Niemiecki koncern BSH wybuduje w Rzeszowie Centrum Badań i Rozwoju małego AGD [WIZUALIZACJE]
Kolejna wielka, znana, międzynarodowa firma inwestuje w Rzeszowie. Niemiecki koncern BSH wybuduje w stolicy Podkarpacia Centrum Badań i Rozwoju małego AGD. Zlokalizowane bezie przy ulicy Hoffmanowej 19, na terenie należącym do inwestora.
PGE podpisała umowę na budowę i serwisowanie bloku gazowo-parowego w Rybnikuartykuł
Pokaż artykuł
PGE podpisała umowę na budowę i serwisowanie bloku gazowo-parowego w Rybniku
PGE Polska Grupa Energetyczna podpisała umowę z konsorcjum w składzie Polimex Mostostal i Siemens Energy na budowę bloku gazowo-parowego o mocy 882 MW w Rybniku. Oprócz umowy na generalną realizację inwestycji, dotyczącej budowy bloku o wartości ok. 3 mld złotych netto, zawarta została także wieloletnia umowa serwisowa o wartości ponad 0,76 mld zł netto.
REKLAMA