Ukraińska firma Infopulse przenosi siedzibę z Warszawy do ŁodziMateriały prasowe

Ukraińska firma Infopulse przenosi siedzibę z Warszawy do Łodzi

Orzech
Orzech
REKLAMA

Infopulse od 4 lat rozwija się w naszym kraju pod marką Infopulse Poland, a siedziba spółki od pierwszego dnia mieściła się w Warszawie. Po ponad roku rozmów pomiędzy zarządem firmy a władzami miasta spółka rozpoczęła proces przeniesienia swojej siedziby do Łodzi. Proces ten właśnie się zakończył.

Infopulse został założony 30 lat temu w Kijowie i jest globalną firmą z branży IT. Współpracuje między innymi z takimi markami jak: BICS, BOSCH, Credit Agricole, ING Bank, Microsoft czy OLX Group.

Łódź – idealne miejsce do rozwoju

Polska z perspektywy globalnej pełni kluczową funkcję jako centrum operacji biznesowych firmy. Łódzka siedziba stała się głównym podmiotem do współpracy z klientami z Unii Europejskiej, co jest szczególnie ważne również pod kątem spełniania wymagań klientów, m.in. w obszarze RODO czy bezpieczeństwa. Łodź jest również istotnym miejscem do rozwoju ze względu na dostęp do doświadczonych ekspertów IT.

– Dzięki wykwalifikowanym specjalistom oraz bliskości klientów z całej Unii Europejskiej rozwój marki Infopulse w Polsce pozwolił na znaczny rozwój całej Grupy – mówi Łukasz Olechnowicz, prezes Infopulse Poland i Chief Transformation Officer Grupy. – Pomyślna współpraca z lokalnymi władzami, dostęp do wykwalikowanych pracowników oraz możliwość rozwoju naszych programów stażowych na tutejszych uczelniach spowodowały, że to właśnie łódzka siedziba jest kluczową lokalizacją do dalszego rozwoju.

Materiały prasowe
REKLAMA

O firmie Infopulse:

Infopulse, część wiodącej nordyckiej firmy Tietoevry świadczącej usługi cyfrowe, jest międzynarodowym dostawcą usług w obszarach rozwoju oprogramowania, zarządzania aplikacjami, chmury i infrastruktury oraz bezpieczeństwa cybernetycznego dla MŚP i firm z listy Fortune 100 na całym świecie. Założona w 1991 roku firma zatrudnia zespół ponad 2300 profesjonalistów i jest reprezentowana w 7 krajach Europy i obu Ameryk. W Polsce, oprócz Łodzi, obecna jest również w Warszawie, Gdańsku oraz Bydgoszczy.

W Łodzi Infopulse zajmuje biura serwisowane Chillispaces w budynku Starej Drukarni przy ul. Gdańskiej 130.

Źródło: Urząd Miasta Łodzi

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA