REKLAMA
Znaleziono 10000 wyników
AGH wydział Geologii, Geofizykiinwestycja
Pokaż inwestycję
AGH wydział Geologii, Geofizyki
Kraków, Podgórze, Mickiewicza 30
Kościół pw. Dobrego Pasterzainwestycja
Pokaż inwestycję
Kościół pw. Dobrego Pasterza
Warszawa, Wawer, Strzygłowska
SGH Klub Studencki "Park"inwestycja
Pokaż inwestycję
SGH Klub Studencki "Park"
Warszawa, Aleja Niepodległości 196
Wyspa Estyjskainwestycja
Pokaż inwestycję
Wyspa Estyjska
Przebrno
Przebudowa torowiska i całej ulicyinwestycja
Pokaż inwestycję
Przebudowa torowiska i całej ulicy
Pabianice, zamkowa
Telewizja Krakówinwestycja
Pokaż inwestycję
Telewizja Kraków
Kraków, Podgórze, Nowohucka 44
Sady Antoniukowskieinwestycja
Pokaż inwestycję
Sady Antoniukowskie
Białystok, Antoniuk, Ukośna
Sztumskie Tarasyinwestycja
Pokaż inwestycję
Sztumskie Tarasy
Sztumskie Pole, Sienkiewicza 40
Hotel Savoyinwestycja
Pokaż inwestycję
Hotel Savoy
Warszawa, Śródmieście, Nowy Świat 58
Brakuje pracowników do realizowanej pod Nysą gigantycznej inwestycji za ponad 8 miliardów złotychartykuł
Pokaż artykuł
Brakuje pracowników do realizowanej pod Nysą gigantycznej inwestycji za ponad 8 miliardów złotych
W styczniu 2023 roku w sąsiedztwie zakładu Umicore w Radzikowicach pod Nysą (województwo opolskie) ruszyła budowa wielkiej fabryki Ionway, gdzie będą powstawać materiały katodowe przeznaczone do aut grupy Volkswagena. Inwestor chce ułatwień przy zatrudnianiu zagranicznych pracowników. Powiat nyski, który niedawno był zagłębiem bezrobocia w skali całej Polski ma obecnie spory problem z pokryciem zapotrzebowania na pracowników – informuje lokalny portal nto.pl.
Mondelez inwestuje w nowoczesną produkcję czekolady w fabryce w woj. opolskimartykuł
Pokaż artykuł
Mondelez inwestuje w nowoczesną produkcję czekolady w fabryce w woj. opolskim
Mondelez, globalny lider przekąsek, ogłasza kolejną strategiczną inwestycję o wartości blisko 74 mln złotych w zakład produkcyjny w Skarbimierzu pod Brzegiem, w województwie opolskim. W 2025 roku powstanie nowoczesna linia produkcyjna Eggs & Rounds, dzięki której zakład stanie się kluczowym centrum produkcji sezonowych wyrobów czekoladowych w Europie i wzmocni pozycję Polski w europejskim łańcuchu dostaw firmy.
Za 90 mln euro Mondi wybudowało w Polsce największą fabrykę opakowań tekturowych w Europieartykuł
Pokaż artykuł
Za 90 mln euro Mondi wybudowało w Polsce największą fabrykę opakowań tekturowych w Europie
Kolejna duża inwestycja zagraniczna w województwie mazowieckim. Mondi, światowy lider branży opakowaniowej i papierniczej wybudował w Mszczonowie (powiat żyrardowski) największą fabrykę opakowań tekturowych w Europie. Wartość inwestycji wyniosła 90 milionów euro.
Mondelēz zainwestuje 620 mln złotych w fabrykę ciastek w Płońskuartykuł
Pokaż artykuł
Mondelēz zainwestuje 620 mln złotych w fabrykę ciastek w Płońsku
Mondelēz International zainwestuje 620 milionów złotych w płońską fabrykę ciastek, gdzie od prawie pięciu dekad powstają kultowe w Polsce Delicje Szampańskie. Dzisiaj fabryka produkuje także inne marki słodkich wypieków m.in. ciastka Milka czy Lubisie.
KPT: Blisko 2 miliardy zainwestują małopolscy przedsiębiorcyartykuł
Pokaż artykuł
KPT: Blisko 2 miliardy zainwestują małopolscy przedsiębiorcy
60 nowych inwestycji zapowiedzieli przedsiębiorcy w 2024 roku w Małopolsce i powiecie jędrzejowskim (woj. świętokrzyskie). To przekłada się na blisko 2 miliardy nakładów inwestycyjnych i kilkaset nowych miejsc pracy. Inwestycje wspiera ulga podatkowa w ramach programu Polska Strefa Inwestycji, której operatorem w naszym regionie jest Krakowski Park Technologiczny.
Kronospan zainwestuje ponad 2 miliardy złotych w Szczecinkuartykuł
Pokaż artykuł
Kronospan zainwestuje ponad 2 miliardy złotych w Szczecinku
Szykują się dwie nowe, wielkie inwestycje globalnego koncernu Kronospan w Szczecinku, w województwie zachodniopomorskim. Powstaną nowe miejsca pracy. Kronospan, jeden z największych światowych producentów płyt drewnopochodnych, zdecydował się przenieść swoją fabrykę papieru z Rudawy Śląskiej pod Głuchołazami (woj. opolskie) do Szczecinka. Dodatkowo wybuduje w tym mieście elektrociepłownię w technologii CHP, która ma zasilać zakład oraz miasto. Docelowo łączna wartość tych inwestycji wyniesie ok. 500 milionów euro, czyli ponad 2 miliardy złotych. Znamy szczegóły.
Grupa Selena uruchomiła nową instalację do produkcji biopolimerów w fabrykach w Dzierżoniowie i Nowej Rudzieartykuł
Pokaż artykuł
Grupa Selena uruchomiła nową instalację do produkcji biopolimerów w fabrykach w Dzierżoniowie i Nowej Rudzie
Grupa Selena – jeden z globalnych liderów sektora chemii budowlanej zdecydowała się na inwestycje w dwie swoje fabryki zlokalizowane na Dolnym Śląsku. Firma wdrożyła nową linię do produkcji biopolimerów w zakładach Selena Industrial Technologies w Nowej Rudzie i Dzierżoniowie. Dzięki nowej linii na Dolnym Śląsku produkowane będą innowacyjne tworzywa z naturalnych komponentów.
Niskoemisyjna fabryka Danfoss w Grodzisku Mazowieckim w decydującym etapie prestiżowego konkursuartykuł
Pokaż artykuł
Niskoemisyjna fabryka Danfoss w Grodzisku Mazowieckim w decydującym etapie prestiżowego konkursu
Panattoni Danfoss BTO – niskoemisyjna fabryka w Grodzisku Mazowieckim, znalazła się wśród czterech kandydatów do nagrody w kategorii Best Industrial & Logistics Project w ramach MIPIM Awards. Gala rozdania nagród towarzyszyć będzie największemu wydarzeniu w branży nieruchomości na świecie.
Włoski koncern motoryzacyjny Brembo zainwestuje 460 mln zł w Dąbrowie Górniczej. Dostanie wsparcie finansowe od polskiego rząduartykuł
Pokaż artykuł
Włoski koncern motoryzacyjny Brembo zainwestuje 460 mln zł w Dąbrowie Górniczej. Dostanie wsparcie finansowe od polskiego rządu
Dąbrowa Górnicza w województwie śląskim ponownie przyciąga globalny kapitał. Brembo – światowy lider w produkcji układów hamulcowych – planuje budowę nowoczesnej odlewni na terenie Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. To będzie drugi zakład firmy w mieście, obok istniejącej fabryki przy ul. Roździeńskiego. Inwestor właśnie otrzymał decyzję środowiskową, która określa warunki realizacji przedsięwzięcia.
Wielki zakład recyklingu baterii firmy Elemental w woj. śląskim gotowy! [FILM]artykuł
Pokaż artykuł
Wielki zakład recyklingu baterii firmy Elemental w woj. śląskim gotowy! [FILM]
W województwie śląskim powstał nowy, wielki, innowacyjny zakład recyklingu baterii litowo-jonowych. Będzie jednym z pierwszych i największych obiektów tego typu w Europie, o strategicznym znaczeniu dla elektromobilności. Budowa częściowo sfinansowana została przy wykorzystaniu środków Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój.
Nowe oblicze zakładu w Starogardzie Gdańskim o 177-letniej tradycjiartykuł
Pokaż artykuł
Nowe oblicze zakładu w Starogardzie Gdańskim o 177-letniej tradycji
Po zaledwie roku od rozpoczęcia rewitalizacji Destylarni w Starogardzie Gdańskim, należącej do Premium Distillers, jednego z czołowych producentów alkoholi w Polsce, destylarnia przeszła gruntowną metamorfozę i 25 października odbędzie się uroczysta prezentacja nowej odsłony Zakładu.
REKLAMA