REKLAMA
Znaleziono 10000 wyników
[Wrocław] Remont kamienic przy Kluczborska 11a-17a w oficynieinwestycja
Pokaż inwestycję
[Wrocław] Remont kamienic przy Kluczborska 11a-17a w oficynie
Wrocław, Śródmieście, Kluczborska 13a
Biurowiec MPK, ul. Bolesława Prusainwestycja
Pokaż inwestycję
Biurowiec MPK, ul. Bolesława Prusa
Wrocław, Śródmieście, Bolesława Prusa 75-79
[Wrocław] Osada Zielonainwestycja
Pokaż inwestycję
[Wrocław] Osada Zielona
Wrocław, Fabryczna, Halicka
BWA Wrocławinwestycja
Pokaż inwestycję
BWA Wrocław
Wrocław, Śródmieście, Księcia Witolda 6
Małopolska: Atlas Ward Polska rozbudowuje Fabrykę Taśm Transporterowych WOLBROM S.A.artykuł
Pokaż artykuł
Małopolska: Atlas Ward Polska rozbudowuje Fabrykę Taśm Transporterowych WOLBROM S.A.
W miejscowości Wolbrom, w powiecie olkuskim (województwo małopolskie), trwa rozbudowa Fabryka Taśm Transporterowych WOLBROM S.A. W ramach nowej inwestycji powstaje zaawansowana technologicznie hala produkcyjna wraz z budynkiem biurowo-technicznym.
Duży, polski producent mebli inwestuje w woj. warmińsko-mazurskimartykuł
Pokaż artykuł
Duży, polski producent mebli inwestuje w woj. warmińsko-mazurskim
Kolejna polska firma uzyskała wsparcie od Warmińsko-Mazurskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej (WMSSE S.A.), w ramach Polskiej Strefy Inwestycji i będzie mogła korzystać ze zwolnienia od podatku dochodowego.
[Dolny Śląsk] Steinpol Central Services zainwestuje w Wołowie – powstanie 400 nowych miejsc pracyartykuł
Pokaż artykuł
[Dolny Śląsk] Steinpol Central Services zainwestuje w Wołowie – powstanie 400 nowych miejsc pracy
Firma z branży meblarskiej Steinpol Central Services w przyszłym roku wybuduje halę produkcyjną w Wo...
[Dolny Śląsk] Włoski inwestor wybuduje fabrykę w Świebodzicachartykuł
Pokaż artykuł
[Dolny Śląsk] Włoski inwestor wybuduje fabrykę w Świebodzicach
Włoska firma ISOPAK kupiła 2,75 ha działkę w świebodzickiej podstrefie WSSE "Invest-Park". Teren zlo...
[śląskie] Panattoni zbuduje obiekt przemysłowy dla Eltek Poland w Bielsku-Białejartykuł
Pokaż artykuł
[śląskie] Panattoni zbuduje obiekt przemysłowy dla Eltek Poland w Bielsku-Białej
Panattoni Europe, lider rynku powierzchni przemysłowych w Europie podpisał właśnie umowę z Eltek Pol...
W województwie świętokrzyskim ARP Budownictwo otworzyło nowoczesny zakład prefabrykacji betonowej [FILM]artykuł
Pokaż artykuł
W województwie świętokrzyskim ARP Budownictwo otworzyło nowoczesny zakład prefabrykacji betonowej [FILM]
Spółka ARP Budownictwo należąca do Agencji Rozwoju Przemysłu S.A. otwiera nowoczesną fabrykę prefabrykatów w Suchedniowie. Inwestycja powstanie w miejsce zakładów „Marywil”, które w 2019 r. zostały przejęte przez ARP S.A. W fabryce znajdzie zatrudnienie co najmniej 100 osób.
Światowy gigant zainwestuje pod Szprotawą, w województwie lubuskimartykuł
Pokaż artykuł
Światowy gigant zainwestuje pod Szprotawą, w województwie lubuskim
Kolejna wielka, zagraniczna firma zdecydowała się na inwestycję w województwie lubuskim. Tym razem miejscowości Wiechlice pod Szprotawą, na terenie tamtejszej strefy gospodarczej. Nowym inwestorem jest globalny koncern SANHUA Holding Group Co., Ltd. Firma jest światowym liderem w produkcji komponentów do systemów chłodniczych, klimatyzacyjnych i grzewczych.
Nysa stanie się żelkową potęgąartykuł
Pokaż artykuł
Nysa stanie się żelkową potęgą
Jeden z największych producentów słodyczy w Polsce i jeden z wiodących producentów żelków w Europie Grupa Otmuchów po miesiącach prac nad nowymi liniami produkcyjnymi, tygodniach testowania maszyn oraz ich kalibrowaniu, oficjalnie otworzyła nowe linie produkcyjne w fabryce w Nysie w województwie opolskim.
W woj. wielkopolskim powstanie najnowocześniejsza fabryka pianki poliuretanowej w Polsceartykuł
Pokaż artykuł
W woj. wielkopolskim powstanie najnowocześniejsza fabryka pianki poliuretanowej w Polsce
Kolejna duża inwestycja w powiecie leszczyńskim, w województwie wielkopolskim. W miejscowości Maryszewice (gmina Lipno) pod Lesznem od maja ubiegłego roku trwa budowa najnowocześniejszej fabryki pianki poliuretanowej w Polsce.
Belgijski gigant branży dań gotowych rozbuduje fabrykę w Opoluartykuł
Pokaż artykuł
Belgijski gigant branży dań gotowych rozbuduje fabrykę w Opolu
Belgijska spółka What’s Cooking, jeden z największych producentów dań gotowych w Europie, rozbudowuje swoją fabrykę w Opolu. Nowa część zakładu powstaje na terenie dawnej fabryki Hongbo i ma rozpocząć produkcję w 2027 roku. Firma zapowiada, że opolski zakład produkcyjny stanie się jednym z najważniejszych punktów jej działalności — zarówno w Polsce, jak i na całym kontynencie.
Event Hall w warszawskiej Fabryce Norblina już otwartyartykuł
Pokaż artykuł
Event Hall w warszawskiej Fabryce Norblina już otwarty
Fabryka Norblina zyskała nową przestrzeń do organizacji wydarzeń. Event Hall to 670 mkw. powierzchni urządzonej w industrialnym stylu, przeznaczonej na eventy, które mogą zgromadzić nawet do 500 osób. Znajduje się w kinie KinoGram na poziomie +2 w budynku Galwan na terenie warszawskiego kompleksu przy ulicy Żelaznej.
[Polska] Dzielnice z największą i najmniejszą ofertą deweloperskich mieszkańartykuł
Pokaż artykuł
[Polska] Dzielnice z największą i najmniejszą ofertą deweloperskich mieszkań
W każdym mieście są dzielnice, w których wybór mieszkań z rynku pierwotnego jest ogromny. Są również...
Park Kleciński we Wrocławiu powiększył się o nowe tereny [FILM + ZDJĘCIA]artykuł
Pokaż artykuł
Park Kleciński we Wrocławiu powiększył się o nowe tereny [FILM + ZDJĘCIA]
Stolica Dolnego Śląska wzbogaciła się o nowe zielone, uporządkowane tereny. Park Kleciński został po...
Nowe europejskie prawo: koniec polskiego sektora bateryjnego?artykuł
Pokaż artykuł
Nowe europejskie prawo: koniec polskiego sektora bateryjnego?
Unia Europejska przygotowuje regulacje, które mogą stanowić poważne wyzwanie dla polskiego sektora baterii, wartego aż 38 mld zł. Nowe przepisy, o których wprowadzenie intensywnie zabiega Francja, znacznie ograniczą konkurencyjność polskich firm. – Przyjęcie tych regulacji w obecnie proponowanej formie stwarza realne zagrożenie dla krajowej gospodarki – podkreśla Polskie Stowarzyszenie Nowej Mobilności (PSNM).
Na południu Wrocławia powstanie nowe, wielkie osiedle tzw. "neoTBS" [WIZUALIZACJE]artykuł
Pokaż artykuł
Na południu Wrocławia powstanie nowe, wielkie osiedle tzw. "neoTBS" [WIZUALIZACJE]
W stolicy Dolnego Śląska planowana jest realizacja kolejnego wielkiego osiedla mieszkaniowego. Powstanie w południowej części miasta, na pograniczu Wojszyc i Jagodna czyli na terenie, który w ostatnim czasie jest bardzo intensywnie i szybko zabudowywany. Będzie to pierwsza we Wrocławiu inwestycja w ramach "społecznej inicjatywy mieszkaniowej", czyli w założeniu, tanich mieszkań na wynajem, tzw. "neoTBS".
RED Real Estate Development Sp. z o.o.firma
Pokaż firmę
RED Real Estate Development Sp. z o.o.
Warszawa, Al. Jerozolimskie 53
REKLAMA