Wola Libre – pierwsze 25% mieszkań już sprzedanychźródło: Materiały inwestora

Wola Libre – pierwsze 25% mieszkań już sprzedanych

Warszawa
REKLAMA
BPI Polska sprzedało pierwsze 25% mieszkań w inwestycji Wola Libre w Warszawie, której budowa ruszyła latem tego roku po zakończeniu procesu oczyszczania gruntu. Duże zainteresowanie projektem, wynika m.in. ze zróżnicowanej oferty dewelopera, w której znaleźć można aż trzy typy lokali – klasyczne mieszkania, w tym mieszkania kompaktowe, wysokie softlofty oraz przestronne apartamenty. Aktualnie trwa promocja 20/80 na wybrane mieszkania w inwestycji, która potrwa do końca miesiąca.
Położona przy ul. Obozowej Wola Libre, zaprojektowana została dla osób kochających miejski styl życia. Świadczy o tym doskonała komunikacja z oddalonym zaledwie od 4 km centrum Warszawy. Aktualnie do dyspozycji mieszkańców są cztery kursujące linie tramwajowe, którymi dojazd do centrum zajmuje niecałe 20 minut. Już w 2018 roku, a więc w roku ukończenia inwestycji, w najbliższej okolicy planowane jest również uruchomienie stacji II linii metra Młynów. 
Poza doskonałą lokalizacją, projekt wyróżnia transparentnie przeprowadzony proces oczyszczania gruntów (tzw. remediacji), nowoczesna i funkcjonalna architektura oraz niezwykle zróżnicowana oferta mieszkań. 
Wola Libre jest odpowiedzią na potrzeby rozwiniętego rynku warszawskich nieruchomości, którego klienci mają bardzo konkretnie sprecyzowane oczekiwania względem nabywanych mieszkań. W zasadzie jeszcze przed przekroczeniem progu biura sprzedaży wiedzą czego poszukują. Oczekiwania te są różne, stad nasza różnorodna oferta mieszkań, w której dostępne są aż trzy typy lokali: usytuowane na parterze budynku softlofty o wysokości 3,7 m z niemal równie wysokimi oknami (3,6 m) i przestronnymi ogródkami nawet do 126 m2, klasyczne mieszkania typu OPTIMA, w tym mieszkania kompaktowe z balkonami bądź loggią oraz położone na ostatnich piętrach apartamenty z tarasami, w tym tarasami na dachu do 170 m2 – mówi Wojciech Smolak, Dyrektor Sprzedaży i Marketingu w BPI Polska.
REKLAMA
W 7-kondygnacyjnym budynku charakterystycznie wygiętym w łuk od strony ulicy Obozowej w kierunku ul. Św. Stanisława znajdzie się w sumie 274 lokali mieszkalnych o powierzchni od 27 do 124 m2 w cenie od 7 200 zł/m2 do 12 500 zł/m2. Wola Libre realizowana jest jednoetapowo, a termin jej zakończenia planowany jest na II kwartał 2018 roku.
Aktualnie trwa promocja na wybrane mieszkania w inwestycji, w ramach której do końca miesiąca można skorzystać z atrakcyjnego harmonogramu płatności, wymagającego wpłaty w wysokości zaledwie 20% wartości nieruchomości na etapie podpisywania umowy deweloperskiej. Pozostałe 80% należności regulowana jest dopiero przed odbiorem kluczy. W promocji znaleźć można 88 lokale, z przewagą mieszkań 3 i 4-pokojowych. Oferta niesie za sobą szereg korzyści finansowych zarówno dla osób posiłkujących się kredytem hipotecznym, jak i korzystających ze środków własnych.
Przy finansowaniu zakupu mieszkania ze środków własnych, system 20/80 nie wymaga angażowania „na raz” wszystkich dostępnych pieniędzy. Po wpłacie zaledwie 20%, pozostałe 80% środków może spokojnie „pracować” na koncie oszczędnościowym, lokatach, czy obligacjach do czasu odbioru mieszkania w 2018 roku. W przypadku finansowania zakupu mieszkania z kredytu hipotecznego z kolei, system 20/80 nie wymaga uruchamiania kredytu w momencie podpisywania umowy deweloperskiej i płacenia rat wraz z odsetkami i ubezpieczeniem pomostowym jeszcze w tym roku. Dzięki wpłaconym wcześniej 20% wartości nieruchomości o kredyt możemy wystąpić dopiero w 2017 roku, a spłacanie rat rozpocząć nawet dopiero w 2018 roku, skracając znacznie okres płacenia ubezpieczenia pomostowego, ze względu na fakt odebrania kluczy i bliski termin podpisania aktu notarialnego, a co za tym idzie wymaganego przez bank wpisania do ksiąg wieczystych. System 20/80 jest również korzystny dla osób, które spodziewają się wyższych dochodów w 2017 roku. Opłacalność II-etapowego harmonogramu płatności odczuwalna jest zarówno pod kątem wyższej zdolności kredytowej i uzyskania bardziej atrakcyjnych warunków finansowania ze strony banku, jak i osób korzystających ze środków własnych, które np. po sprzedaży innej nieruchomości, będą mogły dokończyć finansowanie zakupu nowego mieszkania. Ostatnią, lecz jakże ważną zaletą promocji, jest pewność i bezpieczeństwo transakcji. Największa część płatności, niezależnie od sposobu finansowania, jest regulowana już po zrealizowaniu inwestycji – tłumaczy Wojciech Smolak.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA