DODAJ

90% mieszkań w budynku wielorodzinnym Wola Libre w Warszawie już sprzedanych

Mieszkania i domy / Warszawa
90% mieszkań w budynku
Kajtman
2018-05-09 13:55:00
BPI Real Estate Poland sprzedało 90% mieszkań w budynku wielorodzinnym Wola Libre zlokalizowanej przy ul. Obozowej 20 w Warszawie. Inwestycja została już odebrana przez Państwową Straż Pożarną. Aktualnie mają miejsce wewnętrzne kontrole mieszkań i części wspólnych. Jednocześnie na terenie budowy trwają prace ogrodnicze i ostatnie prace porządkowe. W czerwcu br. rozpocznie się proces przekazywania mieszkań klientom inwestycji. W sprzedaży zostały ostatnie mieszkania w Wola Libre, które tylko w tym tygodniu można nabyć w promocyjnej, niższej cenie.

Wola Libre to druga inwestycja BPI Real Estate Poland (dawn. BPI Polska) realizowana w Warszawie. Nowoczesny kompleks został zaprojektowany z myślą o osobach, które przede wszystkim cenią komfort codziennego życia. Nowoczesny budynek powstał przy ul. Obozowej 20 w najbardziej atrakcyjnej części Woli. To zaledwie 4 km od ścisłego centrum Warszawy, do którego dojazd w godzinach szczytu zajmuje zaledwie kilkanaście minut. Równie blisko jest do nowego zagłębia biurowego przy Rondzie Daszyńskiego. Dogodny dojazd do niemal wszystkich dzielnic Warszawy zapewnią znajdujące się w pobliżu 4 linie tramwajowe, przystanek autobusowy, do których już wkrótce dołączy budowana obecnie stacja II linii metra.

W ramach inwestycji zostało wybudowanych w sumie 274 mieszkań o powierzchni od 27 do 124 mkw., z których 90% już sprzedano. Wśród ostatnich dostępnych lokali w ofercie belgijskiego dewelopera zostały klasyczne mieszkania typu OPTIMA o powierzchni od 40 do 98 mkw. z balkonem bądź loggią oraz apartamenty o powierzchni do 124 mkw., które dodatkowo posiadają dwupoziomowe tarasy na dachu z imponującym widokiem na Warszawę. Wcześniej, w ofercie dostępne były również softlofty na parterze o wysokości aż 3,7 m, powierzchni mieszkań 43-62 mkw. oraz dodatkowej powierzchni prywatnych ogródków nawet do 50 mkw. Wszystkie softlofty zostały już sprzedane. Tylko w tym tygodniu wybrane mieszkania można nabyć w promocyjnej, niższej cenie.

Źródło: materiały prasowe