[Warszawa] Budowa budynku wielorodzinnego Wola Libre dobiega końcaźródło: Materiały inwestora

[Warszawa] Budowa budynku wielorodzinnego Wola Libre dobiega końca

Kajtman
Kajtman
REKLAMA
Wola Libre, inwestycja BPI Real Estate Poland powstająca na warszawskiej Woli, wkroczyła w ostatnią fazę realizacji. Ukończono już oryginalną schodkową fasadę nowoczesnego budynku, w którym od czasu transparentnie przeprowadzonego procesu remediacji, sprzedano łącznie 80% mieszkań. Sukces belgijskiego dewelopera, to efekt wielu czynników, w tym doskonałej lokalizacji oraz różnorodnej oferty lokali – w tym softloftów, mieszkań i apartamentów budowanych pod konkretne potrzeby klientów. Budowa Wola Libre zakończy się jeszcze w II kwartale br.
Wola Libre to już druga inwestycja BPI Real Estate Poland (dawn. BPI Polska) realizowana w Warszawie. Nowoczesny kompleks został zaprojektowany z myślą o osobach, które cenią przede wszystkim komfort codziennego życia. Inwestycja powstaje przy ul. Obozowej 20 w najbardziej atrakcyjnej części Woli. To zaledwie 4 km od ścisłego centrum Warszawy, do którego dojazd w godzinach szczytu zajmuje zaledwie kilkanaście minut. Równie blisko jest do nowego zagłębia biurowego przy Rondzie Daszyńskiego. Dogodny dojazd do niemal wszystkich dzielnic Warszawy zapewnią znajdujące się w pobliżu 4 linie tramwajowe, przystanek autobusowy, do których już wkrótce dołączy budowana obecnie stacja II linii metra.
Pod koniec stycznia ukończono oryginalną, schodkową fasadę budynku, charakterystycznie wygiętą w łuk w stronę ul. Św. Stanisława. Jest to projekt autorstwa renomowanej pracowni Hermanowicz Rewski Architekci. – Aktualnie trwają prace wykończeniowe na klatkach schodowych i w korytarzach wewnątrz budynku. Rozpoczęliśmy również prace związane z zagospodarowaniem terenu wokół naszej inwestycji, w tym roboty drogowe związane z wykonaniem chodników i wjazdów – mówi Andrzej Świder, Project Manager w BPI Real Estate Poland.
Lokalna społeczność szczególnie doceni budowę sygnalizacji świetlnej na przejściu dla pieszych przy ul. Obozowej. – Obecnie nasz wykonawca oczekuje na zatwierdzenie czasowej organizacji ruchu na okres wykonania robót przez Zarząd Dróg Miejskich w Warszawie. Po otrzymaniu akceptacji ze strony ZDM będziemy mogli przystąpić do robót – dodaje Andrzej Świder.
W ramach inwestycji powstanie w sumie 274 mieszkania o powierzchni od 27 do 124 mkw., z których 80% już sprzedano. Wśród ostatnich dostępnych lokali w ofercie belgijskiego dewelopera zostały klasyczne mieszkania typu OPTIMA o powierzchni od 40 do 98 mkw. z balkonem bądź loggią oraz APARTAMENTY o powierzchni do 124 mkw., które dodatkowo posiadają dwupoziomowe tarasy na dachu z imponującym widokiem na Warszawę. Wcześniej, w ofercie dostępne były również SOFTLOFTY na parterze o wysokości aż 3,7 m, powierzchni mieszkań 43-62 mkw. oraz dodatkowej powierzchni prywatnych ogródków nawet do 50 mkw., które w inwestycji Wola Libre zostały już sprzedane. Ceny pozostałych mieszkań kształtują się na poziomie od 7 200 do 12 500 zł/mkw. 
Położenie niemal w samym centrum miasta, a na dodatek blisko nowopowstałego zagłębia biurowego przy Rondzie Daszyńskiego, sprawia, że nasza inwestycja cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem rynku. O sukcesie Wola Libre decyduje też transparentnie przeprowadzony proces remediacji oraz przemyślana oferta mieszkań skonstruowanych pod konkretne potrzeby klientów – mówi Wojciech Smolak, dyrektor sprzedaży i marketingu w BPI Real Estate Poland.
Zakończenie budowy Wola Libre zaplanowane jest już w II kwartale 2018 roku; wybór inwestycji BPI Real Estate Poland, jest więc doskonałą propozycją dla wszystkich tych, którzy poszukują mieszkania z rynku pierwotnego, w którym będzie można zamieszkać niemal od zaraz.
Źródło: materiały prasowe

Komentarze (0)

Napisz komentarz

Najnowsze artykuły

Piętrowiec Domaniewska 24 wznosi się na warszawskim Mokotowie
Matexi Polska z nowym projektem  deweloperskim na warszawskim Mokotowie. Przy ul. Domaniewskiej...
W 2022 roku w centrum Wrocławia ruszy budowa dużego kompleksu biurowego
Działająca od kilkunastu lat stacja paliw BP przy ul. Swobodnej we Wrocławiu, działająca tuż obok bi...
Nakielska – Nowoczesne i eleganckie apartamenty w centrum Warszawy od PROFIT Development [FILM]
W zielonej części Woli, w sąsiedztwie czterech parków, PROFIT Development realizuje nową inwestycję...
Trwa przebudowa stacji towarowej Katowice Szopienice Północne [ZDJĘCIA]
Efektywne wykorzystanie przez PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. środków unijnych m.in. z Programu Oper...
W wakacje 2022 roku zatankujesz przy drodze S3 pomiędzy Lubinem a Polkowicami
Rozpoczęły się prace przygotowawcze do budowy stacji paliw na Miejscach Obsługi Podróżnych (MOP) Lub...
Wzgórze Partyzantów gotowe do I etapu remontu. Miasto czeka na rządową promesę [FILM + ZDJĘCIA]
Jest już gotowa dokumentacja projektowa rewaloryzacji części Bastionu Sakwowego (Wzgórza Partyzantów...
Rząd zwiększy dotację do budowy trasy autobusowo-tramwajowej na Nowy Dwór
Bardzo dobre informacje dla Wrocławia. Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej zadecydowało o z...
Polska firma z branży technologicznej otwiera swoje biuro w Gdyni
Będą nowe miejsca pracy w Gdyni. Polska firma technologiczna Future Processing, z główną siedzibą w...
Trei Real Estate otworzył park handlowy w Chorzowie
Trei Real Estate Poland otworzył park handlowy przy ul. Szpitalnej w Chorzowie. W obiekcie o powierz...
Osiedle Via Flora powstanie na gdańskim Chełmie
Via Flora, nowa propozycja Develii w Gdańsku, powstanie przy ul. Ptasiej, w obrębie zielonej i spoko...