Tutaj mogą powstać olbrzymie hale magazynowe lub płatne parkingi przy lotniskuNieruchomości Orange

Tutaj mogą powstać olbrzymie hale magazynowe lub płatne parkingi przy lotnisku

Orzech
Orzech
REKLAMA

W dobie rozwijającego się wciąż w naszym kraju handlu międzynarodowego, Polska ma szczęście być w samym sercu Europy. Wielkie firmy wciąż poszukują magazynów, by usprawniać swoją logistykę. Nieruchomość, którą sprzedaje firma Orange, może spełnić te oczekiwania. Warto więc przyjrzeć się szczegółowo adresowi Szyszkowa 46 w Warszawie.

Firma Orange dysponuje wieloma nieruchomościami w całej Polsce, co wynika z historii firmy. Dziś nie są już one potrzebne do prowadzenia biznesu, dlatego wystawiono je na sprzedaż. Są wśród nich nieruchomości doskonale skomunikowane, takie jak ta znajdująca się 400 metrów od Południowej Obwodnicy Warszawy i niespełna 2 kilometry od Lotniska Chopina. To idealne miejsce na inwestycję firmy, która potrzebuje obsłużyć międzynarodowy transport.

Dobra lokalizacja pod hotel

Koncepcja powstania hotelu w tym miejscu zdaje się być także tą zasadną. Strefa w pobliżu lotniska może wiązać się z pewnymi ograniczeniami, jednak dla doświadczonego biura projektowego nie powinna ona stanowić problemu.

– Istotną kwestią w przypadku budowy hotelu, jest bliskość lotniska, które – wg ubiegłorocznych danych obsłużyło przez dwanaście miesięcy 18,5 miliona pasażerów. Więc popyt na gości w tak bliskiej odległości powinien być tylko kwestią dobrej reklamy – mówi Emilia Spała-Nowaczenko, doradca sprzedaży w Orange.

Oferowana nieruchomość to działka z możliwościami inwestycyjnymi, m.in. pod: obiekty szkoleniowe, centra kongresowe, gastronomię czy obiekty handlowe.

Zgodnie ze Studium Uwarunkowań i Kierunków Zagospodarowania Przestrzennego Warszawy nieruchomość leży na terenie oznaczonym symbolem U.12 – czyli na obszarze o podstawowej funkcji usług, w tym administracji, biur, obrotu finansowego, ubezpieczeń, kultury, nauki, wdrażania wyspecjalizowanych nowoczesnych technologii, szkolnictwa, handlu, oświaty oraz dopuszczalnej funkcji mieszkaniowej.

Lokalizacja pod parking?

Parking w pobliżu lotniska jest zawsze miejscem pożądanym. Sprzedawana przez Orange lokalizacja sprzyja takiej inwestycji. Możliwości zabudowy terenu na 11 770 mkw. są duże i pozwalają na wybudowanie parkingów piętrowych, z zadaszeniem oraz standardowych, na wolnym powietrzu. Lokalizacja znajdująca się w odległości dwóch kilometrów od terminala odlotów Portu Lotniczego im. Fryderyka Chopina to szybkie połączenie z lotniskiem, a także łatwy dojazd z obwodnicy Warszawy i dróg ekspresowych.

Nieruchomości Orange
REKLAMA
Nieruchomości Orange
Nieruchomości Orange
Nieruchomości Orange
Nieruchomości Orange
Nieruchomości Orange
Nieruchomości Orange
Nieruchomości Orange
Nieruchomości Orange
Nieruchomości Orange
Nieruchomości Orange

Komentarze (0)

Napisz komentarz

nowa dom w Szyszkowa 46

rzutnazwapowierzchniapokoicena
Szyszkowa 46 - T04490T044902641 m2-
10 000 000,00
3 786,44 zł/m2