W Galerii Bałtyckiej w Gdańsku otworzono nowy flagowy sklep polskiej marki 4F Materiały prasowe

W Galerii Bałtyckiej w Gdańsku otworzono nowy flagowy sklep polskiej marki 4F

FILM
Orzech
Orzech
REKLAMA

Polska marka 4F prężnie rozwija sieć sklepów stacjonarnych. Dotychczasowy salon 4F w Galerii Bałtyckiej w Gdańsku przeszedł remodelling i jako flagowy salon marki został ponownie otwarty dla klientów.

Na miejscu znaleźć można wysokiej jakości ubrania, akcesoria sportowe, suplementy diety i żywność funkcjonalną. Dostępna jest też specjalna strefa odzieży używanejWear_Fair.

Flagowe sklepy 4F to nowoczesne placówki, w których na pierwszym miejscu jest doświadczenie klienta. Ich wnętrze inspirowane jest futuryzmem i technologiami cyfrowymi. Aranżacja wystroju to proste i nowoczesne formy, które pogłębiają odbiór wnętrza – m.in. ledowe oświetlenie i materiały odbijające światło, takie jak stal, lustra czy dymione szkło.

Oferta 4F obejmuje ubrania i akcesoria dla wszystkich miłośników sportu, niezależnie od grupy wiekowej i ulubionej dyscypliny, m.in. produkty z kolekcji 4F i 4F Junior, akcesoria sportowe oraz suplementy diety i żywność funkcjonalną 4F Fuel. Nie brakuje najnowszych kolekcji marki, w tym tych stworzonych we współpracy z ambasadorami – linii 4F×RL9 #Everlasting, współtworzonej z Robertem Lewandowskim oraz 4F×AL Essentials współtworzonej z Anną Lewandowską, czy kolekcji 4F Junior dla najmłodszych – „Aloha Life!”.

REKLAMA

Zespół OTCF pracujący nad konceptem sklepów flagowych dla brandu 4F nie zapomniał o ekologii leżącej u podstaw strategii 4F Change, której celem jest promowanie i wdrażanie zasad gospodarki obiegu zamkniętego w branży modowej. W nowym sklepie znajduje się specjalna strefa Wear_Fair, w której klienci mogą oddać dowolne ubrania i kupić używane ubrania sportowe. Ten projekt 4F realizuje we współpracy z organizacją Ubrania do Oddania (UDO).

Marka zachęca do przeglądu garderoby i oddawania niepotrzebnych, nienoszonych lub lekko zepsutych ubrań sportowych różnych brandów w sklepach 4F, aby wspólnie dać im szansę na „drugie życie”. Zebrane ubrania są sortowane, odświeżane, naprawiane i przygotowywane do ponownej sprzedaży. Klienci Galerii Bałtyckiej mogą przekazać używaną odzież obsłudze sklepu. Każdy kilogram ubrań pozostawionych w tym specjalnym urządzeniu to złotówka przekazana na rzecz Fundacji 4F Pomaga, a każde 10 kg – 10 proc. zniżki na używane ubrania marki 4F.

Nowy salon 4F w Galerii Bałtyckiej w Gdańsku – zajmuje powierzchnię ponad 500 mkw. i jest czynny w godzinach otwarcia galerii.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA