REKLAMA
Znaleziono 6097 wyników
Drugi etap tramwaju na Naramowice – najpierw projektartykuł
Pokaż artykuł
Drugi etap tramwaju na Naramowice – najpierw projekt
Na najbliższą sesję Rady Miasta Poznania został skierowany wniosek o przyznanie środków na wykonanie pełnej dokumentacji projektowej dla II etapu trasy tramwajowej na Naramowice (od pętli Wilczak do Małych Garbar). Dzięki temu jest szansa na ogłoszenie przetargu jeszcze tym roku, czyli szybciej niż pierwotnie planowano. Miasto jest zdeterminowane żeby jak najszybciej rozpocząć prace projektowe. Sprawa zaawansowania tej kluczowej dla Poznania inwestycji i trybu jej realizacji została przedstawiona radnym z Komisji Transportu Rady Miasta Poznania.
[Wrocław] Prawie 150 mln zł na rozbudowę Magnolii. Inwestycja skończy się w kwietniu 2014artykuł
Pokaż artykuł
[Wrocław] Prawie 150 mln zł na rozbudowę Magnolii. Inwestycja skończy się w kwietniu 2014
Już wkrótce ruszy rozbudowa największego na Dolnym Śląsku centrum handlowego - właśnie podpisano opi...
[śląskie] Biuro Inwestycji Kapitałowych z pozwoleniem na rozbudowę Śląskiego Centrum Logistycznegoartykuł
Pokaż artykuł
[śląskie] Biuro Inwestycji Kapitałowych z pozwoleniem na rozbudowę Śląskiego Centrum Logistycznego
Deweloper nieruchomości magazynowych BIK S.A. otrzymał pozwolenia na budowę III fazy Śląskiego Centr...
Hydro-Centrum I Roman Torończakfirma
Pokaż firmę
Hydro-Centrum I Roman Torończak
Wrocław, Łęczycka 15
Przedszkole publiczne, ul. Bagatela/Lekcyjnainwestycja
Pokaż inwestycję
Przedszkole publiczne, ul. Bagatela/Lekcyjna
Wrocław, Psie Pole, Bagatela/Lekcyjna
Maczfit zwiększa możliwości produkcyjne oraz zatrudnienie dzięki rozbudowie zakładu w Szymanowie pod Warszawąartykuł
Pokaż artykuł
Maczfit zwiększa możliwości produkcyjne oraz zatrudnienie dzięki rozbudowie zakładu w Szymanowie pod Warszawą
Polska firma z branży diet i cateringu Maczfit zakończyła rozbudowę zakładu produkcyjnego w Szymanowie (powiat sochaczewski) pod Warszawą, otwierając w połowie maja br. dwie nowe hale produkcyjno-magazynowe. Realizowana przez ponad rok inwestycja pozwoliła na skonsolidowanie produkcji w jednym miejscu zwiększając powierzchnię obiektu o 32% i pozwoliła firmie podnieść wydajność produkcji o 30%.
Nowa Papierniainwestycja
Pokaż inwestycję
Nowa Papiernia
Wrocław, Stare Miasto, Kościuszki 142a
Fabrica Ursusinwestycja
Pokaż inwestycję
Fabrica Ursus
Warszawa, Ursus, Dyrekcyjna
Fabryka SM Mlekovitainwestycja
Pokaż inwestycję
Fabryka SM Mlekovita
Wysokie Mazowieckie, Ludowa 122
[Poznań] Osiedle "Nowe Piotrowo"inwestycja
Pokaż inwestycję
[Poznań] Osiedle "Nowe Piotrowo"
Firma Europapier Polska zostaje w Błoniu na dłużejartykuł
Pokaż artykuł
Firma Europapier Polska zostaje w Błoniu na dłużej
Firma Europapier Polska renegocjowała umowę na wynajem ponad 14 tys. mkw. powierzchni magazynowo-biurowej w kompleksie logistycznym P3 Błonie. Najemcę reprezentowała firma doradcza Newmark Polska.
Nad Jeziorem Maltańskim w Poznaniu powstanie nowy, 5-gwiazdkowy hotel [WIZUALIZACJE]artykuł
Pokaż artykuł
Nad Jeziorem Maltańskim w Poznaniu powstanie nowy, 5-gwiazdkowy hotel [WIZUALIZACJE]
W stolicy Wielkopolski, nad Jeziorem Maltańskim, powstanie nowy, 5-gwiazdkowy hotel. Po wielu miesiącach starań inwestora, spółki Malta Ski, Urząd Miasta w Poznaniu wydał pozwolenie na realizację tej inwestycji.
Za 150 mln euro w Warszawie powstanie kompleks mixed-use Drucianka Campus [WIZUALIZACJE]artykuł
Pokaż artykuł
Za 150 mln euro w Warszawie powstanie kompleks mixed-use Drucianka Campus [WIZUALIZACJE]
Kolejny wielki projekt typu mixed-use w Warszawie. Liebrecht & wooD rozpoczął prace przygotowawcze do realizacji swojej najnowszej inwestycji na warszawskiej Pradze-Północ. W ramach rewitalizacji Warszawskiej Fabryki Drutu, Sztyftu i Gwoździ (Drucianki) powstanie Drucianka Campus – innowacyjny kampus mixed-use oferujący 42 000 mkw. powierzchni biurowej oraz ponad 7 500 mkw. dodatkowej powierzchni przeznaczonej na część handlową, usługową oraz eventową.
Ponad 800 miejsc pracy uratowane. Światowy gigant przejmuje dużą fabrykę w woj. śląskimartykuł
Pokaż artykuł
Ponad 800 miejsc pracy uratowane. Światowy gigant przejmuje dużą fabrykę w woj. śląskim
Bardzo dobra informacja dla Bielska-Białej. Zostanie uratowane ponad 800 miejsc pracy, w tym liczącym ponad 165 tysięcy mieszkańców mieście w województwie śląskim. Szwajcarsko-szwedzki koncern ABB sfinalizował zapowiadaną od lutego sprzedaż zakładu produkcyjnego w tej lokalizacji. Transakcja została oficjalnie zakończona 30 kwietnia. Co najważniejsze, mimo zmiany właściciela, ponad siedmiuset pracowników zachowało zatrudnienie. 100 kolejnych pozostanie nadal w strukturach firmy ABB.
Wielka inwestycja za ok. 600 mln zł! Nowa fabryka małego AGD dla BSH pod Rzeszowem rozpoczęła produkcjęartykuł
Pokaż artykuł
Wielka inwestycja za ok. 600 mln zł! Nowa fabryka małego AGD dla BSH pod Rzeszowem rozpoczęła produkcję
BSH, producent AGD marek Bosch i Siemens, przeniósł produkcję do nowej i większej fabryki w Rudnej Wielkiej, nieopodal Rzeszowa. Zakład produkcji małego AGD wybudowała firma Panattoni. Całkowita wartość tego projektu wyniosła niemal 600 milionów złotych. Budowa rozpoczęła się na początku ubiegłego roku i została zrealizowana zgodnie z planem. Firma BSH właśnie przeniosła maszyny produkcyjne z dotychczasowej, pobliskiej lokalizacji.
[Komorniki] Segro Logistics Park Poznańinwestycja
Pokaż inwestycję
[Komorniki] Segro Logistics Park Poznań
Duża japońska firma z branży automotive zwolni wszystkich pracowników w Polsceartykuł
Pokaż artykuł
Duża japońska firma z branży automotive zwolni wszystkich pracowników w Polsce
Kolejna zła wiadomość dotycząca branży motoryzacyjnej (automotive) w Polsce. Do grona firm, które przeprowadzą grupowe zwolnienia dołączyła firma TOHO Poland Sp. z o.o., będąca częścią japońskiej TOHO Group. Firma podjęła decyzję o likwidacji swojej fabryki w Polsce, zlokalizowanej w Radomiu, w województwie mazowieckim. Pracę straci cała załoga polskiej fabryki tego koncernu.
Duży amerykański koncern zamyka fabrykę w Wielkopolsce. Zwolni całą załogęartykuł
Pokaż artykuł
Duży amerykański koncern zamyka fabrykę w Wielkopolsce. Zwolni całą załogę
Kolejna dezinwestycja w Polsce. Tym razem w województwie wielkopolskim. Zakład produkujący urządzenia pod japońską, światową marką Toshiba, należący i zarządzany przez amerykański koncern Carrier Global Corporation, ogłosił plan zamknięcia swojej fabryki w Gnieźnie.
We Wrocławiu ruszyła budowa pierwszej w Polsce fabryki cienkowarstwowych ogniw fotowoltaicznych [WIZUALIZACJE+ZDJĘCIA]artykuł
Pokaż artykuł
We Wrocławiu ruszyła budowa pierwszej w Polsce fabryki cienkowarstwowych ogniw fotowoltaicznych [WIZUALIZACJE+ZDJĘCIA]
W stolicy Dolnego Śląska ruszyła realizacja kolejnej, dużej inwestycji z branży najnowszych technologii. Inwestor, polska firma ROLTEC Sp. z o.o. z Poznania buduje w zachodniej części Wrocławia pierwszą w Polsce fabrykę cienkowarstwowych ogniw fotowoltaicznych w technologii CIGS. Inwestor otrzymał od rządu pomoc publiczną na realizację swojej inwestycji.
[Poznań] Nowa trasa tramwajowa na Franowoinwestycja
Pokaż inwestycję
[Poznań] Nowa trasa tramwajowa na Franowo
Poznań, Nowe Miasto
REKLAMA