Wola Libre: 50% mieszkań już sprzedanychźródło: Materiały inwestora

Wola Libre: 50% mieszkań już sprzedanych

Warszawa
REKLAMA
BPI Polska świętuję kolejny sukces związany z budową inwestycji Wola Libre w Warszawie. Od czasu zakończonej sukcesem remediacji gruntu, belgijski deweloper sprzedał już 50% mieszkań dostępnych w nowoczesnym kompleksie. Jednocześnie postępują prace konstrukcyjne, które wkroczyły w ostatnią fazę realizacji.
W ramach kompleksu Wola Libre przy ul. Obozowej 20 w Warszawie zostanie wybudowanych w sumie 275 mieszkań o powierzchni od 27 do 124 mkw. Inwestycję wyróżnia bardzo atrakcyjna lokalizacja blisko Centrum Warszawy oraz doskonała komunikacja miejska. W pobliżu znajdują się 4 linie tramwajowe, pętla autobusowa, a wkrótce powstanie również stacja II linii metra. Dojazd stąd do Śródmieścia w godzinach szczytu zajmuje zaledwie kilkanaście minut. Nowoczesna architektura kompleksu ze schodkową fasadą charakterystycznie wygiętą w łuk to projekt pracowni Hermanowicz Rewski Architekci.
W ofercie sprzedaży Wola Libre są aż trzy typy lokali: softlofty o wysokości 3,7 m z przestronnymi ogródkami o powierzchni nawet do 126 mkw., klasyczne mieszkania typu Optima, w tym lokale kompaktowe z balkonami bądź loggią oraz położone na ostatnich piętrach apartamenty z tarasami na dachu o powierzchni do 170 mkw. Ich sprzedaż, od czasu zakończenia transparentnie przeprowadzonego procesu remediacji we wrześniu minionego roku, systematycznie rośnie. Obecnie sprzedano już 50% wszystkich lokali dostępnych w inwestycji, z których ponad połowę stanowią mieszkania kupione z polecenia.
Wola Libre to inwestycja zaprojektowana z myślą o osobach, które cenią komfort codziennego życia. Położenie niemal w samym centrum miasta, blisko nowopowstałego zagłębia biurowego przy Rondzie Daszyńskiego, sprawia, że nasza inwestycja cieszy się dużym zainteresowaniem klientów. Są to osoby w różnym wieku, wszystkie ze sprecyzowanymi oczekiwaniami względem nabywanych mieszkań, które dzięki bardzo przemyślanej koncepcji inwestycji jesteśmy w stanie spełnić – mówi Wojciech Smolak, dyrektor sprzedaży i marketingu w BPI Polska. 
REKLAMA
Analogicznie do sprzedaży postępuje budowa inwestycji. Z końcem poprzedniego roku osiągnięto stan zero. Aktualnie trwające roboty konstrukcyjne wkroczyły już w ostatnią fazę realizacji, sięgając dachu budynku.
Oferta BPI Polska obejmuje mieszkania w cenie od 7 100 do 12 500 zł/mkw.
Źródło: materiały prasowe

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA