REKLAMA
Znaleziono 10000 wyników
GDDKiA ogłosiła przetarg na nowy przebieg DK9 w woj. podkarpackimartykuł
Pokaż artykuł
GDDKiA ogłosiła przetarg na nowy przebieg DK9 w woj. podkarpackim
60 km będzie liczył nowy odcinek drogi krajowej nr 9 od S74 w okolicy Tarnobrzega do węzła Rzeszów Zachód na A4. Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad (GDDKiA) ogłosiła 24 września przetarg na prace przygotowawcze dla budowy nowego przebiegu trzech odcinków DK9, które uzupełnią przygotowywane już obwodnice Nowej Dęby i Kolbuszowej. Termin składania ofert mija 31 października br.
Miliony złotych trafi do gmin i powiatów z obszaru otoczenia Lotniska CPK artykuł
Pokaż artykuł
Miliony złotych trafi do gmin i powiatów z obszaru otoczenia Lotniska CPK
Miliony złotych trafi do gmin i powiatów z obszaru otoczenia Lotniska CPK. Modernizacja wielospecjalistycznej przychodni ambulatoryjnej oraz nowo powstającej przychodni POZ, budowa oświetlenia ulicznego w Holendrach Baranowskich czy też budowa obiektu Gminnej Biblioteki Publicznej w Teresinie – to tylko niektóre z działań, których realizację będzie wspierał CPK w ramach Programu Pomostowego Strategii rozwoju obszaru otoczenia CPK 2025. Łącznie na działania w ramach tego programu przeznaczono 39 mln zł. Natomiast w ramach Programu Zdrowie 2 wsparcie w wysokości 14,5 mln zł trafi do trzech szpitali z powiatów grodziskiego, sochaczewskiego i żyrardowskiego. Fundusze przeznaczone zostaną m.in. na zakup nowoczesnej aparatury diagnostycznej, doposażenie i rozbudowę pomieszczeń szpitalnych oraz realizację programu profilaktycznego dla mieszkańców.
Obwodnica Oświęcimia: Tak dużych prac tego typu w Polsce jeszcze nie było [FILM+ZDJĘCIA]artykuł
Pokaż artykuł
Obwodnica Oświęcimia: Tak dużych prac tego typu w Polsce jeszcze nie było [FILM+ZDJĘCIA]
Tak dużych prac tego typu w Polsce jeszcze nie było. Rozpoczęto przeciskanie ogromnego, ważącego ponad 5,5 tysiąca ton betonowego prostopadłościanu pod torami kolejowymi w Oświęcimiu. To najtrudniejsza część prac na budowie nowej drogi krajowej nr 44.
Pociągi wrócą do Łomży, do Ostrołęki – dojadą sprawniejartykuł
Pokaż artykuł
Pociągi wrócą do Łomży, do Ostrołęki – dojadą sprawniej
Do Łomży pociągi wrócą, do Ostrołęki – dojadą sprawniej. Wygodne podróże będą efektem inwestycji realizowanych na liniach kolejowych prowadzących do obu miast. Roboty postępują, a pierwszych pozytywnych zmian należy spodziewać się w czerwcu. W planach Polskich Linii Kolejowych SA są także dalsze inwestycje zwiększające możliwości kolei w regionie.
Q2Studio firma
Pokaż firmę
Q2Studio
Wrocław, Życzliwa 17/2
firma
Pokaż firmę
HomeDekor Filipek - Rolety Grudziądz - Żaluzje - Moskitiery
Grudziądz, Śniadeckich 64/3
artykuł
Pokaż artykuł
[Warszawa] Na warszawskim rynku wtórnym brakuje ofert z dopłatą
Jak wynika z najnowszego raportu Metrohouse, Szybko.pl i Expandera,  niemal niemożliwe jest zna...
[Europa] Piłkarze na Euro 2016 – na ile mieszkań mogą zarobić?artykuł
Pokaż artykuł
[Europa] Piłkarze na Euro 2016 – na ile mieszkań mogą zarobić?
Na szali trwających obecnie Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej 2016 obok bezcennych rzeczy, takich jak...
[Wrocław] Wrocławski DoubleTree by Hilton tuż przed otwarciem. Poznaj liczbyartykuł
Pokaż artykuł
[Wrocław] Wrocławski DoubleTree by Hilton tuż przed otwarciem. Poznaj liczby
23 tys. ciasteczek do końca roku, 317 mkw na bal, 1 tys. poduszek, 8 tys. kart magnetycznych. Hotel...
[wielkopolskie] Szkoła Podstawowa w Kobylnicy stawia na rozwójartykuł
Pokaż artykuł
[wielkopolskie] Szkoła Podstawowa w Kobylnicy stawia na rozwój
Wymarzona sala gimnastyczna i nowe sale dydaktyczne. Dzieci i rodzice uczniów ze Szkoły Podstawowej...
[Wrocław] Zielona dogrywka WBO rusza w przyszłym tygodniuartykuł
Pokaż artykuł
[Wrocław] Zielona dogrywka WBO rusza w przyszłym tygodniu
Osiem zielonych projektów z 39 wybranych przez ekspertów miasto zrealizuje w 2019 roku. Mieszkańcy m...
Warszawa: Varso Tower – najwyższy budynek w UE pnie się w górę mimo pandemii koronawirusa [FILM]artykuł
Pokaż artykuł
Warszawa: Varso Tower – najwyższy budynek w UE pnie się w górę mimo pandemii koronawirusa [FILM]
Dwie prawie stumetrowe wieże przy Dworcu Centralnym są już w pełni wynajęte i wkrótce także druga z...
[Wrocław] 1KS Ślęza i PZLA wybudują nową halę sportową na wrocławskich Kłokoczycachartykuł
Pokaż artykuł
[Wrocław] 1KS Ślęza i PZLA wybudują nową halę sportową na wrocławskich Kłokoczycach
W poniedziałek w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Dolnośląskiego podpisano list intencyjny w spra...
[Poznań] Kamień węgielny pod osiedle Vilda Park w Poznaniu wmurowanyartykuł
Pokaż artykuł
[Poznań] Kamień węgielny pod osiedle Vilda Park w Poznaniu wmurowany
W Poznaniu przy ul. Droga Dębińska odbyła się uroczystość wmurowania kamienia węgielnego pod osiedla...
Wrocław: Miasto oszczędziło prawie 400 tysięcy złotych na projekcie remontu Pomorskiej. Znamy wykonawcęartykuł
Pokaż artykuł
Wrocław: Miasto oszczędziło prawie 400 tysięcy złotych na projekcie remontu Pomorskiej. Znamy wykonawcę
Mieszkańcy Nadodrze są coraz bliżej doczekania się po latach przebudowy jednej z głównych ulic na sw...
Mercedes wkrótce ruszy z budową wielkiej fabryki e-vanów w Jaworzeartykuł
Pokaż artykuł
Mercedes wkrótce ruszy z budową wielkiej fabryki e-vanów w Jaworze
Kolejna wielka inwestycja globalnego koncernu motoryzacyjnego Daimler AG w Jaworze, w województwie dolnośląskim. Do istniejącej od 2019 roku fabryki silników i fabryki baterii do samochodów elektrycznych, która powstała 2020 r., tym razem dokłada produkcję i lakierowanie karoserii do pojazdów użytkowych typu VAN.EA. Jest to naturalny rozwój już istniejącej infrastruktury koncernu Mercedes Benz. Od 2019 roku w Jaworze produkowane są silniki do samochodów osobowych Mercedes, od 2020 roku silniki elektryczne. Inwestorem jest polska spółka tego niemieckiego koncernu – Mercedes-Benz Manufacturing Poland.
Mercedes-Benz Vans rozpoczyna budowę wielkiej fabryki samochodów na Dolnym Śląskuartykuł
Pokaż artykuł
Mercedes-Benz Vans rozpoczyna budowę wielkiej fabryki samochodów na Dolnym Śląsku
Kolejna wielka inwestycja zagraniczna na Dolnym Śląsku. Mercedes-Benz Vans rozwija swoją sieć produkcyjną i wyznacza kolejny kamień milowy wraz z wbiciem w środę 4 grudnia łopaty i rozpoczęciem budowy nowej fabryki lekkich samochodów dostawczych w Jaworze.
Budowa Krakowskiego Centrum Muzyki w Cichym Kąciku rośnie w oczach [ZDJĘCIA + WIZUALIZACJE]artykuł
Pokaż artykuł
Budowa Krakowskiego Centrum Muzyki w Cichym Kąciku rośnie w oczach [ZDJĘCIA + WIZUALIZACJE]
Budowa Krakowskiego Centrum Muzyki w Cichym Kąciku rośnie w oczach. Wystarczy krótki spacer ulicą Piastowską, by się o tym przekonać. Wzrok przyciągają nie tylko cztery dźwigi, wysokie na kilkadziesiąt metrów, ale też pnące się do góry ściany podziemnej sali koncertowej.
Kolejna wielka inwestycja Mercedes-Benz na Dolnym Śląskuartykuł
Pokaż artykuł
Kolejna wielka inwestycja Mercedes-Benz na Dolnym Śląsku
Kolejna wielka inwestycja globalnego koncernu motoryzacyjnego Daimler AG w Jaworze, w województwie dolnośląskim. Do istniejącej od 2019 roku fabryki silników i fabryki baterii do samochodów elektrycznych, która powstała 2020 r., tym razem dokłada produkcję i lakierowanie karoserii do pojazdów użytkowych typu VAN.EA Inwestorem jest polska spółka tego niemieckiego koncernu – Mercedes-Benz Manufacturing Poland. Inwestor otrzymał kilka dni temu decyzję o wsparciu swojej inwestycji.
Biedronka na wiosnę otworzyła ponad 30 nowoczesnych sklepów [LOKALIZACJE]artykuł
Pokaż artykuł
Biedronka na wiosnę otworzyła ponad 30 nowoczesnych sklepów [LOKALIZACJE]
Biedronka nie zwalnia tempa w swoim jubileuszowym roku! Po symbolicznym otwarciu 30 nowych placówek w styczniu, dokładnie w 30-lecie działalności sieci w Polsce, firma kontynuuje ekspansję i na klientów czeka ponad 30 kolejnych sklepów. Tylko w marcu otworzy 11 nowych punktów, a w duchu wiosennych porządków Biedronka udostępni 26 placówek po kompleksowej modernizacji.
REKLAMA